PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Premka1 i 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Krótko i na temat. 
Co się podoba/nie podoba? Co można dodać/zmienić? Być może trafił się jakiś błąd? Tutaj można śmiało go zgłosić i na pewno (obiecuje to "niesłowny" ja) będzie poprawiony.
Jest super repucik napewno daje za chęć Uśmiech
jest super tylko ten kamien slonca u bellkow by sie przydal wkoncu z glooma nim sie je robi wiec naturalne wydaje sie by on z niego dropil
a tak to super robota kolejna zreszta
Premka 2 od poczatku powinna tak wygladac.
Elder Hitmontop < dziwnie sie zachowuje gdy uzyjemy team atacku. premka 2
(05-05-2020, 20:36 )janka14 napisał(a): [ -> ]Elder Hitmontop < dziwnie sie zachowuje gdy uzyjemy team atacku. premka 2

Chodzi o to, że nie podbiega do klonów tylko spaceruje dookoła?
Tak. Tylko gdy jest aktywny team attack
Więcej mobków na respach bo jest ich stosunkowo mało, zwłaszcza na premce 1.
Zbieranie mobków jest dość uciążliwe zwłaszcza na "wolnej" podłodze.
(07-05-2020, 11:01 )Chesd napisał(a): [ -> ]Więcej mobków na respach bo jest ich stosunkowo mało, zwłaszcza na premce 1.
Zbieranie mobków jest dość uciążliwe zwłaszcza na "wolnej" podłodze.

Obie premki mają jednakowe ilości poków.

Właśnie w tym celu zamiast śniegu jest lód na dwóch expach. Gdzie jest problem z lurem? Coś się temu zaradzi.
(07-05-2020, 11:01 )Chesd napisał(a): [ -> ]Więcej mobków na respach bo jest ich stosunkowo mało, zwłaszcza na premce 1.
Zbieranie mobków jest dość uciążliwe zwłaszcza na "wolnej" podłodze.

Według mnie jest wystarczająca ilość mobków. Trzeba też brać pod uwagę to, że mogą tam expić low lvle i mogliby sobie nie poradzić ze zbyt dużą grupką.

Ta mapa została zrobiona tak, że nawet nie trzeba robić specjalnie jakiegoś lura, wystarczy stanąć na środku "pokoiku" a poki same się zbiegną do Ciebie Język

Jedyne uciążliwe expowisko jakie jest to venu i meganium - są wolne i w dodatku paraluja obszarówkami/wave'ami co jest trochę denerwujące. Ale to tylko moje subiektywne odczucie Oczko
Moim zdaniem rozbiłbym expowiska na strefy, strefa a i strefa b - jedna na której jest mniej poków i low lv nie padają, a także druga gdzie jest ich więcej dla high którym większe respy odpowiadają - to jest zawsze fajny moment kiedy możesz z kimś porozmawiać, że wbijasz na lepszy resp. Nawet nie trzeba zmieniać tych miejsc które są teraz, wystarczy dodać na połowie większą ilość mobków. What da ya think?
(08-05-2020, 12:15 )Mytruestory napisał(a): [ -> ]Moim zdaniem rozbiłbym expowiska na strefy, strefa a i strefa b - jedna na której jest mniej poków i low lv nie padają, a także druga gdzie jest ich więcej dla high którym większe respy odpowiadają - to jest zawsze fajny moment kiedy możesz z kimś porozmawiać, że wbijasz na lepszy resp. Nawet nie trzeba zmieniać tych miejsc które są teraz, wystarczy dodać na połowie większą ilość mobków. What da ya think?

Myślałem kiedyś (tak w zasadzie to dawno temu wpadło mi do głowy na chwilę), że mogłaby tu być tzw. premka "pół" (xD), czyli coś słabszego dla low lvli, ale wyleciało raz dwa, bo nasuwa się zasadnicze pytanie, po co w takiej sytuacji byłyby te wszystkie miasta i respy w ich okolicy? Wbijasz na serva, szybkie jeziorko, sh ratttaa i bijesz sobie jakieś premkowe cubone/geodude na 10 lvlu, totalny bezsens. 
Ale wracając do rzeczy. Ilość tam może jest spora dla low lvla (zależy w sumie co kto rozumie pod pojęciem low), ale nikt nie powiedział, że mają tam śmigać 30lvle. 90 lvl raczej nie powinien mieć problemu żeby sobie biegać, ogniste które są pod ręką można spokojnie ogarnąć z Kabutopsem/Tyranitarem/steelixem (a jak kogoś stać na sudo albo złapie, to już bajka). Ja na 65lvlu sobie dawałem rade z sudo i kilkoma kapciowymi shiny na starej premce na ognistych (które akurat pod względem dmg są chyba najmocniejsze na premce), więc nie przesadzajmy z tym "nie dawaniem rady". Pójdziesz ze snorlaxem to na pewno nie poexpisz, bo on nawet  porządnej obszarówki nie ma, ale jak zainwestujesz w poki to ogarniesz lajtem. Nie ma w życiu nic za darmo.
Ostatnio sporo latam po premce i zaczyna troche denerwowac brak podrozowania map clickiem przez mase ciasnych przejsc. Jest troche uciazliwe podczas expienia.

http://i.prntscr.com/OPMqTOeJQ2mwohVNfMA_qQ.png

Daloby rade zrobic przejscia 1 kratkowe na 2/3?
To na screenie (jak i większość przejść miedzy poszczególnymi respami) było zrobione celowo, żeby nie lurować np. Snorlaxów na Scizory itp.
proponuje sprawdzic jaki jest drop rate kamieni evo w pokach prem1 i 2 i je zrownac, np kamienie slonca to porazka.

z premkowych muków zero dropu :c

nie zaglebialem sie w sprawdzanie wszystkiego wiec tyle zdolalem wylapac podczas lekkiej eksploracji.
Drop kamieni podobno jest zrównany, bo pisałem o tym z juniorem już jakiś czas temu. Kamienie słońca mają mniejszy, bo lecą na tym expie też kamyczki trucizny (premka 1) i liścia (na obu), więc nie może każdy z tych trzech lecieć tak jak reszta na innych expach, bo dropiłoby tam 2-3 razy więcej kamieni łącznie.

No chyba, że junior gdzieś się machnął albo coś pominął.