PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: WĄTEK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam z  tej strony Rexxoo przychodze z pytaniem do admistracji  czy będą może modernizowane domki w saffron ?   
I czy da rade dodać np u rybaka ronalda  jakieś taski lub jakąś misje tajemniczą ?
(17-05-2020, 17:14 )Rexxoo napisał(a): [ -> ]czy będą może modernizowane domki w saffron ? 
Możesz rozwinąć o co chodzi Ci dokładnie ?


(17-05-2020, 17:14 )Rexxoo napisał(a): [ -> ]I czy da rade dodać np u rybaka ronalda jakieś taski lub jakąś misje tajemniczą ?

W swoim czasie na pewno coś się pojawi
(17-05-2020, 21:46 )Thcs napisał(a): [ -> ]
(17-05-2020, 17:14 )Rexxoo napisał(a): [ -> ]czy będą może modernizowane domki w saffron ? 
Możesz rozwinąć o co chodzi Ci dokładnie ?


(17-05-2020, 17:14 )Rexxoo napisał(a): [ -> ]I czy da rade dodać np u rybaka ronalda  jakieś taski lub jakąś misje tajemniczą ?

W swoim czasie na pewno coś się pojawi
Rozwinę jak wstanę dziś już nie mam głowy sorka rano napisze
No więc tak np schody w domkach itp
A co do rybaka to by było można dodać
Żeby zabić pieski np 20 suicune, 20 raikou 20 entei lub inne tam i nagroda by były diamenty albo coś co wymyślicie
Bardzo mi zależy na zmodernizowanie domku oraz żeby u rybaka były questy na coś
(19-05-2020, 17:37 )Rexxoo napisał(a): [ -> ]No więc tak np schody w domkach itp
A co do rybaka to by było można dodać
Żeby zabić pieski np 20 suicune, 20 raikou 20 entei lub inne tam i nagroda by były diamenty albo coś co wymyślicie
Bardzo mi zależy na zmodernizowanie domku oraz żeby u rybaka były questy na coś
Jak już to do npc Bonusa, bo brakuje u niego piesków, z rybakiem to nie ma nic wspólnego.
Do rybaka to można ewentualnie dodać brakujące ryby, te które się wyławia z wędki.
Pierwsze słyszę żeby Entei i Raikou miały coś wspólnego z wodą, a co dopiero z rybakiem.
Modernizacja domków byłaby ok, ale jako dodatek (oczywiście za opłatą) poza update'ami ale skoro nie ma "chęci" na nie, to kto by tu wierzył w remonty domku?
(19-05-2020, 19:07 )Ithuriel napisał(a): [ -> ]Pierwsze słyszę żeby Entei i Raikou miały coś wspólnego z wodą, a co dopiero z rybakiem.
Modernizacja domków byłaby ok, ale jako dodatek (oczywiście za opłatą) poza update'ami ale skoro nie ma "chęci" na nie, to kto by tu wierzył w remonty domku?
ja byłbym zainteresowany, ofc zależnie od ceny takiej 'inwestycji'
Ithu powiem Ci tak że wodne to może zrobić że u rybaka od 75 fishingu można dać że do zabicia np 50 suicune, lub coś złapać wodnego iles tam razy można też coś zrobić a z domkami to no można coś zrobić
Bo sporo osób pisze też więc wiesz o modernizacji domków albo zrobić parę nowych domków i powiększyć saffron to tez jest pomysł
Dalej nie rozumiem co ma Suicune do rybaka, da się go wyłowić? Nie, to po co go pchać do typa który ma z nim wspólnego tyle co nic?
Dalszej części po "lub" nie będę komentował.

Mam w tej kwestii co prawda niewiele do gadania, ale jak dla mnie powiększenie obszaru saffron odpada. Jakieś nowe piętra w "blokach" lub dodanie nowych "bloków" jak najbardziej, ale zachowując stary kształt miasta. Oczywiście ewentualna modernizacja w podobnym zakresie a nie, że jakieś +500 kratek, bo ktoś chce sobie piwnice w domku dodać czy inne cuda. Tyle, że tutaj nie miałby tego robić.
Ja jestem za powiększeniem saffron, dodał bym jakiś slams drewniany po lewej stronie. Na razie nie ma ciekawych domków, a w takim slamsie bym zamieszkał.
(20-05-2020, 12:41 )Rumunek napisał(a): [ -> ]Ja jestem za powiększeniem saffron, dodał bym jakiś slams drewniany po lewej stronie. Na razie nie ma ciekawych domków, a w takim slamsie bym zamieszkał.
Mordziaty jesteś królem komentarzy na tym forum xDDD