PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie,

Chcielibyśmy podziękować wszystkim za wzięcie udziału w rekrutacji, do następnego etapu przechodzą wszyscy kandydaci.

Kandydaci, jeśli macie jeszcze coś do dodania, czegoś zabrakło w waszym opisie, dodajcie go tutaj, to wasza ostatnia szansa!

Przechodząc do samej rekrutacji poproszono was o zaprezentowanie się. W tym etapie to gracze będą was oceniać.
Drodzy gracze pokexgames.pl, kto spełnił wasze oczekiwanie? Kogo widzicie na tym stanowisku, a kogo nie? Podzielcie się waszą opinią, tu w tym temacie. Zaznaczcie w ankiecie kogo wybieracie na to stanowisko oraz napiszcie dlaczego akurat on powinien wygrać. Na wasze głosy czekamy do 2 kwietnia (piątek). Powodzenia!

Wszystkie głosy bez uzasadnienia dlaczego akurat on (oraz głosy z multi kont) nie będą brane pod uwagę.

Z racji że powtarza się to samo co przy poprzedniej rekrutacji wszystkie konta świeżo założone niech podadzą swój nic w poście w innym wypadku ich głosy nie będą brane pod uwagę

oo nie to dopiero w niedziele Smutny(

ale repucik leci za zaangazowanie Uśmiech
Głosuję na Poke Polaka ponieważ gdy potrzebuję pomocy w jakimś queście to mi zawsze pomoże, również wiem że gdy ktoś potrzebuje pomocy lub zaczyna grę to Poke Polak jest chętny, Poke Polak gra już długo w PokeXGames PL i ma doświadczenie(Niby teraz nie wchodzi na kilka godzin dziennie ale na pewno znalazłby na to więcej czasu), długo już stara się o stanowisko Helpera lecz nigdy jeszcze mu się to nie udało ale ja zawsze oddaje na niego głos bo w końcu znamy się bardzo dobrze bo to mój brat Oczko Życzę również powodzenia pozostałym kandydatom. Pozdrawiam Kaktusior.
Mój głos oddaję na Lamberka, z tego względu gdyż widziałem wielokrotnie jak pomagał nowym graczom, zawsze powie gdzie kto ma i czym expić, jest aktywny a tego brakuje na naszym serwerze pokexgames Uśmiech nie pomijając że ten gracz ma całkiem dobre doświadczenie stażu.

Pozdrawiam.
Oddaję głos na : Lamberek
zawsze pomocny , miły, kulturalny człowiek , często jest online Uśmiech
dam glos na tego polaka bo tak.
Glosuje na polaka, pomogl mi pare razy a i widzialem ze innym tez nie odmawial
Głosuję na Lamberka, ponieważ jest bardzo często online. Ponadto pomaga początkującym w graniu oraz wykonywaniu quest-ów Uśmiech
Głosuje na Pokepolaka ponieważ fajny miły gracz dużo pomaga nowym z questami
LAMBEREK!
Nalezy Mu sie Oczko
Oddaję głos na : Lamberek
Głosuje na Lamberka ponieważ gdy potrzebuje pomocy zawsze mozna sie do niego zwrócić i nie odmawia tylko pomoże
Głosuję na Poke Polaka pomocny w każdej sprawie. Nick w grze : Nerid
Gdy potrzebujesz pomocy w każdej sprawię wal do Lamberka dlatego oddaje swój głos na niego.
Lamberek mój głosUśmiech
lepsza była by ankieta . muszę oddać ukłony Lamberkowi ..
otrzymałem od niego pomoc ,wiele razy Uśmiech
Głosuje na Poke Polaka za pomoc na początku gry.I pomaga w ważnych sprawach Uśmiech
Głosuje na Poke Polaka dlatego iż długo gra wie co gdzie i jak.Dużo pomaga,wyjaśnia gdzie co i jak dlatego mój głos oddaje na niego
Nick :Rexxoo
Głos na Poke Polak za dużą pomoc w grze !!!
Nick:Kurwix
Witam. Głosowałem na PokePolak, ponieważ często można na niego liczyć. Zawsze, gdy go poproszę to służy pomocą. Pozdrawiam Sawek
Moim zdaniem powinien dostac Helpera Lamberek... Oddaje na niego głos iż mam bardzo duzo powodów .. Ziomek jest bardzo miłym , pomocnym i sympatycznym ziomkiem ..Chłopak pomogl mi nie raz , gdy potrzebowałem pomocy nigdy nie odmówił , także jak potrzebowalem dowiedziec sie czego kolwiek rownież mi pomogł , gram od niedawna na tym OTS'ie i osobiście widzialem , jak chłopak pomagał innym graczą w rozwijaniu swojego konta , zachęcał ich do daleszej gry i tłumaczył im co maja robic .. Lamberek jest bardzo często aktywny i szczególnie pomocny wobec kazdego gracza Oczko Osobiście uwazam , ze wiekszosć głosów na polaka przez swiezakow jest przekupiona ( gdyż osobiscie sam to widziałem) , Dziekuje bardzo za uwage Oczko Pozdrawiam Oczko
Stron: 1 2