PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: PokeDrop [EVENT]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam fajny pomysł na event.
W piątek co 2 tygodnie o godz 17.30 do 17.40 z nieba przed saffron będą spadać pokeballe z pokemonami różnego typu np. Trawa Ogień Woda itp.
i tylko jeden pokeball z legendą.
Będą spadały gorsze i lepsze pokemony np.Magikarp albo bellossom.
Myśle że spodoba się graczą jak i administracji taki event.


Pozdrawiam.
MisterPolak
A może frytki do tego?!
Super pomysł, ja daje okejke!

Ashba

hahahahahahahahahaha legendy?
Pokemony za darmo?

Za co ja bede ćpać?
Jak dla mnie to jest strasznie bez sensu :/
Gra straciłaby na wartości... 0 przyjemności z gry... Ktoś kto dopiero zaczyna może mieć lepsze pokemony od kogoś kto gra już długi czas i uczciwie zarabia kase... A o legendach już nie wspomnie -.-"

Jestem na nie! Za łatwo by było ://
Takk, legenda za darmo? Frytki też byś zjadł?

Ashba

Znowu sie jakies dzieci na server zbieraja a bylem taki dumny ze gra tyle "Dojrzałych" osób.
Aszba ! Aszba ! Mam propozycje ! Daj każdemu admina i niech serwer jebnie po 2ch dniach ! Uważam że to dobry pomysł ! A i ten jak komuś nie będzie się chciało komend wpisywać lub nie będzie znał to masz mu je podać lub wpisywać !

Ashba

(01-07-2014, 21:23 )Koggy napisał(a): [ -> ]Aszba ! Aszba ! Mam propozycje ! Daj każdemu admina i niech serwer jebnie po 2ch dniach ! Uważam że to dobry pomysł ! A i ten jak komuś nie będzie się chciało komend wpisywać lub nie będzie znał to masz mu je podać lub wpisywać !

Kiedys zrobilem experment w czasa tibi 8.0 odpalilem otsa i kazdy gracz mial komendy server wytrzymal o dziwo dlugo Duży uśmiech okolo tygodnia az znalazla sie kumata osoba.