PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: nowe questy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
moja propozycja brzmi nastepujaca dodajcie nowe questy typu vip 7 & 30  jakies na safari balki  byc moze cos nowego na łopaty  orby  bo nic nie dzieje sie od dluzszego czasu .... Anioł
Jeżeli by taki quest miał powstać to sugeruję żeby po pierwsze był on na premium2, a po drugie był porównywalnie ciężki do mutant charizard questa z możliwością tylko i wyłącznie przejścia go w pojedynkę. Mam tu na myśli mechanike "wajchy" teleportującej na początek questa, ów wajcha byłaby możliwa do użycia np co godzine żeby wykluczyć ewentualne przeprowadzanie noob charów przez quest.

(wszystko w celu wykluczenia farmienia nagrody)
Anioł
Tylko kto to zrobi? Tu nawet nikt nie kiwnie palcem by dodac jakiegos nowego glupiego pokemona na mapie, a co dopiero questy.
Byl robiony quest na lugie, no ale lenistwo zwyciezylo i nie zapowiada sie na zaden rewanz Oczko
moim skromnym zdaniem pomysł dobry aczkolwiek trzeba by dodać cos nowego na ten serwer bo wieje nuda a graczy tez nie jest zbyt wiele mowie tu o strych bywalcach może pora na odświeżenie ?

pomysł Stefana bardzo mi się spodobał lecz vip na 7 dni myślę zrobić na zwykłym a vip 30 mógłby być na p2
(02-02-2022, 01:32 )mateo221 napisał(a): [ -> ]moim skromnym zdaniem pomysł dobry aczkolwiek trzeba by dodać cos nowego na ten serwer bo wieje nuda a graczy tez nie jest zbyt wiele mowie tu o strych bywalcach może pora na odświeżenie ?

pomysł Stefana bardzo mi się spodobał lecz vip na 7 dni myślę zrobić na zwykłym a vip 30 mógłby być na p2

bez sensu zeby na prem1 sie taki quest znajdowal, bo jest dostepne bez medalu + 2 questy to spora przesada
okey zgadzam sie bez sensu ostatnio duzo pracowalem i nie pomyslalem o tym
po co dodawać questa na medal vip ? xD expisz x noob charow do questa i masz x medali vip za darmo... serwer nie zarobi