PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Skrzynia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kupiłem sobie skrzynie u npc ikea i postawiłem ja sobie w domku i włożyłem do niej snorlaxa i togetic i wczoraj na wieczór tak o 22.23 skrzynia była , dzisiaj wszedłem i tej skrzyni z togetic i snorlaxem już nie było . Prosił bym o zwrot tych 2 pokemonów

Ashba

(18-07-2014, 20:43 )Mentara napisał(a): [ -> ]Kupiłem sobie skrzynie u npc ikea i postawiłem ja sobie w domku i włożyłem do niej snorlaxa i togetic i wczoraj na wieczór tak o 22.23 skrzynia była , dzisiaj wszedłem i tej skrzyni z togetic i snorlaxem już nie było . Prosił bym o zwrot tych 2 pokemonów

Odesle cie do regulaminu przeczytaj dokladnie wtedy pogadamy. Co do bugu to jest on od poczatku wakacji znany ale hmmm sa wakacje? Wiekszosc teamu w innych projektach wziela urlop a na poke-evo jest nas 2 i kontaktu z nightmarem prawie teraz niemam a on mial to poprawic wiec jak bardzo ci zalezy to pisz i spamuj do Dark Light a on skontaktuje sie z Nightmarem.

Pozdrawiam.
Aha ok . A do Dark Light mam pisac na pokemonach czy tu na forum ???

Ashba

(19-07-2014, 19:39 )Mentara napisał(a): [ -> ]Aha ok . A do Dark Light mam pisac na pokemonach czy tu na forum ???

Obojetnie gdze bedzie.
aha Ok . dzieki