PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Ban za free
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziś zaistniała sytuacja jak z komedii,
siedzę w kasynie i napieprzam PPM (hajs się musi zgadzać) odwróciłem się na chwilę w stronę tv, leciało coś ciekawego akurat na TVN24 po 2 minutach patrzę wywaliło mnie z gry. (mówię pewnie serwer padł) po 20-30 minutach robię nowego chara i pytam Egiliam'a o co chodzi. Więc mi wytłumaczył i powiedział żebym napisał do Suhara, ale oczywiście Suhar wielce zapracowany i zapomina że nie ma serwera bez graczy i są rzeczy ważniejsze. Odpisał na jedną wiadomość że trzeba było patrzyć jak się gra, po czym sam nie widzi wiadomości od graczy. Jedyną osobą aktywną z "administracji" jest nasz tutor...
Więc czy ktoś może mi powiedzieć dokładnie za co był ten ban ?!
Ban za bota. Tyle.
http://scr.hu/2une/6kpm9
Trzeba było patrzeć jak się gra.
Każdy może się tak wytłumaczyć, a tymczasem prosze o usunięcie jego konta i zamknięcie tego tematu.
Super Haccier 10 sec jeszcze lepiej niz 2 minuty Oczko Jeżeli piszesz do Administracji masz czekać godzinę, dzień albo dłużej (tak suhar o Tobie mowa jeśli to czytasz) ale jeśli ktoś do Ciebie pisze masz 10 sekund ! Uśmiech brawo. Chwile po tym pisałem na shout i zapytaj Egiego jeśli nie wierzysz. Pytałem go cały czas o co kaman ale 10 sekund to jest najlepszy dowód Oczko
Ehhh, ale jeśli jestes przy komputerze, to patrzysz w monitor, więc odrazu odpiszesz bo wiesz co sie dzieje na ekranie.

Natomiast jeśli nie patrzysz, to juz twój problem.
Ban sie należy.
Haccier czyli jeśli Ty jako tutor nie odpiszesz mi w ciągu 10 sekund a jesteś online to powinni Ci zabrać tutora tak ? Uśmiech
Twoje rozumowanie jest chore.
Ziom w TVN to chyba musiało Top Model lecieć ,że się tak zapatrzyłeś,że o klikaniu zapomniałeś.Masz 10 sekund na odpisanie nie odpiszesz = ban .. prosta sprawa ,skąd Tutor ma wiedzieć czy masz bota czy nie masz? Nie odpisywałeś to znaczy,że go masz prosta sprawa,żegnam baju baju.
Jest różnica miedzy bycie online, a bycie online i klikanie cały czas w kasynie, ja potrafie być online a robić inne rzeczy na komputerze stojąc w depo i co jakiś czas spoglądając czy ktoś nie napisał na priv, na screenie widać jak klikasz a nie odpisujesz, ban słuszny i zaraz konto usune wraz z banem na IP. Zbanowane, usunięte, zamknięte.