PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Ban ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie moge sie zalogowac do gry , dostałem bana ?
jak tak to za co ?
nick Lucex
Dostałes bana na konto z powodem "sprzedawanie konta" od [MG] Egiliam'a
sprzedawanie konta? Ja sie chcialem tylko wymienic na konto z innej gry na pokemony tutaj , to zakazane?
"i) Zakazuje sie odsprzedawania konta innym graczom oraz itemow i pokemonow."
W regulaminie jest zakazane odsprzedawanie i pokemonow w grze. Ja tylko chcialem sprzedac konto w INNEJ grze niz ta czyli to nie podlega regulaminowi co czyni mnie niewinnym , wiecej nie moge sie zalogowac od 3 dni przez pomylka admina ...

To ban by był dla osoby ktora takie konto/pokemony chce wymienic na MOJE konto

pozatym sprzedawanie/kupywanie =/= wymienianie Uśmiech
Masło maślane...
Oczywiście, że nie... w regulaminie jest jedynie wspomniane sprzedawanie... gość ma rację.
Nie uważasz, że to powinno działać w 2 strony?
Powinno , ale w regulaminie nie ma nic o tym zapisane.

Co jest jednoznaczne z tym ze dostalem bana za wlasciwie nic i jako honorowy obywatel powinienes mnie odbanować. Ale admin ma zawsze racje dlatego zostawiam to twojemu rozsądkowi , bo nic zapisane o tym nie bylo chociaz w kontekscie tego punktu mialobyc to zawarte , dlatego jezeli mnie nie odbanujesz to sie nie poplacze. Chociaz dostalem znowu bana i jestem zdruzgotany tym ze drugi tydzien nie moge pograc na serwerze a wszystko przez rzeczy ktore (nie) są zapisane w regulaminie.
No to zaraz Ashba, czy tam Dark dopisze, i tyle.
Jednakże akcje wykonane na moją niekorzyść zostaly zrobione przed zamierzoną poprawką , więc nalegam wręcz do UB. Bo niestety o rekompensate domagać sie nie moge.

To z rosądnego punktu widzenia , jestes strasznie sceptyczny i oschly Haccier zauważyłem po twoich wpisach.
Wlasnie haccier temu gosciowi nalezy sie UB w trybie NOW. :3
Pozatym to była WYMIANIA nie akt kupna/sprzedaży Uśmiech
Co jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu , że mam tutaj racje chociaż to moje subiektywne zdanie no bo admin ma zawsze racje.

Jezeli bym poprosil o drobną rekompensate chyba nie dostane znowu bana? (oczywiście żart)
WYMIANA to jest coś za coś, czyli inaczej kupienie czegoś za coś... Dodatkowo nie rozumiesz Koggiego, to jest sarkazm... Jak dla mnie to czepiasz się drobnego szczegółu i rozkładasz wszystko pod swoja korzyść, nie chce mi się bawić w humanistę i rozwalić cały regulamin na mini pkt i tym cie jeszcze bardziej udupić. Dla mnie koniec tematu.
Tak nawiązując do regulaminu , czemu propagujecie bicie niewinnych pokemonów ? Powinno być zabijanie bo bic mozna ale nie zabic Uśmiech

Widze mamy prawnika , Wymiana to nie kupno czegos za czegos tylko poprostu wymiana , Kupno/Sprzedaz oraz wymiana to 2 oddzielne swiaty Uśmiech

Jezeli mi nie wierzysz to masz latwodostępne google które "poświadczy" moją niewinność

Moze warto zabawic się w humaniste i przedstawic mi argumenty które poświadzczą o moim a nie Twoim błędzie ? ( pomijając H i J w 3 punkcie )
Jeśli kupujesz w sklepie, możesz to nazwać wymianą, bo dajesz hajsy za batona, lub nazwa to kupnem batona, bo wydajesz hajsy. Możemy to nawiązać do g) Wszystkie konta i przedmiony zarowno w grze jak i na forum sa wlasnoscia administracji serwera pokexgames.pl gdzie świadomie chcesz złamać pkt (1), bo wykorzystujesz tamtą osobę etc. Łamiesz przy okazji normę społeczno-etyczną(2) przy okazji i) Zakazuje sie odsprzedawania konta innym graczom oraz itemow i pokemonow. czy nakłaniasz do złamania regulaminu (3)
Jakim argumentem jest fakt , że konta należą do administracji? (1) Znowu wdrażasz swoje filozofie , WYMIANA =/= KUPNO poznaj pojęcie słowa wymiana , wiem coś o tym i nie bierz tego na "logike" .. (2) Normy społeczno-etyczne? Nie rozumiem tego kompletnie niema tego wpisanego w regulamin , że łamanie norm społeczno-etycznych jest karane na serwerze ( sarkazm ) (3) Naklaniam do zlamania regulaminu ? Nie sprzedaje tego konta tylko WYMIENIAM na coś w grze , jeszcze raz posluze sie tym terminem.

odpowiedzi nie sa ulozone chronologicznie względem twojej argumentacji.

Pozatym biorąc na logike wymiane to wystarczy pomyśleć we własciwym kierunku czyli wziąć slownik synonimow i poszukać rzeczy zrozumiałych. Tam kupna nie znajdzieszUśmiech
Egi daj spokoj wymiana to cos za cos (bez posiadania pieniedzy) ajtem za ajtem i tyle. Pozatym tez sadze ze bany są ostatnio wydawane zbyt czesto nawet za najdrobniejsze przewinienia.
Wymiana - jest aktem otrzymania pożądanego produktu od innej osoby przez zaoferowanie czegoś w zamian
źródło http://www.abc-ekonomii.net.pl/s/wymiana.html
W sumie to powiedzenie ze filozofia? Ale to ma swoją rację...
2h) Kazdy administrator ma prawo ukarać gracza, który w jego opinii naruszyl zasady regulaminu, prawo lub zachowywal sie wbrew normom spolecznym.
2i) Zakazuje sie odsprzedawania konta innym graczom oraz itemow i pokemonow.
3g) Wszystkie konta i przedmiony zarowno w grze jak i na forum sa wlasnoscia administracji serwera pokexgames.pl
Ale to nie byle co skoro Administracja bez uzasadnienia i dowódów tudzież argumentow stara sie kogoś ukarać.

KUPNO/SPRZEDAZ - Waluta
WYMIANA - niekoniecznie waluta , np sok za owoce. (glupi przyklad)

Jeszcze raz powtórze jakim argumentem jest to ze konto jest wlasnością Administracji ?
To nie zoobowiązuje cie do łamania jak to ująłes " norm społeczno etycznych"

No i masz racje , zaoferowalem cos za cos ale nie chcialem kupic ani sprzedać. Fuck logic.
Stron: 1 2