PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Atak obszarowy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeśli było to przepraszam. Język
Taka skromna propozycja z mojej strony, mianowicie chodzi o usprawnienie obszarowych ataków pokemona, bo nie zawsze one trafiają w przeciwnika - Nie wiem czy to jest specjalnie, czy nie, ale jest denerwujące. Może da się to jakoś usprawnić by działało jak należy. Ponadto często większość z tych ataków się buguje, w sensie nie są one do końca użyte - Przerywa się atak w połowie - Nie wiem czy tak ma być, ale to też strasznie uniemożliwia czasami expienie.

Można by także usprawnić atak pokemonów duchów, bo jak wiadomo niektóre z nich mogą wejść w ścianę, drzewo itp. i w tym momencie jest zablokowany atak pokemona, według mnie powinien być on możliwy.
Zgadzam się z Tobą, niekiedy Shadow Storm Gengara czy Earthquake M.Sandslasha znikają po sekundzie.
Właśnie to jest to, co najbardziej wkurwia. Język Myślę, że administracja weźmie to pod uwagę i coś z tym zrobi. Uśmiech
Atak w ścianie duchem odpada, było to - bugują expa. Niektóre ataki mają losowe rozmieszczenie przez co przy ruchu mogą nie trafiać. Co do przerywania ataków to hm...
(05-12-2014, 16:14 )Egiliam napisał(a): [ -> ]Niektóre ataki mają losowe rozmieszczenie przez co przy ruchu mogą nie trafiać.

I sądzisz, że to jest dobre rozwiązanie?
Ja sądze, że to dobre rozwiązanie, bardziej realistyczne (jak na pokemony xd).
Purple haze popieram obszarowe ataki takie jak shadowstorm itp powinnno zawsze trafiać tak jak np Psychic Uśmiech