PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Update
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam pytanie czy admini robią
coś w sprawie gry ? jak tak to kiedy można się spodziewać i co w nich będzie ?
Byle bez reseta charów, bo nie chce stracić togetic :<
Tia. Jak najbardziej jestem za jakimś nowym update - Tylko pytanie czy administracja coś z tym robi, oczywiście nie widzę potrzeby resetowania harów, bo to nie miało by sensu. Język
Zgadzam się powino być coś nowego byle bez resetu charów

Aroo

Świąteczny update będzie... w lutym możeDuży uśmiech
Stawiam na październik
Update świąteczny zostanie przełożony na koniec świata Duży uśmiech
Ja strzelam że odbędzie się 12 Grudnia 2012 roku Duży uśmiech
Czyli raczej sie nie dowiemy nic Uśmiech server może być bardzo dobry i byc popularny ale jak sie nie chce nic z nim robic to raczej zostanie na 30 -50 graczach . Szkoda bo miałem nadzieje ze trafilem na cos co sie rozwija ale przeliczylem sie Język

Ashba

Boshe... update na serwie są reguralnie wystarczy czytać newsy... to że jest okres świąteczny i nic się nie pojawia to logiczne ze z braku czasu.. Nikogo z teamu nie ma ja w pon. tez wyjeżdżam na 2 dni. Trochę mamy gotowe miał być update wczesniej, ale niedopracowanego gówna nie wrzucimy a postawiliśmy poprzeczke wysoko... na pewno cos na świeta będzie o to się nie martwcie...

I delikatnie mówiąc "wkurwia" mnie to pisanie o resetach...
Wprowadzacie niepotrzebna panike.
proszę was czy zmiana paru skryptów albo linijek kodu musi wiazac sie z resetem postaci? gdzie wy graliscie....