PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Lege poki.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
1 na 1 postać xD
Bez zmian, nadal jest tak jak było przed dyskusją w tym temacie
Czekałem czekałem i się nie doczekałem Ściana hmm jak to Egi kiedyś napisał: "Punkt mówi o kompletnej wymianie i również mam z tym problem, ale rozwiązanie jest i będzie tylko jedno. Możliwość krótkotrwałej wymiany, dla postaci +200lvl. Dlaczego? Odpowiedź jest jedna. Nowi gracze czują się nie fair w stosunku do innych, którzy mają legendę od 100lvl i wbijają w ten sposób szybciej lvl, przez co są gnębieni. Problem już nie istnieje, zmieniłem wymagany poziom dla legend do 200 lvl. Skoro jest osiągalny quest dla +200lvl, nagroda powinna być adekwatna do wymagań questa, więc tak będzie."

O ile używanie legendy na postaciach poniżej 200lvl jest jak najbardziej nie fair i z tym się całkowicie zgadzam.Natomiast nie widze żadnego problemu w tym że Gracz zrobi sobie kolejna postać na tym samym koncie i po wbiciu 200lvl bedzie chciał sobie przełożyć legende na inną postać oczywiście też 200+ tym bardziej teraz jak EXP od 250lvl został zmniejszony i to ja czuje się poszkodowany  O matko tym że nie zostane top 1 w rankingu.Mam nadzieje że to zrozumiecie i nie bedziecie robić problemów.Musiałem to napisać tu bo nie doczekałem się odpowiedzi prywatnej Smutny    pozdrawiam cały SHARP#TEAM no może bez Regisa  Podejrzany
Przytaczasz info z zeszłego roku? Duży uśmiech

@edit

Musiałem to napisać tu bo nie doczekałem się odpowiedzi prywatnej <---?
PW pisałem do Ashby tydzień temu <bezradny>
No właśnie rok czasu już minął Uśmiech
Na ta chwilę ktokolwiek oprócz ciebie ma zdobyte 2 legendy?
Prawdopodobnie nie.
Dziękuje Egi bardzo dobre rozwiązanie ;p
Osa ma 2 legi :v czas wbić ten 200
To ja Ocelote Gratulacje z powodu legend i ciesze się że wrócę !
Ja też spokojnie bym miał dwie , ale lubię grać tylko 1 kontem
Bravo Ty! xD Ja tez tylko i wyłącznie jedno konto Oczko
Stron: 1 2