PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Nowy quest 150lvl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Zauważyłem, że w naszej grze nie ma questa między boxem 4 a legend boxem..
Pomyślałem, że warto dodać questa na 150lvl! Chodziłoby o dostarczenie wszystkich kamieni ewolucji do npc, potem zabicie mew i mew2, oraz posiadane zdexowane 250 pokemonów.
Nagrodą za quest byłby box SHIN, a w nim losowy orb w różnych ilościach 3/8x i różnego rodzaju.
Myślę, że urozmaiciłoby to trochę gre
Duży uśmiech
Pomysl nie najgorszy, nagrode bym zmienil bo ta nie przejdzie, slyszalem ze sa prace nad czyms dUzym na lv 150 oraz 300
Pomysł Fajny warto cos takiego zrobic Ale shiny poka nie dostaniesz Uśmiech
Głównie chodzi o wprowadzenie czegoś nowego do tej gry.
Nowy quest dla +150 będzie, niestety nie wiem czy pomysł z shiny boxem przejdzie. Problem jest w tym, że legendy będą za bardzo carrować questa, przez co przyjdzie to znowu zbyt łatwo i ze stratami [nie tylko za sms, ale na rynku <--- więcej shiny = mniejsza cena]
Zamiast samego Shina można dodać do tego boxa po 3 rodzaje losowych orbów 10x..
Pozostało jeszcze jedno pytanie, kiedy będzie DODANY quest?
W przyszłości czyli? jutro? za tydzień? miesiąc? rok?..
No wiadomo że ci nie dodadzą nowego questu w jeden dzień , trzeba poczekać kilka dni / tygodni / miesiecy / lat Język
No to sobie poczekamy..
Ja tam dałbym jakiegoś pokeorb boxa co by dawał parę orbów z 1 typu czy coś takiego
(01-03-2015, 11:03 )Egiliam napisał(a): [ -> ]Nowy quest dla +150 będzie, niestety nie wiem czy pomysł z shiny boxem przejdzie. Problem jest w tym, że legendy będą za bardzo carrować questa, przez co przyjdzie to znowu zbyt łatwo i ze stratami [nie tylko za sms, ale na rynku <--- więcej shiny = mniejsza cena]

Również uważam, że te shiny boxy nie za bardzo by tutaj przeszły, bardziej bym celował w PokeOrb Boxy. Nie wykluczam, że przydały by się questy na łopaty czy też cukierki - Jak wiemy ciężko o te przedmioty w świecie gry - Wiadomo, można je zdobyć z SMS Shopu, ale nie każdy ma pieniądze na to, a z dotychczasowych questów raczej ciężko zdobyć jakieś większe ilości w/w przedmiotów.
Można wykorzystać również diamenty , bo mają tylko zastosowanie przeważnie w zmianie nicku pokemonom
edit.
Proponuje cos co urozmaiciloby gre codzienna a nie kolejny quest ktory zrobi 1 ekipa i śluz. Dodajcie jakies daily instancje daily questy. I nie rozumiem czemu nie mozna spotkac shiny pokemonow tylko je zrobic. ;p
Daily questy są już a shiny odpadły już dawno temu