PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM
Kilka Propozycji Na Przyszłość - Wersja do druku

+- PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM (https://forum.pokexgames.pl)
+-- Dział: Forum (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Propozycje (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Kilka Propozycji Na Przyszłość (/showthread.php?tid=1407)



Kilka Propozycji Na Przyszłość - Vatasha - 22-04-2016

Haloo Haloo tu znów wasz kochany Vatasha   Anioł

Więc tak ostatnio wpadłem na kilka propozycji które moim zdaniem powinny być wprowadzone na serwer ponieważ mogły by one umilić trochę grę i poprawić kilka irytujących mnie i chyba wielu graczy również a więc przejdę do rzeczy 

1. Chyba każdy zna tą monotonną czynność łączenia zarobionego hajsu po sprzedawaniu lootu u np. Warcisława więc można było by poprawić tą czynność aby po sprzedaniu naszego lootu pieniądze same się łączyły 


2.Kolejna rzecz dotycząca sprzedawania lootu to poprawienie opcji u sklepikarzy "Sprzedaj Wszystko" chodzi o to żeby ta opcja naprawdę sprzedawała wszystko a nie tylko jakąś cześć z naszego lootu 

3.Poprawienie Szansy na wydropienie niektórych kamieni ewolucji... Moim zdaniem loot niektórych z kamieni to jedna wielka udręką i po jakimś czasie lepiej zrobić nową postać i wykonać questy na kamienie 

4.Wprowadzenie większego balansu pomiędzy legendami chodzi mi dokładnie o punkty HP niektóre powinny zostać zmniejszone o jakiś % lub reszta powinna dostać tego HP ciut więcej 

5.Dodanie na serwer nowego pojazdu a mianowicie chodzi o narty. Myślę że było by to coś fajnego i dobre udogodnienie dla mniejszych poziomów którzy expią na snow point

Jak na ten moment to by było na tyle czekam na wasze oceny i opinie... Pozdrawiam Vatasha Serce Anioł



RE: Kilka Propozycji Na Przyszłość - nexti - 22-04-2016

1 no irytujace xD przyda sie
2 wystarczy wcisnąć 3 razy no naprawdę trudne?
3 kamienie lecą jak głupie (wszystkie) i najczęściej lecą do joy bo zawalaja miejsce ... Jedynie co kryształu słabo lecą ale one są bezużyteczne
4 legendy są ok tylko wystarczy osłabić mew/mew2 albo ulepszyć ptaki
5 o nartach było miliony propozycji i no by się przydał


RE: Kilka Propozycji Na Przyszłość - Vatasha - 22-04-2016

Dzięki :3


RE: Kilka Propozycji Na Przyszłość - Chesd - 22-04-2016

(22-04-2016, 20:17 )nexti napisał(a): 2 wystarczy wcisnąć 3 razy no naprawdę trudne?

Uważam, ze kliknięcie jakieś 800 razy (50bp loota) jest uciążliwe, a to jest jakieś 2h hunta, zatem podważam Twoje zdanie  Diabeł

(22-04-2016, 19:50 )Vatasha napisał(a):
(..)
1 +
2 +
3 -
4 nie mam zdania - nie testowałem wszystkich
5 +


RE: Kilka Propozycji Na Przyszłość - nexti - 22-04-2016

A no właśnie nie 800 razy bo tyle razy ile masz (rodzajów) itemow czyli średnio 3 xD


RE: Kilka Propozycji Na Przyszłość - Chesd - 22-04-2016

(22-04-2016, 22:01 )nexti napisał(a): A no właśnie nie 800 razy bo tyle razy ile masz (rodzajów) itemow czyli średnio 3 xD

O 100 TD, że klikając "sprzedaj wszystko" sprzedaje 255 sztuk zamiast np 10 000 esencji ognia : >?


RE: Kilka Propozycji Na Przyszłość - nexti - 22-04-2016

Czekaj przetestuje xD


RE: Kilka Propozycji Na Przyszłość - nexti - 22-04-2016

Ale btw niema co sie zajmować takimi pierdolami (problem nacisnąć kilka razy lpm) bo jest dużo więcej ważniejszych rzeczy do zmian


RE: Kilka Propozycji Na Przyszłość - Chesd - 22-04-2016

(22-04-2016, 22:29 )nexti napisał(a): Ale btw niema co sie zajmować takimi pierdolami (problem nacisnąć kilka razy lpm) bo jest dużo więcej ważniejszych rzeczy do zmian

Wzbogaciłem się o 100 td? Na event pójdzie  : D