PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM
zniszczony kabutops - Wersja do druku

+- PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM (https://forum.pokexgames.pl)
+-- Dział: Forum (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Offtop (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: zniszczony kabutops (/showthread.php?tid=1577)



zniszczony kabutops - kresz123 - 09-08-2016

co to ku.... ma być ten kabutops tera to syf ma fale na 3 sqm a nie obszar  zmienicie to Duży uśmiech


RE: zniszczony kabutops - Egiliam - 09-08-2016

Nie


RE: zniszczony kabutops - anubisek - 09-08-2016

Biedny Aero xDDDD


RE: zniszczony kabutops - Vados - 10-08-2016

No Aero teraz strasznie spadnie z ceny, Kabutopsa swiezo po updacie za 6 td juz widzialem xD


RE: zniszczony kabutops - Kristoffox - 10-08-2016

Ja Aero po 100TD.


RE: zniszczony kabutops - bewasp - 10-08-2016

Nikomu nie pasuje ancient... Chyba powinna być zmiana ;]


RE: zniszczony kabutops - Vados - 10-08-2016

Ancient jest teraz jak Fire blast ,Hydro Cannon , mi szczerze , pomimo tego że no (Aero i Kabutops to teraz nie takie kozaki jak wczesniej) to mi sie to podoba , Atak taki jak u ognistych i wodnych , tylko ze skalny Język


RE: zniszczony kabutops - kamil12 - 10-08-2016

A o tym ze gallade w ten sposób tez ucierpiala nikt nie pisze kappa.. A no tak kto by się przejmował rzadkim, drogim pokemonem który sluzy tylko do teleportowania xd


RE: zniszczony kabutops - Vados - 10-08-2016

Mi tam to nie przeszkadza Duży uśmiech teraz trzeba bedzie sie ustawic , aby trafic a nie , only Ancient power i po spocie


RE: zniszczony kabutops - Elveres - 11-08-2016

Jeżeli było coś dobrze to po co było to zmieniać? Mało komu podoba się ta zmiana. Ja jestem za przywróceniem starego ancientu bo był po prostu dużo lepszy. Jeżeli chcecie listę rzeczy, które naprawdę trzeba naprawić lub zmienić służę pomocą, bo kto inny wie najlepiej co zmienić jak nie sami gracze? To dla nas tworzycie ten serwer i uważam, że nasze uwagi powinny być brane przynajmniej pod uwagę.


RE: zniszczony kabutops - bewasp - 11-08-2016

Bardzo mądra wypowiedź Uśmiech Masz w 100% rację, weźcie pod uwagę graczy bo nie znam nikogo co się jara tą zmianą. Było dobrze to po co było zmieniać i tyle w temacie Język


RE: zniszczony kabutops - kamil12 - 11-08-2016

Egiliam najwyrazniej jest zadowolony z nowego ancienta i ma wywalone co sadza o tym gracze xD Patrzac na zazalenia to jednak powinniscie przywrocic starego.


RE: zniszczony kabutops - bewasp - 11-08-2016

No to sorry ale egi sam nie gra, to nie powinno być stworzone pod jedną osobę bo tak sobie umyśliła. Według mnie to gracze powinni zadecydować. Niech wygra większość Uśmiech


RE: zniszczony kabutops - Koperasty - 11-08-2016

Dla mnie ta zmiana jest dobra Oczko tak jak wyżej przyczytałem komentarz "ancient jest jak fire blast albo hydro cannon tylko ze ten atak jest skalny" dla mnie to jest uzasadnione gdyż kabutops pojdzie na wieże i wystarczy mu ancient zeby wyczyscic 8 pokow potem znow 8 i po spocie. Teraz trza trafic w poki a nie tylko spam jednym klawiszem. Gracze ktorzy bardzo że tak powiem "kochają" sh czarka i ocka mogą sie domagać żeby hydro i blast też rozprowadzały się na wszystkie strony. Lecz jaki to miało by sens gdyby ocek używał 3 skilli harden, cannon ( gdyby sie rozprowadzal ma wszystkie strony ) i hydropump'a cała wieża premka itp by padało na w sumie 2 skilla atakujące. Tak więc gracze zafascynowani ockiem i sh czarkiem by mogli się domagać o zmiane tych atakow na wszystkie strony .
To jest moja opinia.
Pozdrawiam Kiepciu


RE: zniszczony kabutops - Vados - 11-08-2016

No widze jedyna osoba co się ze mną zgadza Duży uśmiech co do Fire blasta i cannona , to racja, albo powinny wtedy być tak jak ancient , ale by było za łatwo, ogólnie za łatwo było kabutopsem na ognistych , a o aero już nie wspomnę


RE: zniszczony kabutops - Pelani - 15-08-2016

zamiast zmieniać całego skilla trzeba było mu dmg zmniejszyć -.-


RE: zniszczony kabutops - Davin - 15-08-2016

Przesadzacie trochę, jak dla mnie skill aż taki zły nie jest.


RE: zniszczony kabutops - Vados - 16-08-2016

Spoko jest , teraz ludzie placzą , ci co kupili Aero przed update, i ci którzy nie dają rady , bo ich ulubiony skill który był zbyt op , i nadal jest ,lecz został zmieniony do wave, czy to coś zmienia?? Tylko to że nie wchodzi się tylko z 1 skillem i po spocie , tylko teraz za łatwo nie ma, mi sie to podoba EDIT:Najwięcej postów tutaj to widzę Bewaspa który kupił aero akurat przed Update, przypadek?? Nie sądze xD


RE: zniszczony kabutops - bewasp - 16-08-2016

Nie kupiłem przed update Uśmiech Tylko po za 100td :>


RE: zniszczony kabutops - Regis - 16-08-2016

Zamykam temat