PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM
rozmienianie shiny - Wersja do druku

+- PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM (https://forum.pokexgames.pl)
+-- Dział: Forum (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Propozycje (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: rozmienianie shiny (/showthread.php?tid=1616)

Strony: 1 2 3


rozmienianie shiny - speedy - 12-08-2016

rozmienianie  shiny na orby dlaczego a no dlatego ze zrobilem np takiego sea vaporeona ktory sie okazal useless tak za okolo 150td ani go sprzedac nie idzie bo ludzie ci dadza 50td ani uzywac nie ma zbytnio gdzie niektore shiny tez sa jakie sa jak mialoby to wygladac idziemy do npc od shiny piszemy rozmien wybieramy poka zabiera nam go i daje same orby


RE: rozmienianie shiny - Koperasty - 12-08-2016

Ja jestem w sumie za, tylko żeby nie było tak kolorowo to dać dajmy ze jak płacimy 30 bixów i 30 topazów ( dajmy u glare ) to ja go rozmienimy to odzyskujemy 20 bixów i 20 topazów albo po połowie czyli po 15 Duży uśmiech


RE: rozmienianie shiny - speedy - 12-08-2016

po polowie to troche za malo juz bardziej oplacalne bedzie sprzedac u ludzi tak 75% to co dalismy


RE: rozmienianie shiny - bewasp - 12-08-2016

Trochę bez sensu. I tak nie przejdzie na bank ;d


RE: rozmienianie shiny - jancio - 12-08-2016

(12-08-2016, 14:16 )Koperasty napisał(a): Ja jestem w sumie za, tylko żeby nie było tak kolorowo to dać dajmy ze jak płacimy 30 bixów i 30 topazów ( dajmy u glare ) to ja go rozmienimy to odzyskujemy 20 bixów i 20 topazów albo po połowie czyli po 15 Duży uśmiech

popieram


RE: rozmienianie shiny - kamil12 - 13-08-2016

Raczej na to nie pojda ale pomysl dobry


RE: rozmienianie shiny - Vados - 13-08-2016

Popieram , pomysł dobry , zwłaszcza że teraz są nowe shiny i nie każdy wie , co jest z nich dobre, ale by się dowiedzieć , to ktoś musi zrobić xD ,ale jak bedą za słabe , to nikt nie kupi , i co wtedy z tym zrobić , no chyba nie wywalić albo nie sprzedać za 20% ceny


RE: rozmienianie shiny - dorrey - 13-08-2016

Popieram, to smieszne ze niektore shiny s tak slabe i useless ... ja dalem na jynx 200+ td a jest mega gowniana i czlowiek jest bez dobreog poka i kasy bo wydal na jakies gowno, po czym jedyne chęci jakie ma to na pewno nie odpalanie otsika. pozdrowionka


RE: rozmienianie shiny - Egiliam - 13-08-2016

50%?


RE: rozmienianie shiny - Koperasty - 13-08-2016

Ja pisałem. To nie ma być kolorowo i super ze zrobicie shiny a potem se odzyskacie bo wam sie znudzi albo wyrosniecie ( nabijecie lvl ). Jesli sie domagacie takiego czegoś to jedyne 50% odzyskanych orbow.


RE: rozmienianie shiny - zucimnjf - 13-08-2016

możliwość rozbicia shiny spowrotem na orby tracąc TD+pokemona+level byłaby dobrym pomysłem


RE: rozmienianie shiny - Egiliam - 13-08-2016

Można i takie coś "wprowadzić", 50% orbów jak dla mnie jest ok, natomiast nie jestem pewny co do "wymiany" wszystkich shiny, ograniczenie do 3 na gracza? czy może opłata co shiny, nie wiem, proponujcie


RE: rozmienianie shiny - zucimnjf - 13-08-2016

(13-08-2016, 19:06 )Egiliam napisał(a): Można i takie coś "wprowadzić", 50% orbów jak dla mnie jest ok, natomiast nie jestem pewny co do "wymiany" wszystkich shiny, ograniczenie do 3 na gracza? czy może opłata co shiny, nie wiem, proponujcie

Po co ograniczenienia? Gracz powinien mieć możliwość zmieniania swoich pokemonów. Aktualnie sytuacja wygląda tak,że jest raptem kilka "super" pokemonów z których każdy korzysta i nic więcej. Powinna panować różnorodność,co trener to pokemon.Nikt nie chce tracić orbów na pokemony a jeśli się okaże,że do niczego się nie nadaje stać kilka dni i pisać na /handel/,że go sprzeda po czym wmawiać komuś jaki to on nie jest super extra mega mocny. Możliwość rozbijania pokemonów na orby przy utracie 25% orbów + pokemona podstawowego + jego levela myślę że powinna załatwić chociaż po części ten problem,fajnie by było móc "eksperymentować" z pokemonami.


RE: rozmienianie shiny - Vados - 13-08-2016

Egiliam, zawsze na początku może być 50% a z coraz kolejnymi shiny , procenty będą maleć np o 5% i tak do 25% ,bo 3 na gracza to moim zdaniem za mało :/ jak dla mnie to już wolałbym aby % z kolejnymi wymianami się zmniejszały do pewnego limitu


RE: rozmienianie shiny - zucimnjf - 13-08-2016

(13-08-2016, 19:53 )Vados napisał(a): Egiliam, zawsze na początku może być 50% a z coraz kolejnymi shiny , procenty będą maleć np o 5% i tak do 25% ,bo 3 na gracza to moim zdaniem za mało :/ jak dla mnie to już wolałbym aby % z kolejnymi wymianami się zmniejszały do pewnego limitu

tracąc 50% orbów nikt nigdy nie skorzysta z tej opcji bo po prostu bardziej będzie sie opłacało sprzedać komuś całego pokemona wciskając mu że jest on super mocnym pokemonem 

moim zdaniem 20% jest w sam raz,wtedy "robijanie" na orby w niektórych przypadkach będzie się opłacało


RE: rozmienianie shiny - Egiliam - 13-08-2016

Vados, to jest kompletnie bez sensu,
zucimnjf, 50% to jest minimum, jeśli takie coś miałoby racje bytu Uśmiech


RE: rozmienianie shiny - roonie93 - 13-08-2016

Za na 50%


RE: rozmienianie shiny - Kristoffox - 14-08-2016

Za na 75%. Zrobiłem Sh Muka. I co? Jak wygląda, tak tez można go opisać. Po prostu g@@no. Przy takich pieniendzach jak ja na niego wydalem, równie dobrze mogłęm dołożyć pare TD i zrobić Sh Oddisha czy Charizarda, które są o niebo lepsze.


RE: rozmienianie shiny - Vados - 14-08-2016

No to w takim razie, jestem za 50% Uśmiech


RE: rozmienianie shiny - Sp33dy2 - 14-08-2016

Jako zalożyciel tematu wypowiem sie tak 70% no 65 tego co dalismy. Rozmieniać shiny można by było dopiero po ukonczeńu minimum 100lvl. Ilość razy x5 na postać. Opłata 5-10td.