PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM
QUESTY NOWE - Wersja do druku

+- PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM (https://forum.pokexgames.pl)
+-- Dział: Forum (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Propozycje (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: QUESTY NOWE (/showthread.php?tid=2383)



QUESTY NOWE - 97341233 - 23-11-2017

Eloszka współgracze !

Mam propozycje na taski dzienne ogólnie chodzi mi o karty Pokemon za które dostanie sie różnego rodzaju np. ( Balle , Hajsy, Cusky , Łopaty. itp) Nagroda byłaby zależna od rzadkości karty Pokemona .
Karty te będą lotać z Poków danego Typu np. ( z Elekida katra elekida ) NPC będzie stać w PvP na przeciwko "Bonusa" Imie NPC-ka hmmm myśle , że dobre by było " KARCIARZ "  [ By the BroomBroom]



Druga Propozycja mojego kumpla pod nazwą " ukryte Boxy" mianowicie chodzi nam o to żeby zrobić ukryte boxy jak sama nazwa wskazuje z nagrodami losowymi ( 20-80 HD, SB, UB ,Balle , jakaś szansa na zdobycie łopat . Boxy ukryte w różnych miejscach na mapie ukryte przez admina ( na stakach na expie itp) . ( Dobry pomysł żeby gracze sie udzielali na forum i robili do tego poradniki np) [ By the Okilek]



RE: QUESTY NOWE - Elveres - 23-11-2017

Pomysł z kartami do zbierania fajny, ale nagród nie będzie ze względu na balans gry. Dlaczego teraz nowi gracze mają mieć wszystko kiedy inni płacili sporo pieniędzy? Bez przesady z tymi łopatami czy orbami sporo ludzi je sprzedaje, specjalnie obniżono cenę. Są teraz łatwo dostępne wystarczy chcieć ruszyć się na expa i zarobić td. Cuksy są dostępne raz do roku w evencie Halloween. Na sfb mam inny pomysł, który się zrealizuje jak będzie czas. Jak już to za zebranie kolekcji kart jakaś nagroda + może jakiś npc, który skupuje karty to wtedy by było i ciekawe.

Co do drugiego pomysłu, a kto by te boxy ukrywał musielibyśmy to robić według tego co piszesz. Możliwe, że można zrobić skrypt, który by respił takie boxy losowo na mapie i wtedy wyświetlałby się komunikat i gracze by szukali. Tylko nie oszukujmy się ja wiem jakby to wyglądało. Wysokie lvl by wszystko wyzbierały z nudów a małe by nie dostały nic.

Podsumowując pierwszy pomysł do realizacji, drugi do przemyślenia jakby to miało wyglądać. Oczywiście teraz tylko spekuluje bo wszystko i tak musiałbym uzgodnić z adminem.


RE: QUESTY NOWE - 97341233 - 23-11-2017

ŁEEEEE no to izi
1. Fajnie , że ktoś odpisał Uśmiech
2. Extra , że super dzięki xD
3. W mojej głowie dzieje sie więcej niż mniej niedługo podeśle inne pomysły Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech


RE: QUESTY NOWE - Stefan Krol Zydowski - 26-11-2017

1. zerżnięte
2. zmodyfikowana wersja eventu find me ;_; (osobiście uważam że marna)


RE: QUESTY NOWE - Davin - 26-11-2017

Jeśli pomysł się ludziom spodoba to nieważne czy to jest zerznięte czy nie.


RE: QUESTY NOWE - Pokermaster - 26-11-2017

(26-11-2017, 12:22 )Davin napisał(a): Jeśli pomysł się ludziom spodoba to nieważne czy to jest zerznięte czy nie.

Zgodzę się z tobą, jeżeli wszystko co "zerżnięte" miało by nie być dodawane to trochę mało na serwerze by było. Chociażby system boostowania pokemona.


RE: QUESTY NOWE - Egiliam - 26-11-2017

A dla mnie to byłoby za duże ułatwienie, co za różnica, czy wpiszesz do aloota 1 pozycję wiecej... Jak ja grałem, to nie było za darmo itemów i trzeba było zadowolić się 20 potkami na starcie. Jestem na nie.