PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM
Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Wersja do druku

+- PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM (https://forum.pokexgames.pl)
+-- Dział: Forum (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Offtop (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Kryminalne zagadki świata pokemon :) (/showthread.php?tid=2550)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Kryminalne zagadki świata pokemon :) - osadnik - 19-02-2018

Spotkało Cię coś dziwnego w grze? Znalazłeś jakiś dziwny przedmiot? Skontaktuj się ze mną "Żarłacz Biały" detektyw z Cinnabar pomoże Ci zbadać tę sprawę  Zawstydzony


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - osadnik - 19-02-2018

Pierwszą sprawą jaka nas zainteresowała jest tajemniczy napis GiS: [?] po wpisaniu /chance na legendy. Co więcej po dodzwonieniu się do biura jednego z naszych partnerów Vatashy dowiedziałem się o przedziwnym pokeballu znajdującym się na zdjęciu promującym Walentynkowy Event. Czy te dwie sprawy są ze sobą powiązane? Czy na tym zdjęciu ball znalazł się on przypadkowo? Czy te problemy z wejściem do gry to nie zasłona dymna Sharp#Teamu i szykują dla nas jakieś większe niespodzianki? A może licznik doświadczenia OsadnikFans nie zatrzymał się dzisiaj przez przypadek? Co o tym myślicie, może sami zauważyliście coś extra w grze?


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Aleksandrovsk - 19-02-2018

Dostałeś dożywotniego bana na expa...


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Ithuriel - 19-02-2018

Tak po przeczytaniu shoutboxa i zasięgnięciu pomocy u wujka Google obstawiałbym, że GiS to od "nazwy" Gold & Silver, czyli wychodziło by na to, że ten "system" będzie dotyczył legend z 1 i 2 serii ALE Palkia i Dialga też mają ten skrót w ./chance a jak każdy dobrze wie, one w pokemonach pojawiły się dużo dużo później
Pozdrawiam wujka Google i czekam z niecierpliwością na Lugie.


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Egiliam - 19-02-2018

Pisz dłuższe te opowiastki pls.


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - janka14 - 19-02-2018

(19-02-2018, 18:43 )Egiliam napisał(a): Pisz dłuższe te opowiastki pls.

Podbijam Duży uśmiech


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - osadnik - 19-02-2018

(19-02-2018, 19:06 )janka14 napisał(a):
(19-02-2018, 18:43 )Egiliam napisał(a): Pisz dłuższe te opowiastki pls.

Podbijam Duży uśmiech

Jest aż tak źle?  Zdezorientowany


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Ithuriel - 19-02-2018

Jest dobrze, alkohol Ci służy jednak. XD


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Nightmare - 19-02-2018

Kusi, żeby dać Lajka Szczerbol


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - osadnik - 19-02-2018

no właśnie nie wiem nad czym się zastanawiacie jeszcze  Zawstydzony ja bym już dawno sobie dał  Zawstydzony


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Nightmare - 20-02-2018

Jaki macie podział prac w drużynie? Kto odwala czarną robotę, a kto zbiera laury? Nie wiem, komu dać +1 Szczerbol


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Vatasha - 20-02-2018

To ja odwalam za niego czarną robote a Osa mnie nie docenia


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - osadnik - 20-02-2018

No i w tym momencie kończymy współprace </3


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Vatasha - 20-02-2018

A tak serio to daj reputke Osie to jego biuro detektywistyczne to on gra Malanowskiego w tej ekipie


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - etern13 - 05-03-2018

Co tu tak cicho napiszajcie tu coś jeszcze pośmieje się C:


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - osadnik - 07-03-2018

Tajemnicza Bramka poziomowa aby dostać się do Warcisława? A w środku wiecznie naładowany Iphone z numerem do Ashby Uśmiech Skrzynia z master ballem? Co sugeruje nam ten plakat nad nią? Czy to tajemna sztuka Zygzaka na podkręcanie balli? I ta mroczna książka najprawdopodobniej z czarną listą "Tego" którego imienia nie wolno wypowiadać Oczko Czy jakiemuś śmiałkowi uda się kiedyś rozwiązać te tajemnice?


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Elveres - 08-03-2018

Chłopie ta cieniutka książka nie starczy na moją listę Język, co innego musi być xD


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - osadnik - 12-03-2018

Jak Brian z Cerulean kuzyn Briana z Lavender zdobył 3 bardzo rzadkie plecaki Mew/Mewtwo/Aerodactyl?Czym one się różnią od pozostałych? Kolejną tajemnicą jest jak do świata pokemon dostał się Facebook plecak ?


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Davin - 12-03-2018

(12-03-2018, 20:41 )osadnik napisał(a): Jak Brian z Cerulean kuzyn Briana z Lavender zdobył 3 bardzo rzadkie plecaki Mew/Mewtwo/Aerodactyl?Czym one się różnią od pozostałych? Kolejną tajemnicą jest jak do świata pokemon dostał się Facebook plecak ?

Facebook dostanie się wszędzie


RE: Kryminalne zagadki świata pokemon :) - Nightmare - 15-03-2018

Ciekawe hipotezy, na szczęście dysponujemy doskonałymi detektywami gotowymi stawić czoła najtrudniejszym zagadkom i już niedługo poznamy odpowiedzi na te nurtujące pytania! Język