PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM
Event Fabularny - Wersja do druku

+- PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM (https://forum.pokexgames.pl)
+-- Dział: Forum (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Offtop (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Event Fabularny (/showthread.php?tid=2604)



Event Fabularny - xiggortm - 24-03-2018

Cześć chciałbym was wszystkich zaprosić na Event Fabularny zorganizowany przez :
Nwmjakinickdac(JA),Osadnikfans,[MG]ElveresEvent ten odbędzie się w Niedzielę o godzinie 18:00. Event będzie składał się z 5 etapów każdy etap to zwiększenie poziomu trudności myślę, że każdy ma wysokie szanse by zdobyć nagrodę. Pula nagród to 10000pp (punktów premium) i Legendarny pokemon Articuno (130)+12. Nagrody nie są małe więc myślę, że warto wziąć udział. Przypominam Event odbędzie się w Niedziele o godzinie 18:00.

Co to jest Event Fabularny?
Event fabularny - Jest to Event polegający na przydzielaniu zadań przez NPC lub Administracji,
Które należy wykonać w zależności ile etapów zdoła 
Ci się przejść, na tej podstawie będzie wybiarana nagroda dla ciebię.
Wszystkie Etapy stworzone przez Organizatorów
muszą zawierać tzw.fabułę(historię).


RE: Event Fabularny - Stefan Krol Zydowski - 24-03-2018

proponuje zerknac na moj stary event i tak umiescic informacje dotyczace twojego, wydaje mi sie ze wtedy to zrobilem w miare przejrzyscie i bedzie moglo pomoc.

Pzdr


RE: Event Fabularny - osadnik - 24-03-2018

Ja tez mogę brać udział? xD czy nie bardzo Oczko


RE: Event Fabularny - Shany - 24-03-2018

Macie te daty zawszd jak mnie nie ma Smutny


RE: Event Fabularny - xiggortm - 24-03-2018

(24-03-2018, 03:05 )Stefan Krol Zydowski napisał(a): proponuje zerknac na moj stary event i tak umiescic informacje dotyczace twojego, wydaje mi sie ze wtedy to zrobilem w miare przejrzyscie i bedzie moglo pomoc.

Pzdr

Dzięki na pewno zerknę na twój post. Ale raczej wszystko mam już przygotowane, raczej nie będę dawał żadnych wskazówek odnośnie eventu.


RE: Event Fabularny - xiggortm - 24-03-2018

(24-03-2018, 01:37 )Rakkeri napisał(a): Dla każdego uczestnika, który weźmie udział w evencie przewidziane są nagrody? Czy dla tych co wypełnia dane zadanie? A może dlatego kto zrobi to pierwszy? Na jakiej dokładnej zasadzie ma to funkcjonować? Prosiłbym bardzo o więcej szczegółów z czystej ciekawości Oczko

Znaczy, po ukończeniu Eventu będę miał około 15-20 minut na przyszykowanie nagród myślę, że wtedy to wyjdzie. ale przewidywane są nagrody dla wszystkich osób w zależności ile wykonają.Np jak będzie 10 osób które wykonały Etap V to wtedy kto był pierwszy najlepsza nagroda.


RE: Event Fabularny - xiggortm - 24-03-2018

(24-03-2018, 10:18 )osadnik napisał(a): Ja tez mogę brać udział? xD czy nie bardzo Oczko

Gdybym Ci nie napisał etapów mogłbyś brać XD, ale znasz treść albo niepamiętasz Język, ale raczej nie będziesz mogł jestes organizatorem.


RE: Event Fabularny - Elveres - 24-03-2018

Takie są moje realia Osa wszystkie eventy mnie omijają xD


RE: Event Fabularny - osadnik - 24-03-2018

Ech szkoda tyle pp mnie ominie zawsze pod górkę Smutny xD


RE: Event Fabularny - Shany - 24-03-2018

Nie martw sie, mnie tez Duży uśmiech. Podzielcie go na jakies etapy Smutny


RE: Event Fabularny - xiggortm - 24-03-2018

(24-03-2018, 13:50 )Shany napisał(a): Nie martw sie, mnie tez Duży uśmiech. Podzielcie go na jakies etapy Smutny
Nie rozumiem. Podzielcie go na jakies etapy? możesz to rozwinąć


RE: Event Fabularny - Shany - 24-03-2018

No np. Zebym mogl go zrobic w poniedzialek Smutny


RE: Event Fabularny - xiggortm - 24-03-2018

(24-03-2018, 14:29 )Shany napisał(a): No np. Zebym mogl go zrobic w poniedzialek Smutny

Aee w pon nie będzie tyle ludzi co w niedziele, bo ludzie chodzą do szkoły.


RE: Event Fabularny - Shany - 25-03-2018

Powodzenia chlopaki na Evencie.
Pozdro :*