PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM
Poważny błąd uniemożliwiający grę - Wersja do druku

+- PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM (https://forum.pokexgames.pl)
+-- Dział: Forum (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Bugi (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Poważny błąd uniemożliwiający grę (/showthread.php?tid=2729)

Strony: 1 2


Poważny błąd uniemożliwiający grę - Pokemon Druid - 05-06-2018

Jak już pewnie wielu z Was wie, dziś mija tydzień od wprowadzenia dramatycznego błędu, który skutecznie uniemożliwia grę.
Oczywiście mowa tutaj o błędzie, który powoduje blokadę pushowania ludzi stojących w PZ.
Jak widać moja tygodniowa przerwa nic nie dała, Warcisław także walczył o swoje, nawet przez jakiś czas nie reagował na żadne komendy, ale nic nie osiągnęliśmy.
Nie wiem czy Wy to robicie mi na złość, Warcisławowi, czy tylko dla zabawy. Zabroniliście łowienie afk - nic nie mówiłem, zmieniliście działanie idle time - przemilczałem, zepsuliście heala - nie protestowałem, ale wyłączenie pushowania w dp to gruba przesada.
Wraz z tamtą zmianą mogliście tak samo usunąć fishing, zabronić expienia, zbierania itemów i pisania w grze, bo przecież po co to wszystko? Skutkiem są tylko niepotrzebne raporty i spiny, których chcecie uniknąć.
Apeluję, żeby pushowanie w PZ, które jest elementem gry zostało przywrócone do normalności!
Jeśli już ktoś jest nohandem i gra na touch padzie, to zawsze może przywołać na sobie pokemona i zablokować go komendą .h, ot całe rozwiązanie.


RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę - Tarble - 05-06-2018

Pushowanie to nic w porownaniu z tym jak Heal sie zawiesi i ci co sekunde spami a poku sie nie leczy HP ... To poowinno byc po staremu bo ten nowy system Healania jest jednym slowem do bani Duży uśmiech


RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę - Tracz Biznesu - 05-06-2018

Anioł Popieram z tym pushowaniem by przywrucili Anioł


RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę - Tarble - 05-06-2018

(05-06-2018, 18:38 )Tracz Biznesu napisał(a): Anioł Popieram z tym pushowaniem by przywrucili Anioł

wy kurde nie w pc stac tylko wypad na exp i po problemie Cyklop Cyklop Cyklop


RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę - osadnik - 05-06-2018

Ja również zawsze lubiłem być puszowany xD od tego czasu nie widziałem się z Warcisławem  Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy


RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę - Nightmare - 05-06-2018

Mówisz, masz. Ankieta rozstrzygnie Język


RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę - Egiliam - 05-06-2018

Takie pytanie, dlaczego nie zaczniecie pushować się po za PC? przecież możecie sobie wyjść i tam się tak samo bawić i to jeszcze na większym terenie ;/


RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę - Pokemon Druid - 05-06-2018

(05-06-2018, 19:25 )Egiliam napisał(a): Takie pytanie, dlaczego nie zaczniecie pushować się po za PC? przecież możecie sobie wyjść i tam się tak samo bawić i to jeszcze na większym terenie ;/

Tu jest problem, bo ludzie raczej nie afkują poza PC.
A tak btw, to czemu Ty głosowałeś? xD Przecież nie grasz graczem, Admin nie może mieć zdania xD xD


RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę - osadnik - 05-06-2018

jedna z ważniejszych decyzji w historii serwera  Zdziwko  trzeba poważnie przemyśleć na co zagłosować <3


RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę - Egiliam - 05-06-2018

Jestem również graczem, mam postać z 60 lvlem, także mogę Uśmiech Skoro nikt nie chce się pushować, a robicie to tylko afkom, to po co w ogóle ta mechanika?


RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę - Tarble - 05-06-2018

(05-06-2018, 19:32 )osadnik napisał(a): jedna z ważniejszych decyzji w historii serwera  Zdziwko  trzeba poważnie przemyśleć na co zagłosować <3

pamietaj ze tu nie ma opcji "zmien glos" xd i jak raz nacisniesz tak zostaje xd


RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę - Ithuriel - 05-06-2018

Brakuje opcji "Nie interesuje mnie to", więc nie głosuje.


RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę - Pokemon Druid - 05-06-2018

(05-06-2018, 19:32 )Egiliam napisał(a): Jestem również graczem, mam postać z 60 lvlem, także mogę Uśmiech Skoro nikt nie chce się pushować, a robicie to tylko afkom, to po co w ogóle ta mechanika?

Skoro nikt nie chce, żeby inni przeganiali ich z lvlem, to po co są expowiska?
Skoro Osa nie chce, żeby psiekrzwia Łejn miał więcej kart od niego, to czemu nie wyłączyć loota tych kart, która Osa już ma?

Tak wymieniać mogę do jutra xD

Jeśli idziesz AFK, a akurat pokłóciłeś się z Warcisławem, to przywołaj i zablokuj na sobie poka - proste.


RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę - osadnik - 05-06-2018

Night celowo ustawił "Zostawić wyłączone" jako drugie w ankiecie bo wie, że bramki strzelone na wyjeździe liczą się podwójnie  Diabeł


RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę - Kisame - 05-06-2018

Tutaj w sumie czasem z byle czego robi się niestety aferę, że tak powiem. Więc ta ankieta i głosowanie o możliwość pushowania w pc, to nie jest dla mnie żadne zaskoczenie.Co prawda nigdy za tym nie przepadałem wręcz mnie czasem irytowało, ale się przyzwyczaiłem i rozumiem co niektórych graczy.Bo jest to jednak swoistym elementem gry, a właściwie to urozmaiceniem.Jestem wyjątkowo mimo wszystko za przywróceniem skoro tyle czasu było. Niech chociaż taką rozrywkę gracze mają Uśmiech


RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę - international - 05-06-2018

Moim zdaniem są ważniejsze sprawy do zmiany niż pushowanie ludzi w PC


RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę - Pokemon Druid - 05-06-2018

(05-06-2018, 20:19 )international napisał(a): Moim zdaniem są ważniejsze sprawy do zmiany niż pushowanie ludzi w PC

Więc po co ktoś to ostatnio zmienił?
Przywrócenie pushowania to kwestia minuty.


RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę - azdinnic - 05-06-2018

May I ask why are we not able to change our votes?


RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę - Stefan Krol Zydowski - 05-06-2018

(05-06-2018, 21:52 )azdinnic napisał(a): May I ask why are we not able to change our votes?

u have right, we cant. this is why u should think about answer before chosing.

xoxo Uśmiech


RE: Poważny błąd uniemożliwiający grę - Pokemon Druid - 05-06-2018

(05-06-2018, 21:56 )Stefan Krol Zydowski napisał(a):
(05-06-2018, 21:52 )azdinnic napisał(a): May I ask why are we not able to change our votes?

u have right, we cant. this is why u should think about answer before chosing.

xoxo Uśmiech

u have right? xDxDxD
Polisz Inglisz

You are right that you have not right to change option after voting.