PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM
PropozejszynByFosia - Wersja do druku

+- PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM (https://forum.pokexgames.pl)
+-- Dział: Forum (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Propozycje (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: PropozejszynByFosia (/showthread.php?tid=2803)



PropozejszynByFosia - Carisimo - 23-07-2018

Moją propozycją byłoby znalezienie osoby odpowiadającą za tworzenie (nowych wysp)/udoskonalanie mapy,
min. mapera.
Osoba ta miałaby za zadanie tworzenie jakiś expowisk/questów/zagadek etc.
Brakuje trochę nowości na serwerze.

Dziękuje to tyle.

Poza tym proponuje znaleźć helpera, często nowe osoby nie wiedzą co robić i trzeba im pomagać.


RE: PropozejszynByFosia - Stefan Krol Zydowski - 23-07-2018

zzgadzam sie c:
szczegolnie co do 1. kwestii, bo odnośnie drugiej radzimy sobie z tym tematem z waynem i innymi doświadczonymi graczami c:


RE: PropozejszynByFosia - Wayne - 23-07-2018

Jak praktycznie każdemu nowemu graczowi pomagam Ja lub Stefan.


RE: PropozejszynByFosia - janka14 - 23-07-2018

Nikt nie jest online 24h/dobe.

Też jestem za poszukaniem mappera. Co do nowych helperów to wydaje mi się że nie ma takiej potrzeby. Główny problem nowych graczy to nie odwiedzanie forum. Może Night doda w grze wiadomość zachęcającą do odwiedzania forum. Co 2/3h na środku ekranu jak to ma miejsce z ostrzeżeniem o domkach.


RE: PropozejszynByFosia - Stefan Krol Zydowski - 23-07-2018

łeee ogar ludzie :/
podsumowując....
Maper potrzebny
Helper zbędny


RE: PropozejszynByFosia - Ithuriel - 23-07-2018

Ja tak z innej beczki. To nie jest propozycja tylko "obowiązek" każdego właściciela, który chce na poważnie server ogarniać.


RE: PropozejszynByFosia - Shany - 24-07-2018

@stefan chodzi mi o to :Moją propozycją byłoby znalezienie osoby odpowiadającą za tworzenie (nowych wysp)/udoskonalanie mapy,
min. mapera.


RE: PropozejszynByFosia - Nightmare - 25-07-2018

Świetna propozycja! Typujcie lokacje na mapie, którym przyda się lift albo inny makeover Oczko


RE: PropozejszynByFosia - Bayu - 25-07-2018

(25-07-2018, 19:40 )Nightmare napisał(a): Świetna propozycja! Typujcie lokacje na mapie, którym przyda się lift albo inny makeover Oczko

Wyspa Na Prawo od fuchsi (tam gdzie quest u snoop dogga) jest to ciekawa wyspa z wielkim placem niezagospodarowanego miejsca Uśmiech Można by ją urozmaicić ew powiekszyc i dodac jakiegos ciekawego respa


RE: PropozejszynByFosia - Stefan Krol Zydowski - 25-07-2018

wyspa z wodnymi na lewo od ognistych w pvp(za male respy + fajnie by bylo zmienic na ogol jej wyglad)
-wyspa z slugmami to taka lipa trochu :C
-wyspa z respem zapka i mew: mozna by dodac jej dodatkowe piętro z jakimś ciekawym expowiskiem dla 40-80
-w miejscu gdzie jest skrzynka z kluczem do questu na 250lvl (nie pamietam nazwy XD) bramka lvlowa jest zbędna :C nie chce nic juz mowic o zmniejszonej ilosci charizardow tam... :/
-stara droga do respu lugii: można by dodać więcej podziemnych tuneli z wodnymi a za to zmniejszyc "natężenie" poków na nim.
-UPDATE DO WERSJI 2.0 MIASTA SAFFRON :V
-Dodanie czegoś ciekawego do tzw prawej wyspy regisa :v bo tam bida piszczy :C niiic nie ma :C a skoro te wyspy są tak bardzo wysunięte to powinny czymś zachęcać :/
- będę myślał nad ciągiem dalszym Język


RE: PropozejszynByFosia - Wayne - 25-07-2018

Hamlin - ponieważ są tam kompletne pustki, poza zrobieniem box 1 quest i złapaniem butterfree nie ma tam nic do roboty
Wyspa z wodnymi pokemonami nad hamlin - przydałaby się tej wyspie różnorodność
Snow Point - można dodać jakiś ciekawy podziemny resp z lodowymi pokemonami


RE: PropozejszynByFosia - Stefan Krol Zydowski - 30-07-2018

aaa i jeszcze uzupełnienie respów w wieży elektrycznych na prawo od południowej bramy saffron Uśmiech