PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM
Event - Wersja do druku

+- PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM (https://forum.pokexgames.pl)
+-- Dział: Forum (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Offtop (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Event (/showthread.php?tid=2862)

Strony: 1 2


Event - Stefan Krol Zydowski - 05-09-2018

Ema Ema z okazji rozpoczęcia waszej katorgii związanej ze szkolnictwem jutro zorganizuje wam event DICE ~ Kostka.
Cel eventu? umilenie wam troche "rozpoczęcia roku".
Sponsor eventu? Ja ~ Stefan Krol Zydowski
Nagrody? Orgazmu dostaniecie od nich.
Problemy związane z organizacją eventu?
Dwa: 1. proszę o wypożyczenie mi przez administracje itemka "Kostka". 2. proszę jednego członka administracji o postawienie tp do strefy Dice + pomoc w "kontrolowaniu" graczy.
Event Dice na standardowych zasadach (zapisanych na tablicach umieszczonych w strefie Dice) czyli: bez wulgaryzmów, bez rowerków, bez poków, bez bloczenia kolejki. Na ogół nie zachowywać się jak hołota xD

Kilkanaście minut wcześniej sprawdziłem czas reakcji pana administratora egiliam'a na forum, więc wierzę, że pan się tutaj wypowie oficjalnie w imieniu administracji czy umożliwicie mi stworzenie ów eventu.

Czas eventu? Do wyczerpania nagród.
Rozpoczęcie eventu? osobiście chciałbym go rozpocząć w okolicach godziny 19:00 lecz wszystko zalezy od administracji.


Do jutra chłopcy i dziewczęta ;p
Stefan Król Żydowski
Ema Ema :v
Anioł 











Ps.: w razie magicznego Bezsensownego zniknięcia postu robie jego kopie


RE: Event - izabela milf - 05-09-2018

ok bede


RE: Event - Stefan Krol Zydowski - 05-09-2018

smuci mnie brak reakcji pana administratora ;/


RE: Event - Nightmare - 06-09-2018

Wszystko da się załatwić Oczko


RE: Event - Stefan Krol Zydowski - 06-09-2018

Przychodząc na event pamiętajcie o zrobieniu sobie miejsca na pokemony Uśmiech


RE: Event - Stefan Krol Zydowski - 06-09-2018

Informacje o nagrodach:

Nagrody składają się z 45 "worków" w których znajdziecie różne cenne przedmioty i 20 pokemonów( od zwykłych po shiny)

w kwestii samej kostki:
najpierw podajecie cyfre 1-6 (jedną), po czym klikacie kostke (raz) jeśli trafiliście cyfre to macie do wyboru albo worek z przedmiotami albo pokemona.

W kwestii worków wydaje je losowo.
W kwestii pokemonów wybieracie numerek 1-20 po czym wydaje wam wybranego pokemona (pokemony będę miał w depozycie dzięki czemu przez cały czas będzie szansa na wylosowanie shiny a nie tylko na początku Oczko )

Po wygranej odbieracie nagrode i wchodzicie w teleport, po przegranej od razu wchodzicie w teleport. Przekieruje on was na koniec kolejki.

Event będzie trwać do wyczerpania nagród.

Łączną pulę wartości nagród szacuje na około 2000td-3000td


RE: Event - Shany - 06-09-2018

dzisiaj event?
Nigdzie sie nie znajduje data eventu.


RE: Event - Stefan Krol Zydowski - 06-09-2018

tak dzisiaj, jest też znak w pc obok pvp.


RE: Event - osadnik - 06-09-2018

Dlaczego administracja przyłącza się do eventów, w których gracze są poniżani i celowo daje się im słabe nagrody albo wcale?


RE: Event - Stefan Krol Zydowski - 06-09-2018

(06-09-2018, 20:25 )osadnik napisał(a): Dlaczego admini

stracja przyłącza się do eventów, w których gracze są poniżani i celowo daje się im słabe nagrody albo wcale?

każdy uczestnik który brał udział w evencie i wygrał otrzymał nagrodę, naturalną koleją rzeczy jest, że jedne nagrody są lepsze od innych. ALE co może o tym wiedzieć pseudo-dobry gracz który nigdy eventu nie zrobił.

ja mam na koncie kilkanaście? kilkadziesiąt? eventów?

więc twoje zdanie jest warte hmmm... nic?

Pozdrawiam. Uśmiech


RE: Event - osadnik - 06-09-2018

Gracz Rakkeri pisał, że dostał 3x pusty plecak,a Katarzyna Milf pokemona Caterpie i tu cytuje tą nagrode "karma wraca" zajebisty event dla wszystkich 3k td robiony przez gracza, którego już dawno nie powinno tu być Duży uśmiech


RE: Event - osadnik - 06-09-2018

Następnym razem napisz wcześniej dla kogo jest ten event bo teraz zrobiłeś pośmiewisko dla Nighta i Egiego a oni Cie wsparli nie pozdrawiam Oczko


RE: Event - Katarzyna milf - 06-09-2018

https://imgur.com/a/HMfUKaX
c: ups


RE: Event - Stefan Krol Zydowski - 06-09-2018

okazywanie braku kultury tylko pokazuje jaki jesteś płytki ;v

z tego co kojarze to rakkeri nagrode pocieszenia otrzymał (btw 2 a nie 3 worki)

co do milfów? zgadza się, nie będę sponsorował gry pseudo-graczom (tego samego sortu co ty) którzy prankują ten server, mam zbyt wiele przyjemnych wspomnień z nim żebym to wspierał.

podsumowując pseudo-oaku jak zwykle więcej gadasz niż wiesz, ew. udajesz niewiedze aby robić dymy które tak kochasz prowokować.

btw przeczytaj sobie raz jeszcze wiadomość którą napisałem powyżej, takie zero jak ty które nie potrafi NIGDY zrobić eventu nie ma prawa mnie oceniać. pragnę ci również PRZYPOMNIEĆ że WIELE razy sam brałeś udział w moich EVENTACH, bo tak gdzie jest coś ZA DARMO jesteś zawsze PIERWSZY. Uśmiech

Pozdrawiam Duży uśmiech


RE: Event - osadnik - 06-09-2018

Patrz no pula nagród 3k td i akurat caterpie się znalazł dla Ciebie i jeszcze to bezczelnie "karma bejb" 100% nie było ustawione Duży uśmiech Proponuje w dowód wdzięczności dla Stefana jakiś pomnik postawić.


RE: Event - osadnik - 06-09-2018

(06-09-2018, 21:00 )Stefan Krol Zydowski napisał(a): okazywanie braku kultury tylko pokazuje jaki jesteś płytki ;v

z tego co kojarze to rakkeri nagrode pocieszenia otrzymał (btw 2 a nie 3 worki)

co do milfów? zgadza się, nie będę sponsorował gry pseudo-graczom (tego samego sortu co ty) którzy prankują ten server, mam zbyt wiele przyjemnych wspomnień z nim żebym to wspierał.

podsumowując pseudo-oaku jak zwykle więcej gadasz niż wiesz, ew. udajesz niewiedze aby robić dymy które tak kochasz prowokować.

btw przeczytaj sobie raz jeszcze wiadomość którą napisałem powyżej, takie zero jak ty które nie potrafi NIGDY zrobić eventu nie ma prawa mnie oceniać. pragnę ci również PRZYPOMNIEĆ że WIELE razy sam brałeś udział w moich EVENTACH, bo tak gdzie jest coś ZA DARMO jesteś zawsze PIERWSZY. Uśmiech

Pozdrawiam Duży uśmiech

To już nie jestem "ruchaczem nowych graczy" tylko latam po eventach super awans dzięki Stefan. Ale chciałbym Cię zmartwić bo nie raz dawałem nagrody na eventy np. Regisa. I tak dla Twojej informacji skoro ja jestem 'zero" a Ty daleko za mną to kim Ty jesteś? 
A adminstracja jak wspiera jakiś event to jest dla całego serwera panie mądry zrobiłeś z nich debila i sam się do tego przyznałeś <3


RE: Event - Stefan Krol Zydowski - 06-09-2018

(06-09-2018, 21:01 )osadnik napisał(a): Patrz no pula nagród 3k td i akurat caterpie się znalazł dla Ciebie i jeszcze to bezczelnie "karma bejb" 100% nie było ustawione Duży uśmiech Proponuje w dowód wdzięczności dla Stefana jakiś pomnik postawić.

pod uro możesz mi sam postawić :V


RE: Event - Stefan Krol Zydowski - 06-09-2018

(06-09-2018, 21:06 )osadnik napisał(a):
(06-09-2018, 21:00 )Stefan Krol Zydowski napisał(a): okazywanie braku kultury tylko pokazuje jaki jesteś płytki ;v

z tego co kojarze to rakkeri nagrode pocieszenia otrzymał (btw 2 a nie 3 worki)

co do milfów? zgadza się, nie będę sponsorował gry pseudo-graczom (tego samego sortu co ty) którzy prankują ten server, mam zbyt wiele przyjemnych wspomnień z nim żebym to wspierał.

podsumowując pseudo-oaku jak zwykle więcej gadasz niż wiesz, ew. udajesz niewiedze aby robić dymy które tak kochasz prowokować.

btw przeczytaj sobie raz jeszcze wiadomość którą napisałem powyżej, takie zero jak ty które nie potrafi NIGDY zrobić eventu nie ma prawa mnie oceniać. pragnę ci również PRZYPOMNIEĆ że WIELE razy sam brałeś udział w moich EVENTACH, bo tak gdzie jest coś ZA DARMO jesteś zawsze PIERWSZY. Uśmiech

Pozdrawiam Duży uśmiech

To już nie jestem "ruchaczem nowych graczy" tylko latam po eventach super awans dzięki Stefan. Ale chciałbym Cię zmartwić bo nie raz dawałem nagrody na eventy np. Regisa. I tak dla Twojej informacji skoro ja jestem 'zero" a Ty daleko za mną to kim Ty jesteś? 
A adminstracja jak wspiera jakiś event to jest dla całego serwera panie mądry zrobiłeś z nich debila i sam się do tego przyznałeś <3

"podsumowując pseudo-oaku jak zwykle więcej gadasz niż wiesz, ew. udajesz niewiedze aby robić dymy które tak kochasz prowokować." ?


RE: Event - Stefan Krol Zydowski - 06-09-2018

dobra mykam z forum milej gównoburzy.

POZDRAWIAM c;


RE: Event - osadnik - 06-09-2018

Tu jest wszystko czarno na białym znowu się wjebałeś na minę Duży uśmiech Prosisz o pomoc w evencie administracje a piszesz "co do milfów? zgadza się, nie będę sponsorował gry pseudo-graczom (tego samego sortu co ty) którzy prankują ten server, mam zbyt wiele przyjemnych wspomnień z nim żebym to wspierał." I co ciekawe jak piszesz te "milfy" maja o niebo lepszą sytuację w grze niż Ty. Skoro grają i administracja im na to pozwala to musza być tak samo traktowani w czasie eventów jak wszyscy chyba, że sobie robisz jakieś prywatne to nie mieszaj w to administracji chyba zrozumiałeś proste?