PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM
Legend Box Quest - Regulamin - Wersja do druku

+- PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM (https://forum.pokexgames.pl)
+-- Dział: Forum (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Offtop (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Legend Box Quest - Regulamin (/showthread.php?tid=2930)

Strony: 1 2


RE: Legend Box Quest - Regulamin - Shany - 02-12-2018

Tylko ze to jest system anihilatora z tibii


RE: Legend Box Quest - Regulamin - Davin - 02-12-2018

@Shany wyobraź sobie, że codziennie jakiś low lvl Ci blokuje l boxa bo się napalił na lege ale nie umie tego przejść, mimo to cały czas próbuje. Nadal się upierasz przy tym by można było odpalić tego questa raz dziennie bo to system anihilatora z tibi?


RE: Legend Box Quest - Regulamin - Shany - 02-12-2018

to napisz skrypt to night doda ;x


RE: Legend Box Quest - Regulamin - Davin - 02-12-2018

Ja mam napisac? to Ty chciales by usunac z l boxa minimalny limit graczy


RE: Legend Box Quest - Regulamin - Shany - 02-12-2018

Rozwiazuje problem graczy, bo nie ma ludzi. Lepiej zeby marnowali lboxa niz robili raz miesiac. Dobienie duo lboxa to bylaby super sprawa.


RE: Legend Box Quest - Regulamin - Ithuriel - 02-12-2018

Ja bym jeszcze dorzucił do tego clean co godzinę. Problem z blokowaniem z głowy a do tego emocje gwarantowane, że zaraz paczki znikną xD


RE: Legend Box Quest - Regulamin - Shany - 02-12-2018

clean powinien byc co 3h ;d


RE: Legend Box Quest - Regulamin - Davin - 02-12-2018

@Shany Samo usuniecie limitu minimalnej liczby graczy psuje bardziej anihilatora niż limit odpalania questa ale spoko jak wspomniałem o limicie odpalania no to przecież system anihilatora z tibi, jak to tak limit odpalania osunąć? gdzie tu logika?

Do samego pomysłu nic nie mam bo to pewnie jakoś pomoże ale obawiam się, że z tego pomysłu mogą też wyniknąć pewne problemy.


RE: Legend Box Quest - Regulamin - Shany - 03-12-2018

System anihilator- 1 raz dziennie.


RE: Legend Box Quest - Regulamin - Davin - 03-12-2018

System anihilator - 4 osoby

widziałeś kiedyś anihilator robiony solo? bo ja nie


RE: Legend Box Quest - Regulamin - Shany - 03-12-2018

to zrob chara na 200 lvl i znajdz 4 osoby gotowe na quest. ;x
Gracze online: 18
polowa graczy quest done a ci z mniejszym lvl to jeszcze z rok na lboxa.


RE: Legend Box Quest - Regulamin - Stefan Krol Zydowski - 03-12-2018

(03-12-2018, 19:48 )Shany napisał(a): to zrob chara na 200 lvl i znajdz 4 osoby gotowe na quest. ;x
Gracze online: 18
polowa graczy quest done a ci z mniejszym lvl to jeszcze z rok na lboxa.

-wczoraj było 32 graczy  Uśmiech
-wymogiem są 3 osoby Uśmiech
-Davin obecnie robi właśnie chara na 200lvl Uśmiech
-z obecnym "expem" jest niemożliwym żeby aktywny gracz expił 200 przez rok, nawet gdyby polował na hitmonach z terrsprit Uśmiech
-gracze posiadający "quest done" dość często decydują się na zrobienie "kolejnej" postaci pod ów quest Uśmiech


RE: Legend Box Quest - Regulamin - osadnik - 03-12-2018

Rozumiem, że niektórzy nie chcą ułatwić innym możliwość wykonania tego questa bo chcą im wcisnąć swoje legendy co mają na sprzedasz Duży uśmiech Taki nowy gracz będzie expił bardzo długo do 200lvl bez niczyjej pomocy a inny mający już gotowe silne poki cyk 2-3 dni 200lvl i legenda na sprzedasz.


RE: Legend Box Quest - Regulamin - Stefan Krol Zydowski - 03-12-2018

(03-12-2018, 20:26 )osadnik napisał(a): Rozumiem, że niektórzy nie chcą ułatwić innym możliwość wykonania tego questa bo chcą im wcisnąć swoje legendy co mają na sprzedasz Duży uśmiech Taki nowy gracz będzie expił bardzo długo do 200lvl bez niczyjej pomocy a inny mający już gotowe silne poki cyk 2-3 dni 200lvl i legenda na sprzedasz.

Podsumowałem jedynie "argumenty" Shanego. Nie zaprzeczam, że w ów regulaminie są potrzebne zmiany.

Dodatkowo nie jestem typem osoby która chce "spowolnić" expienie nowych graczy, mogę to argumentować kilkuletnią pomocą przy wyborze pokemonów i spawnów do expienia.
Co do "a inny mający już gotowe silne poki cyk 2-3 dni 200lvl i legenda na sprzedasz." rozumiem że nawiązujesz do mnie. Jednakże powinieneś pisząc zarzuty brać pod uwagę moje lenistwo w kwestii "lvl'owania" postaci, więc 2-3 dni to dla mnie mission impossible. Natomiast mówiąc o ich sprzedaży masz rację w 100%, ale dlaczego miałbym tego nie robić? Skoro mam środki, czas i chęci (z tym to tak 50/50) to dlaczego miałbym nie urozmaicić mojej oferty handlowej o kilka nowych legendarnych pokemonów :o + Chciałbym Ci uświadomić, że jestem winny koledze 3 legendy O matko O matko  i dlatego obecnie cierpię expiąc ów postacie Plask 

Mam nadzieję że moje wytłumaczenie zmieni twój kąt patrzenia na ów sprawę.  Śpiący


RE: Legend Box Quest - Regulamin - Davin - 03-12-2018

Polecam niektorym czytanie ze zrozumieniem lub okuliste

(02-12-2018, 23:25 )Davin napisał(a): Do samego pomysłu nic nie mam bo to pewnie jakoś pomoże ale obawiam się, że z tego pomysłu mogą też wyniknąć pewne problemy.

Z mojej strony wymiana zdań wyglądała na tej zasadzie czym jest annihilator i co ogólnie jako annihilator psuje tego questa. Nie miałem na myśli dokładnie l boxa co można stwierdzić po moim zdaniu wyżej. Bardziej spostrzegawczy zauważą, że komentowałem rozumowanie Shanego a nie co ma być usunięte z lboxa by było lepiej. Serio muszę tłumaczyć tak oczywiste rzeczy?