PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM
Lalki, Laleczki, Lalunie <3 - Wersja do druku

+- PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM (https://forum.pokexgames.pl)
+-- Dział: Forum (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Propozycje (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Lalki, Laleczki, Lalunie <3 (/showthread.php?tid=3072)



Lalki, Laleczki, Lalunie <3 - osadnik - 06-05-2019

Mamy pewien pomysł  Szczęśliwy  a piszę dlatego "mamy" bo chcę aby to wyszło od nas wszystkich i liczę na waszą pomoc i uwagi Oczko

Plan jest ambity myślę, że urozmaici nam to rozgrywkę przynajmniej troszkę.
A o co chodzi? 
Oczywiście o nasze słodziaki<>laleczki pokemon  Zawstydzony
Cała zabawa ma polegać na tym, że co weekend będzie do zdobycia lalka bądź rodzina lalek danego pokemona (zależy jak długo chcemy się bawić)
Hmmm?
W piątek po obiedzie bądź sobotę rano pojawi się znak w Poke Centrum Saffron i informacja na forum w specjalnym temacie o tym jaką lalkę/ki będzie można zdobyć np "Weekend Pikachu 10-12 maja" oczywiście do zdobycia będzie wtedy lalka Pikachu albo Pikachu+Raichu
jak je zdobyć?
Będziemy musieli wykonać kilka zadań/zachcianek naszego pupilka  Wywracanie oczami

Ich lista również będzie podana w tym specjalnym temacie na forum np: "Weekend Pikachu 10-12 maja" zadania:

-złap pokemona Pikachu (musi być złapany przez trenera, który walczy o lalkę)
-podnieś lvl swojemu pokemonowi do 100lvl (zależy od pokemona) 
-Twój pokemon stracił mnóstwo energii przynieś mu xxx elektrycznych pudełek 
-nasz pokemon zgłodniał przynieś mu xxx tego tego czy tamtego  Szczęśliwy #głodomorek
-złap parkę pokemonów samca i samiczkę  Przytulanie
- Twój Pikachu jest już tak silny, że pragnie się przemienić w Raichu 

Najlepsze w tym wszystkim, że do przyjmowania tych wszystkich ^^ zadań wcale nie będzie potrzebny nikt z Sharp#Team przez cały weekend online.

Wystarczy, że ktoś udostępni domek najlepiej w Saffron (najlepiej ja Duży uśmiech )  i tam w plecaku będziemy mogli oddawać swoje zdobycze np do niedzieli do godziny 22 i tak przykładowo do plecaka wkładamy:

-Pikachu z 100lvl złapany przez Osadniczkę
-1000 elektrycznych pudełek
-10 jagódek, 5 hamburgerów, 20 pomarańczy
-jeśli nasz Pikachu z 100lvl to samiec to do plecaka wkładamy też samiczkę Raichu złapaną przez Osadniczkę

Tak przygotowany plecak zostawiamy w ustalonym domku i takie plecaki zostaną sprawdzone z zawartości.
Uwaga! Drzwi domku zostaną zamknięte w niedziele o 22 aby nikt po czasie nie dokładał plecaków.
Jeżeli ktoś wykonał wszystkie misje i zachcianki prawidłowo otrzyma wymarzoną lalkę pokemona bądź rodzinki (Pikachu+Raichu) Serce

Po odbiór trzeba będzie się umawiać indywidualnie z którymś z członków Sharp#Team (Wayne jest najbardziej dostępny ostatnimi czasy)

Co o tym sądzicie? Dałoby radę tak się bawić? 

Lalkami oczywiście będzie można się wymieniać/handlować/kolekcjonować co kto chce Cwaniak

Proszem piszcie podpowiadajcie ja paczem uważnie  Przytulanie


RE: Lalki, Laleczki, Lalunie <3 - Tarble - 06-05-2019

Ciekawy pomysl aczkolwiek jak pilnowac by nikt nic nie pobieral z bagow obok xD


RE: Lalki, Laleczki, Lalunie <3 - Grok - 06-05-2019

Mi się podoba ten pomysł Uśmiech


RE: Lalki, Laleczki, Lalunie <3 - osadnik - 06-05-2019

(06-05-2019, 22:32 )Tarble napisał(a): Ciekawy pomysl aczkolwiek jak pilnowac by nikt nic nie pobieral z bagow obok xD
Nie będzie wejścia do środka domku xD stajesz przed otwartymi drzwiami i sobie wrzucasz Oczkonikt tam nie będzie miał wstępu i nie ruszy  tylko ktoś z sharp#team lub ktoś zaufany jak Ja Duży uśmiech


RE: Lalki, Laleczki, Lalunie <3 - Inoue Orihime - 06-05-2019

Dla mnie pomysł doskonały nie dość że byłaby przy tym niezła zabawa to na dodatek każdy miałby możliwość zdobycia lalki swojego ulubionego pokemona jestem jak najbardziej na tak i trzymam kciuki by to się udało Anioł



RE: Lalki, Laleczki, Lalunie <3 - 510585 - 06-05-2019

No super super, tez mogę być ta zaufana osoba.
Ps sprzedam pikachu lvl 100 i 1000 elektrycznych pudełek


RE: Lalki, Laleczki, Lalunie <3 - osadnik - 06-05-2019

(06-05-2019, 23:39 )510585 napisał(a): No super super, tez mogę być ta zaufana osoba.
Ps sprzedam pikachu lvl 100 i 1000 elektrycznych pudełek
Szczęśliwy  Pikachu musi być złapany przez osobę walczącą o lalkę nick jest tu kluczowy nie warto kupować złapanych przez kogoś innego bo nie będą zaliczane ;Oczko te zadania to tylko mają pokazać jakby to miało wyglądać mniej więcej ;Oczkonie bierzcie ich na poważnie i nie wiadomo czy kiedykolwiek to zostanie wdrożone choć bym chciał.


RE: Lalki, Laleczki, Lalunie <3 - 510585 - 07-05-2019

Jak będę zaufana osoba to mogę sprzedawać te złapane przez trenera który kupuje Uśmiech


RE: Lalki, Laleczki, Lalunie <3 - osadnik - 07-05-2019

(07-05-2019, 00:07 )510585 napisał(a): Jak będę zaufana osoba to mogę sprzedawać te złapane przez trenera który kupuje Uśmiech
Oj jak chcesz sprzedawać to chyba nigdy nie będziesz tą zaufaną osobą Duży uśmiech


RE: Lalki, Laleczki, Lalunie <3 - 510585 - 07-05-2019

Nie tak głośno, nie każdy musi wiedzieć. Zyskami będziemy dzielić się na pół 30-70 dla mnie.


RE: Lalki, Laleczki, Lalunie <3 - Kolkemp - 07-05-2019

Zapomniałeś dodać że musiałby być zatrudniony straznik obok tego domku 24/7 aby w nim lezaly faktycznie plecaki a nie spam smieci lub monet ^^


RE: Lalki, Laleczki, Lalunie <3 - osadnik - 07-05-2019

(07-05-2019, 08:14 )Kolkemp napisał(a): Zapomniałeś dodać że musiałby być zatrudniony straznik obok tego domku 24/7 aby w nim lezaly faktycznie plecaki a nie spam smieci lub monet ^^
Niekoniecznie jeżeli takie zachowanie zostanie uznane za przeszkadzanie w zabawie innym to po prostu dany delikwent będzie kończył z banem Oczko


RE: Lalki, Laleczki, Lalunie <3 - janka14 - 07-05-2019

Bardzo fajny pomysl. Jestem za!


RE: Lalki, Laleczki, Lalunie <3 - Bayu - 07-05-2019

Jak najbardziej Za!


RE: Lalki, Laleczki, Lalunie <3 - XeNoK - 07-05-2019

Super pomysł , pozdrawiam wraz z rodzinką Uśmiech


RE: Lalki, Laleczki, Lalunie <3 - Czesia - 07-05-2019

Huh Huh Huh