PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM
Premka 1 - Ogniste - Wersja do druku

+- PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM (https://forum.pokexgames.pl)
+-- Dział: Forum (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Propozycje (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Premka 1 - Ogniste (/showthread.php?tid=3146)

Strony: 1 2


Premka 1 - Ogniste - Ithuriel - 25-07-2019

Z racji tego, że premka wygląda jak wygląda, postanowiłem w końcu zrobić swoją wersję i z czasem może się tutaj pojawi, wszystko zależy od wyboru, ale przede wszystkim od chęci Nighta (z tym może być słabo). Na razie przerobiony jest tylko ognisty, bo nie wiem czy jest w ogóle szansa, że zostanie tutaj dodany a lepiej zmarnować czas na jednego respa niż utopić go w całą premkę.
Dodatkowo wstawiam ankietę żebyście mogli wybrać, która ewentualnie najbardziej przypada wam do gustu.

1) Stara premka (jak widać było samo koło). Według mnie średnio wygodne + troszkę mały ten resp (porównując np. ze starymi Hitmonlee)
2) Obecna premka. Niewiele się zmieniła. Dostaliśmy wąskie przejścia i ogień na ogniu (często w najmniej odpowiednich miejscach, utrudniających lura). Jak to w praktyce wygląda większość widziała i może ocenić.
3) Proponowana moja nowa premka. Z racji tego, że według mnie stare lee były najbardziej praktyczne jeśli chodzi o expa (wyglądem niestety za to zapłaciły), ten exp zrobiłem typowo pod expa. Kilka pomieszczeń, szybkie przejścia między nimi i w zasadzie to tyle, w końcu idzie się tam expić a nie zwiedzać. Ciasno raczej tam nie powinno być.

[Obrazek: LDI2WDd.png]

Mapek nie dawałem, bo wydaje mi się to zbędne, na mini mapkach widać co trzeba.

To tyle ode mnie. Reszta w waszych i Nighta rękach.


RE: Premka 1 - Ogniste - Kanopus - 25-07-2019

Ja jestem za przywroceniem calej premki 1 na taka jaka była jeszcze kilka miesiecy temu.


RE: Premka 1 - Ogniste - Czesia - 25-07-2019

(25-07-2019, 19:05 )Ithuriel napisał(a): ...wszystko zależy od wyboru, ale przede wszystkim od chęci Nighta (z tym może być słabo)...
Więcej wiary Ithu Uśmiech

Podoba mi się Twoja wersja bez zwiedzania Oczko   , fajnie jakby zmieniono obecną wersję.


RE: Premka 1 - Ogniste - osadnik - 25-07-2019

Trzymam kciuki  Przytulanie
Chciałbym dotrwać do tych zmian.... ale czas pędzi nieubłaganie Zdezorientowany


RE: Premka 1 - Ogniste - Davin - 25-07-2019

3 propozycja jak dla mnie jest najlepsza i chyba każdy się z tym zgodzi.


RE: Premka 1 - Ogniste - Naxer - 25-07-2019

Działaj dalej bo nowa wygląda najlepiej tylko nie upodabniaj wszystkich premek do siebie aby potem nie myliło się to ludziom


RE: Premka 1 - Ogniste - XeNoK - 25-07-2019

Dobry pomysł, dobra mapa.
Powodzenia w realizacji  Zawstydzony


RE: Premka 1 - Ogniste - osadnik - 25-07-2019

(25-07-2019, 22:18 )kruk napisał(a):
(25-07-2019, 22:06 )Davin napisał(a): 3 propozycja jak dla mnie jest najlepsza i chyba każdy się z tym zgodzi.

Wypowiadaj się za siebie. Ja jestem za tym, żeby została ta premka, która jest teraz. Robił ją mapper, który się bardzo wysilił i dał nam addony, co automatycznie daje jego mapom monopol.
Diabeł Diabeł Diabeł  i śmietnik.


RE: Premka 1 - Ogniste - Kanopus - 25-07-2019

Nightowi nawet sie nie chcialo przywrocic starej premki, bo aktualna jest zbugowana (np. lee), ciasna i nie da sie na niej normalnie expic tak jak na starej a co dopiero dodawac nowe mapy. Nie oszukujmy sie, lepiej sie pogodzic z bugami niz oczekiwac na ich naprawe.


RE: Premka 1 - Ogniste - Davin - 26-07-2019

(25-07-2019, 22:18 )kruk napisał(a):
(25-07-2019, 22:06 )Davin napisał(a): 3 propozycja jak dla mnie jest najlepsza i chyba każdy się z tym zgodzi.

Wypowiadaj się za siebie. Ja jestem za tym, żeby została ta premka, która jest teraz. Robił ją mapper, który się bardzo wysilił i dał nam addony, co automatycznie daje jego mapom monopol.

 Byłes chociaż na tej premce? Nad ta mapa wątpię, że się wysilił, wręcz przesadził momentami, a niektóre expy są zbugowane. Ithuriel tez się wysilił i co, on już nie ma monopolu? Co maja addony do mapy?

podajesz takie argumenty, które nawet sensu nie mają.


RE: Premka 1 - Ogniste - Ithuriel - 26-07-2019

(25-07-2019, 22:17 )Thcs napisał(a): Działaj dalej bo nowa wygląda najlepiej tylko nie upodabniaj wszystkich premek do siebie aby potem nie myliło się to ludziom

Co znaczy nie upodabniaj do siebie? Jedna ma mieć kółka a inna trójkąty żeby nie były podobne czy jak? Exp to ma być exp a nie obecne lee (gdzie expimy na ścianach), venusaury (gdzie dostajemy exp za drzewa) czy ogniste (gdzie mamy +50 do wygody chodząc w koło "ognisk"). 
No i co tu się ma ludziom mylić? Chce zrobić expy jednakowo opłacalne (no pomijając drop, bo tego nie zmienię) żeby każdy sobie wybrał na spokojnie co lubi a nie jak na STAREJ premce, że biegało się na lee/ognistych + nieliczni na ziemnych (ja chyba jako jedyny na pidgeotach) a reszta była pusta, drobnych wizyt nie liczę oczywiście.

Także na spokojnie napisz co i jak a ja postaram się to jakoś uwzględnić żeby mi było wygodnie, bo dla przyjemności tego nie robię Język


RE: Premka 1 - Ogniste - Naxer - 26-07-2019

Chodzi mi aby wszystkie nie były jednakowego rozmiaru jak jest na tych premkach obecnie, tj. aby nie były największe Lee czy ogniste a wszystkie były jednakowego rozmiaru z tym że nie robić też tylko takich przejść a np jak są mapy przez które się przechodzi na inne expy aby one były bardziej jako jedno koło jak stare wodne czy snorlaxy


RE: Premka 1 - Ogniste - Ithuriel - 26-07-2019

Czekaj czekaj, bo teraz albo namieszałeś albo ja to źle rozumiem.

"Chodzi mi aby wszystkie nie były jednakowego rozmiaru"

"aby nie były największe Lee czy ogniste a wszystkie były jednakowego rozmiaru"

Czyli mają być jednakowego czy nie mają? Bo według mnie wypadałoby żeby były (co już pisałem wyżej) i nie będzie oblegany 1 exp, ale kilka.

Z tymi przejściami przecież też problemu nie ma przecież, co za filozofia dodać "drogę"? Jak mam robić kółka to równie dobrze można to zostawić jak jest i będzie masa biegania/lurowania a 0 expa.


RE: Premka 1 - Ogniste - osadnik - 26-07-2019

No niech będą podobnych rozmiarów też tak sobie to wyobrażam bo na premium czy inne vip-y chodzi się w konkretnym celu czyli expić.
Musi być jakaś przestrzeń aby rozstawić te mobki i aby było w miarę estetycznie i będzie super nie potrzeba 50 drzewek czy tych innych duperelków.
Stara premium nie była zła, ta obecna jest tragiczna dlatego czekam z niecierpliwością jak w praktyce będzie wyglądała ta wersja 3 czyli nowa od Ithu Uśmiech
Najważniejsze, że coś się dzieje i są ludzie, którym zależy aby to się rozwijało dalej oby tylko miał kto to dodać  Niezdecydowany


RE: Premka 1 - Ogniste - Sp. Pitochu - 27-07-2019

To i ja się wypowiadam na ten temat xD od czasu kiedy zacząłem przygodę na tym serwerze, najbardziej z premium ognistego podobała mi się stara premium gdzie latało się na dół i spowrotem na górę.. Ci gracze, którzy grali kilka lat temu wiedzą o którą część mi chodzi heh.. ja proponowałbym aby powstała właśnie premka podobna do tej która była kiedyś, a nie jakieś respowisko zasypane ogniami itp, gdzie wgl nie da się expić.. pozdrawiam Śp. Patrosik


RE: Premka 1 - Ogniste - osadnik - 27-07-2019

Nawet po tym, że nikt nie wybrał w ankiecie opcji 2 (czyli obecnej premium) to powinno dać do myślenia o zmianach i to jak najszybciej. Sobota a tu tylko 4 graczy online nie wiem co powiedzieć nawet  O matko


RE: Premka 1 - Ogniste - Czesia - 27-07-2019

Ważne, że Ithu i Junior coś zaczynają działać, ja wierze, że wskrzeszą tą grę.
Póki co nie ma co tam już robić dlatego ludzie szukają innych wrażeń w innych grach i to jest zrozumiałe. Ale jeśli tu zaczną zmiany nadchodzić ludzie wrócą bo ta gierka ma niesamowity klimacik, fajną grafikę i spoko graczy.

P.S. Ithu, nie zawiedź


RE: Premka 1 - Ogniste - Ithuriel - 02-08-2019

No i to by było chyba na tyle. Jak do weekendu nie pojawi się tutaj post kogoś z rangą wyżej ani mapka nie będzie na servie, to będziemy musieli umierać przy mapce na której sporo pokemonów ma po kilkaset milionów sekund na respa.

Ps.
Swoją drogą, jakim trzeba być ćwierć maperem żeby coś takiego zrobić, nie rozumiem tego.


RE: Premka 1 - Ogniste - Naxer - 02-08-2019

(02-08-2019, 00:29 )Ithuriel napisał(a): No i to by było chyba na tyle. Jak do weekendu nie pojawi się tutaj post kogoś z rangą wyżej ani mapka nie będzie na servie, to będziemy musieli umierać przy mapce na której sporo pokemonów ma po kilkaset milionów sekund na respa.

Ps.
Swoją drogą, jakim trzeba być ćwierć maperem żeby coś takiego zrobić, nie rozumiem tego.

To może ja powiem dlaczego mapa się nie pojawi na świecie White. Ithu chciałoby Ci się zmieniać po 1 respie co chwile czy lepiej dodać całą mapę premium1


RE: Premka 1 - Ogniste - Naxer - 02-08-2019

(02-08-2019, 10:29 )kruk napisał(a): XD
A no tak, dodawać po jednym respie to tyle roboty, że całą pracę trzeba dokładnie rozplanować w kalendarzu na najbliższy rok.

Tu nie chodzi o to że to tyle roboty tylko o to że po co zmieniać pojedynczo respy jak lepiej dodać wszystkie na raz i niech ludzie sobie wybierają te co chcą a nie że zaraz będzie kolejny płacz bo jeden resp został zmieniony a drugi nie.