PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM
WĄTEK - Wersja do druku

+- PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM (https://forum.pokexgames.pl)
+-- Dział: Forum (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Pytania (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: WĄTEK (/showthread.php?tid=3272)



WĄTEK - Rexxoo - 17-05-2020

Witam z  tej strony Rexxoo przychodze z pytaniem do admistracji  czy będą może modernizowane domki w saffron ?   
I czy da rade dodać np u rybaka ronalda  jakieś taski lub jakąś misje tajemniczą ?


RE: WĄTEK - Naxer - 17-05-2020

(17-05-2020, 17:14 )Rexxoo napisał(a): czy będą może modernizowane domki w saffron ? 
Możesz rozwinąć o co chodzi Ci dokładnie ?


(17-05-2020, 17:14 )Rexxoo napisał(a): I czy da rade dodać np u rybaka ronalda jakieś taski lub jakąś misje tajemniczą ?

W swoim czasie na pewno coś się pojawi


RE: WĄTEK - Rexxoo - 18-05-2020

(17-05-2020, 21:46 )Thcs napisał(a):
(17-05-2020, 17:14 )Rexxoo napisał(a): czy będą może modernizowane domki w saffron ? 
Możesz rozwinąć o co chodzi Ci dokładnie ?


(17-05-2020, 17:14 )Rexxoo napisał(a): I czy da rade dodać np u rybaka ronalda  jakieś taski lub jakąś misje tajemniczą ?

W swoim czasie na pewno coś się pojawi
Rozwinę jak wstanę dziś już nie mam głowy sorka rano napisze


RE: WĄTEK - Rexxoo - 19-05-2020

No więc tak np schody w domkach itp
A co do rybaka to by było można dodać
Żeby zabić pieski np 20 suicune, 20 raikou 20 entei lub inne tam i nagroda by były diamenty albo coś co wymyślicie
Bardzo mi zależy na zmodernizowanie domku oraz żeby u rybaka były questy na coś


RE: WĄTEK - Kanopus - 19-05-2020

(19-05-2020, 17:37 )Rexxoo napisał(a): No więc tak np schody w domkach itp
A co do rybaka to by było można dodać
Żeby zabić pieski np 20 suicune, 20 raikou 20 entei lub inne tam i nagroda by były diamenty albo coś co wymyślicie
Bardzo mi zależy na zmodernizowanie domku oraz żeby u rybaka były questy na coś
Jak już to do npc Bonusa, bo brakuje u niego piesków, z rybakiem to nie ma nic wspólnego.
Do rybaka to można ewentualnie dodać brakujące ryby, te które się wyławia z wędki.


RE: WĄTEK - Ithuriel - 19-05-2020

Pierwsze słyszę żeby Entei i Raikou miały coś wspólnego z wodą, a co dopiero z rybakiem.
Modernizacja domków byłaby ok, ale jako dodatek (oczywiście za opłatą) poza update'ami ale skoro nie ma "chęci" na nie, to kto by tu wierzył w remonty domku?


RE: WĄTEK - Stefan Krol Zydowski - 19-05-2020

(19-05-2020, 19:07 )Ithuriel napisał(a): Pierwsze słyszę żeby Entei i Raikou miały coś wspólnego z wodą, a co dopiero z rybakiem.
Modernizacja domków byłaby ok, ale jako dodatek (oczywiście za opłatą) poza update'ami ale skoro nie ma "chęci" na nie, to kto by tu wierzył w remonty domku?
ja byłbym zainteresowany, ofc zależnie od ceny takiej 'inwestycji'


RE: WĄTEK - Rexxoo - 20-05-2020

Ithu powiem Ci tak że wodne to może zrobić że u rybaka od 75 fishingu można dać że do zabicia np 50 suicune, lub coś złapać wodnego iles tam razy można też coś zrobić a z domkami to no można coś zrobić
Bo sporo osób pisze też więc wiesz o modernizacji domków albo zrobić parę nowych domków i powiększyć saffron to tez jest pomysł


RE: WĄTEK - Ithuriel - 20-05-2020

Dalej nie rozumiem co ma Suicune do rybaka, da się go wyłowić? Nie, to po co go pchać do typa który ma z nim wspólnego tyle co nic?
Dalszej części po "lub" nie będę komentował.

Mam w tej kwestii co prawda niewiele do gadania, ale jak dla mnie powiększenie obszaru saffron odpada. Jakieś nowe piętra w "blokach" lub dodanie nowych "bloków" jak najbardziej, ale zachowując stary kształt miasta. Oczywiście ewentualna modernizacja w podobnym zakresie a nie, że jakieś +500 kratek, bo ktoś chce sobie piwnice w domku dodać czy inne cuda. Tyle, że tutaj nie miałby tego robić.


RE: WĄTEK - Rumunek - 20-05-2020

Ja jestem za powiększeniem saffron, dodał bym jakiś slams drewniany po lewej stronie. Na razie nie ma ciekawych domków, a w takim slamsie bym zamieszkał.


RE: WĄTEK - Stefan Krol Zydowski - 20-05-2020

(20-05-2020, 12:41 )Rumunek napisał(a): Ja jestem za powiększeniem saffron, dodał bym jakiś slams drewniany po lewej stronie. Na razie nie ma ciekawych domków, a w takim slamsie bym zamieszkał.
Mordziaty jesteś królem komentarzy na tym forum xDDD