PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM
Helper / Tutor - Wersja do druku

+- PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM (https://forum.pokexgames.pl)
+-- Dział: Forum (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Pytania (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Helper / Tutor (/showthread.php?tid=3322)



Helper / Tutor - Smiercionosny Smog - 05-09-2020

Witam wszystkich bardzo serdecznie Uśmiech 

Pisze ten post z zapytaniem do Administracji , czy byłaby możliwość zrobienia nowej rekrutacji na stanowisko Helpera / tutora ?? bo jak wszyscy dobrze wiemy, z wcześniej wybranych Helperów, tylko Osadnik jest nim dalej gdyż pozostała dwójka straciła w/w stanowisko... Pytam o to, bo jak wiecie na serwerze ciągle są nowi gracze bądź ludzie, którzy potrzebują pomocy w różnych sprawach a nie zawsze jest ktoś z administracji bądź tutor Osadnik aktywny... Będę wdzięczny za jakąś odpowiedź ze strony administracji... Pozdrawiam Patros Uśmiech

Ps. Jeśli będzie przeprowadzona kolejna rekrutacja, to będę brał w niej udział ze względu na to, że we wcześniejszej mi się nie udało , a zawsze warto próbować Uśmiech


RE: Helper / Tutor - Arek Bonaventura - 05-09-2020

Jestem za! dużo razy pisałem na ten temat z [Tutor] Osadnikiem Duży uśmiech Mogliby takie coś zrobić bo jak wiemy każdy pracuje, lub mają inne obowiązki domowe czy nawet poza domem. Również mógłbym wziąć w tym udział!


Pozdrawiam Arus Bonaventura


RE: Helper / Tutor - Naxer - 06-09-2020

Rozmawiałem już na ten temat z Egim i doszliśmy do wniosku że i tak miała być jedna osoba. Pisałem również z Osadnikiem i jeśli napisze że przydałaby mu się pomoc jestem skłonny otworzyć rekrutację na stanowisko Helpera.


RE: Helper / Tutor - Smiercionosny Smog - 06-09-2020

Okey, dziękuję za informację Uśmiech


RE: Helper / Tutor - Kanopus - 06-09-2020

Zeby pomagac niepotrzebna jest ranga -.^ Tu powinno sie w koncu skupic nad jakimis sensownymi updejtami, bo nie ma co robic na h lvlu a nie zajmowac sie jakimis smiesznymi rekrutacjami po raz kolejny


RE: Helper / Tutor - Smiercionosny Smog - 06-09-2020

mówisz tak, bo Ci sie nie udało utrzymać w/w rangi xD


RE: Helper / Tutor - Arek Bonaventura - 06-09-2020

@Kanopus - najlepiej to siedzieć na mew i dropić błyszczaki :3


RE: Helper / Tutor - Kanopus - 06-09-2020

(06-09-2020, 15:08 )Smiercionosny Smog napisał(a): mówisz tak, bo Ci sie nie udało utrzymać w/w rangi xD

No bo to prawda, po co kolejne osoby do supportu skoro nie ma zadnych updejtow?
Z rangi to sam zrezygnowalem, bo nie mialem zamiaru sie bawic w takie cos


RE: Helper / Tutor - Smiercionosny Smog - 06-09-2020

(06-09-2020, 15:17 )Kanopus napisał(a):
(06-09-2020, 15:08 )Smiercionosny Smog napisał(a): mówisz tak, bo Ci sie nie udało utrzymać w/w rangi xD

No bo to prawda, po co kolejne osoby do supportu skoro nie ma zadnych updejtow?
Z rangi to sam zrezygnowalem, bo nie mialem zamiaru sie bawic w takie cos

To po co się w to pchałeś ?? Zająłeś miejsce tylko komuś innemu , kto chciał być helperem


RE: Helper / Tutor - Kanopus - 06-09-2020

(06-09-2020, 15:29 )Smiercionosny Smog napisał(a):
(06-09-2020, 15:17 )Kanopus napisał(a):
(06-09-2020, 15:08 )Smiercionosny Smog napisał(a): mówisz tak, bo Ci sie nie udało utrzymać w/w rangi xD

No bo to prawda, po co kolejne osoby do supportu skoro nie ma zadnych updejtow?
Z rangi to sam zrezygnowalem, bo nie mialem zamiaru sie bawic w takie cos

To po co się w to pchałeś ?? Zająłeś miejsce tylko komuś innemu , kto chciał być helperem

Bo myslalem, ze priorytetem beda updejty i naprawa bledow a nie zabawa i mieszanie sie w konflikty graczy, prywatne rozmowy itp


RE: Helper / Tutor - osadnik - 06-09-2020

HeloŁ maj frend  Przytulanie

Z racji tego, że ranga "helper" za wielkich szkód w tym naszym pokemonowym świecie nie robi, a populacja na serwerze się poprawia to z przyjemnością zobaczyłbym na tym stanowisku nowych/starych trenerów. Jeżeli tylko ktoś ma chęć pomocy innym i nie myśli tylko o sobie to dlaczego nie dać szansy. Będziemy wiedzieli na przyszłość kto naprawdę się stara nie a nie tylko dużo gada. Wybranie od ręki jednej osoby nie ma sensu bo to czysty strzał dlatego lepiej wybrać jak wcześniej z 2/3 osoby. Jestem jak najbardziej "za"  Ninja Jak ktoś mądry kiedyś napisał "Helper jest od pomagania ludziom, rozwiązywania konfliktów i pilnowania porządku".

pozdrawiam,
[Tutor] Osadnik


RE: Helper / Tutor - Smiercionosny Smog - 06-09-2020

Czyli według tego co napisał Naxer , teraz oczekujemy rekrutacji na w/w stanowisko Uśmiech