PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM
Exp - Wersja do druku

+- PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM (https://forum.pokexgames.pl)
+-- Dział: Forum (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Propozycje (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Exp (/showthread.php?tid=3328)



Exp - emikoski94 - 23-09-2020

Witam wszystkich tu zebranych, mam taką małą propozycję by dodać w item shopie na stronie jakieś exp boost czy coś w tym stylu, za pp. co wy na to??


RE: Exp - Ithuriel - 23-09-2020

Żeby 200lvl biło się godzinę? No bez jaj.


RE: Exp - emikoski94 - 23-09-2020

Jak byś nie zauważył, nie napisałem jaki to boost miał by być. Nie mówię tutaj o 50 czy 100% ale np. 20 czy 25%. dostępne np od 200 czy 250lvl.


RE: Exp - Ithuriel - 24-09-2020

No właśnie tutaj ciężko cokolwiek zauważyć, bo nic nie napisałeś. 90% propozycji w stylu "dodajcie to i to", 0 jakichkolwiek swoich "szczegółów", liczb czy chociażby jakiegoś uzasadnienia co obecnie jest aż tak tragicznie-wolno-ciężkie, że trzeba boost expa dodawać.

200? Od tego lvla masz legendy i lvl idzie praktycznie bez strat finansowych (tu już oczywiście kwestie indywidualne), na co jeszcze boost do expa?

Oczywiście to nie tak, że się czepiam, bo "może" i sam byłbym za tym pomysłem, gdyby ktoś potrafił to odpowiednio sprzedać, ale tutaj nawet nie ma o czym dyskutować, bo jest raptem jedno zdanie.


RE: Exp - Tarble - 24-09-2020

Wydaje mi sie ze Ith porobil takie dobre respy na premce1 i Vipie ze nie ma sensu jeszcze ulatwiac wam dodatkowo gre . Pozdrawiam


RE: Exp - Chesd - 25-09-2020

Brak szczegółów. Do śmietnika.


RE: Exp - Rexxoo - 28-09-2020

Witam i tak szybko się wbija 200 lvl więc po co komuś jakiś boost na exp.
Bez sensu ja się nie zgadzam ?


RE: Exp - draen - 30-09-2020

Zmniejszenie teraźniejszego expu i można coś wprowadzić Oczko

jak najbardziej za.


RE: Exp - Ithuriel - 30-09-2020

Zmniejszyć obecny exp żeby zrobić expa pay2win? Na to jest tylko jeden komentarz - XD


RE: Exp - draen - 30-09-2020

(30-09-2020, 21:47 )Ithuriel napisał(a): Zmniejszyć obecny exp żeby zrobić expa pay2win? Na to jest tylko jeden komentarz - XD

Sądzisz że jest w porządku że 300 lvl wbijasz w tydzień? ;d

Jeżeli ktoś będzie chcial sobie wbijac taki level wesprzy tym serwer; nie widze w tym przeszkody.

Wbicie 300 lvl co najmniej powinno zająć więcej czasu a nie jakiś tydzień


RE: Exp - Kanopus - 30-09-2020

takie zmiany to mozna sobie robic przed startem edycji a nie w trakcie, bo to psuje sens rankingu lvl

im mniej rzeczy w sms shopie tym lepiej


RE: Exp - Ithuriel - 30-09-2020

(30-09-2020, 22:52 )draen napisał(a): Sądzisz że jest w porządku że 300 lvl wbijasz w tydzień? ;d

Jeżeli ktoś będzie chciał sobie wbijać taki level wesprzy tym serwer; nie widze w tym przeszkody.

Wbicie 300 lvl co najmniej powinno zająć więcej czasu a nie jakiś tydzień

Nie jest w porządku, setki razy po dodaniu vipa pisałem, że to (razem z kamyczkami błyszczącymi) było największą głupotą. Kiedyś 200lvl (tak na spokojnie) wbijało się +/- 2 tygodnie a teraz w tym czasie to pewnie z 400 można wbić (nie chce mi się liczyć jak to dokładnie ilościowo wychodzi), 

ALE zmniejszanie expa odpada, bo:
1) nowi gracze mieliby ciężej rywalizować w rankingu + rywalizacja byłaby pay2win (jeśli byłby boost expa w sklepie)
2) takich rzeczy nie robi się w trakcie edycji


RE: Exp - Rumunek - 01-10-2020

Cooo, a mi wbicie 300 lvl zajmuje miesiąc xD