PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM
Sklepiki - Wersja do druku

+- PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM (https://forum.pokexgames.pl)
+-- Dział: Forum (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Propozycje (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Sklepiki (/showthread.php?tid=335)



Sklepiki - OusterR - 02-06-2014

Witam Duży uśmiech
Wiem, że może trochę za dużo tych propozycji jak na jeden raz Duży uśmiech, ale w padłem na dość fajny i myślę, że w cale nie skomplikowany pomysł Oczko

Chodzi mi o to, aby zrobić możliwość stawiania swoich sklepików, tak jak na większości gier MMO. Można by dodać np. do sklepu u Marka jakąś rzecz, dzięki której można by postawić swój sklepik (mogła to by być np. jakaś karteczka z pozwoleniem na postawienie swojego straganu). Klikając na tą rzecz PPM (np. karteczkę) otworzyłoby się takie okienko jakby z depozytem, do którego wkładalibyśmy wszystko to co chcemy sprzedać, podając od razu cenę w dolarach (myślę, że od 1 dolara do max 999999 dolarów - 100 td byłoby ok). Potem wystarczy jeszcze tylko podać nazwę sklepu i kliknąć "Otwórz sklep", aby postawić swój stragan. Nasz wygląd zmieniłby się na takiego ludzika stojącego przy straganie, a każdy kto kliknie na nas PPM otworzy nasz sklep, mogą dokonać u nas zakupu. Zamykając sklep, wszystkie nasze przedmioty, które sprzedawaliśmy zostałyby automatycznie przeniesione do bagu (lub depo jeśli nie mielibyśmy miejsca) i by postawić nowy sklep musielibyśmy ponownie kupić pozwolenie na stragan u Marka Uśmiech

Zapomniałem jeszcze dodać, aby tych sklepów nie szło przesuwać przez innych graczy, a także otwierając sklep, abyśmy nie mogli chodzić i wypuszczać poka. I oczywiście by otworzyć sklep trzeba schować swojego poka (nie można też na nim siedzieć). I jeszcze jedna ważna rzecz. Aby szło przechodzić przez te sklepy (tak jak w PC można przechodzić przez graczy). To tylko po to, aby ktoś specjalnie nie zastawiał np. wyjścia z PC.

To tyle Uśmiech
Mam nadzieję, że niczego nie pominąłem Uśmiech
Piszcie co uważacie o tym pomyśle Oczko
Ewentualnie jeśli czegoś nie dopowiedziałem, bądź macie trochę inny pomysł, piszcie Oczko

Pozdrawiam,
OusterR


RE: Sklepiki - Wataha - 02-06-2014

Może żeby nie było chaosu w depo lub przed depo zrobić że można tylko sklepik postawić w PvP a co do pomysłu to bardzo fajny mi się podoba.

@edit
Market był by najlepszym rozwiązaniem bo z tymi sklepikami to trzeba zrobić nowe grafiki bo prawdopodobnie nie ma takich spritów a tak to dajesz pokebalal z pokemonem w srodku np Feraligatr wybierasz tam w zakłądce Feraligatr dajesz oferte i czekasz aż ktoś kupi i można iść expić albo po prostu wyjść z gry.


RE: Sklepiki - Ashba - 02-06-2014

Najfajniejszym rozwiazaniem byl by maret znany z tibi, trzeba by jedynie przeniesc caly ten system z nowszej dystrybucji TFS to wprowadzine bylo w 9.xx tibi jak sie nie myle, po stronie clienta tylko dostosowac to pod pokemony.

Oraz myslalem nad dodaniem Banku jak w tibi i tam znajdowala by sie kasa za sprzedane przedmioty.


Wyglada to mniej wiecej tak:

[Obrazek: kdMS4aR.jpg]


RE: Sklepiki - smoke - 02-06-2014

Wataha dobrze mówi. Fajnie by było zrobić taki rynek gdzie tylko tam byłoby można stawiać te stragany.


RE: Sklepiki - Ashba - 02-06-2014

(02-06-2014, 18:45 )smoke napisał(a): Wataha dobrze mówi. Fajnie by było zrobić taki rynek gdzie tylko tam byłoby można stawiać te stragany.

Market jest prosty i dzaiala jak allegro Duży uśmiech


To o cyzm mowisz za bardzo przypomina mi metina..


RE: Sklepiki - smoke - 02-06-2014

No w sumie prawda w tibie się to bardzo dobrze sprawdza.


RE: Sklepiki - OusterR - 02-06-2014

Ashba, całkiem fajny pomysł z tym rynkiem Oczko
Przynajmniej nie trzeba byłoby stać i czekać na klienta Uśmiech
Jeśli byłoby możliwe, by przenieść to do poke evo, to zapowiada się na bardzo ciekawe update'y Uśmiech


RE: Sklepiki - Voltix - 03-06-2014

Myślę, że to dobry pomysł Duży uśmiech