PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM
Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - Wersja do druku

+- PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM (https://forum.pokexgames.pl)
+-- Dział: Forum (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Newsy (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 (/showthread.php?tid=3484)

Strony: 1 2


Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - Naxer - 28-03-2021

Witajcie,

Chcielibyśmy podziękować wszystkim za wzięcie udziału w rekrutacji, do następnego etapu przechodzą wszyscy kandydaci.

Kandydaci, jeśli macie jeszcze coś do dodania, czegoś zabrakło w waszym opisie, dodajcie go tutaj, to wasza ostatnia szansa!

Przechodząc do samej rekrutacji poproszono was o zaprezentowanie się. W tym etapie to gracze będą was oceniać.
Drodzy gracze pokexgames.pl, kto spełnił wasze oczekiwanie? Kogo widzicie na tym stanowisku, a kogo nie? Podzielcie się waszą opinią, tu w tym temacie. Zaznaczcie w ankiecie kogo wybieracie na to stanowisko oraz napiszcie dlaczego akurat on powinien wygrać. Na wasze głosy czekamy do 2 kwietnia (piątek). Powodzenia!

Wszystkie głosy bez uzasadnienia dlaczego akurat on (oraz głosy z multi kont) nie będą brane pod uwagę.

Z racji że powtarza się to samo co przy poprzedniej rekrutacji wszystkie konta świeżo założone niech podadzą swój nic w poście w innym wypadku ich głosy nie będą brane pod uwagę

oo nie to dopiero w niedziele Smutny(

ale repucik leci za zaangazowanie Uśmiech


RE: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - aki0090 - 28-03-2021

Głosuję na Poke Polaka ponieważ gdy potrzebuję pomocy w jakimś queście to mi zawsze pomoże, również wiem że gdy ktoś potrzebuje pomocy lub zaczyna grę to Poke Polak jest chętny, Poke Polak gra już długo w PokeXGames PL i ma doświadczenie(Niby teraz nie wchodzi na kilka godzin dziennie ale na pewno znalazłby na to więcej czasu), długo już stara się o stanowisko Helpera lecz nigdy jeszcze mu się to nie udało ale ja zawsze oddaje na niego głos bo w końcu znamy się bardzo dobrze bo to mój brat Oczko Życzę również powodzenia pozostałym kandydatom. Pozdrawiam Kaktusior.


RE: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - Arek Bonaventura - 28-03-2021

Mój głos oddaję na Lamberka, z tego względu gdyż widziałem wielokrotnie jak pomagał nowym graczom, zawsze powie gdzie kto ma i czym expić, jest aktywny a tego brakuje na naszym serwerze pokexgames Uśmiech nie pomijając że ten gracz ma całkiem dobre doświadczenie stażu.

Pozdrawiam.


RE: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - kelgarim - 28-03-2021

Oddaję głos na : Lamberek
zawsze pomocny , miły, kulturalny człowiek , często jest online Uśmiech


RE: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - Shany - 28-03-2021

dam glos na tego polaka bo tak.


RE: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - Sejaram8 - 28-03-2021

Glosuje na polaka, pomogl mi pare razy a i widzialem ze innym tez nie odmawial


RE: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - Antena Celin - 28-03-2021

Głosuję na Lamberka, ponieważ jest bardzo często online. Ponadto pomaga początkującym w graniu oraz wykonywaniu quest-ów Uśmiech


RE: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - zashin - 28-03-2021

Głosuje na Pokepolaka ponieważ fajny miły gracz dużo pomaga nowym z questami


RE: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - Wixxxa - 28-03-2021

LAMBEREK!
Nalezy Mu sie Oczko


RE: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - siwek - 28-03-2021

Oddaję głos na : Lamberek


RE: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - cicilos - 28-03-2021

Głosuje na Lamberka ponieważ gdy potrzebuje pomocy zawsze mozna sie do niego zwrócić i nie odmawia tylko pomoże


RE: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - Nerid - 28-03-2021

Głosuję na Poke Polaka pomocny w każdej sprawie. Nick w grze : Nerid


RE: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - tireksa - 28-03-2021

Gdy potrzebujesz pomocy w każdej sprawię wal do Lamberka dlatego oddaje swój głos na niego.


RE: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - nowak020820017 - 28-03-2021

Lamberek mój głosUśmiech


RE: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - tiubjub - 28-03-2021

lepsza była by ankieta . muszę oddać ukłony Lamberkowi ..
otrzymałem od niego pomoc ,wiele razy Uśmiech


RE: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - Orz3lek - 29-03-2021

Głosuje na Poke Polaka za pomoc na początku gry.I pomaga w ważnych sprawach Uśmiech


RE: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - Rexxoo - 29-03-2021

Głosuje na Poke Polaka dlatego iż długo gra wie co gdzie i jak.Dużo pomaga,wyjaśnia gdzie co i jak dlatego mój głos oddaje na niego
Nick :Rexxoo


RE: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - maczo - 29-03-2021

Głos na Poke Polak za dużą pomoc w grze !!!
Nick:Kurwix


RE: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - Sawek - 29-03-2021

Witam. Głosowałem na PokePolak, ponieważ często można na niego liczyć. Zawsze, gdy go poproszę to służy pomocą. Pozdrawiam Sawek


RE: Rekrutacja na stanowisko Helper cz. 2 - Onlyskill9 - 29-03-2021

Moim zdaniem powinien dostac Helpera Lamberek... Oddaje na niego głos iż mam bardzo duzo powodów .. Ziomek jest bardzo miłym , pomocnym i sympatycznym ziomkiem ..Chłopak pomogl mi nie raz , gdy potrzebowałem pomocy nigdy nie odmówił , także jak potrzebowalem dowiedziec sie czego kolwiek rownież mi pomogł , gram od niedawna na tym OTS'ie i osobiście widzialem , jak chłopak pomagał innym graczą w rozwijaniu swojego konta , zachęcał ich do daleszej gry i tłumaczył im co maja robic .. Lamberek jest bardzo często aktywny i szczególnie pomocny wobec kazdego gracza Oczko Osobiście uwazam , ze wiekszosć głosów na polaka przez swiezakow jest przekupiona ( gdyż osobiscie sam to widziałem) , Dziekuje bardzo za uwage Oczko Pozdrawiam Oczko