PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Stare
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: MySSEWF.png]
Te piękne i stare czasy
Hahahahahahahahahaha kocham cie :*

Ashba

to jest fake.
Egi ja Cb też :* i wgl całą starą ekipę.
Ashba prawdę powiada, to jest fake. Kiedyś sprity zamieniłem abym miał ciekawiej Uśmiech
Uprzedzam pytanie, nie, nie zamienię wam Uśmiech

Ashba

Mega pokemony mozna zrobic, tylko jakis fajny system trzeba wymyslic... napewno mega evolucje beda pojawiac sie na 5 minut np jako boost dla pokemona.
To by było spoko tylko nie fer dla ludzi z mew2 xD ale ja bym zrobił ze dajemy mega stone dla pokemona i koło lvl by był znaczek mega evo i dac atak na np m11-12 który by włączał na 5-10s mega evo i oczywiście mega stona nie można będzie wyjąć z poka a pok by był tak jakby odzielny (jak shiny). Przydała by sie tesz nowa liga hoen i poki z innych do mega np abomasnow salamance ... Jak są jakieś błędy to przepraszam pisze na telefonie :#
POLISH PLZ!
ostatnie zdaje please :S
Dodać mega, ewolucje poków z 1 i 2 gen które mają w następnych i ewentualnie startery z następnych gen i zrobić reset Oczko a i zmniejszyć exp Duży uśmiech
Kochanie, cichutko.
Nie!! bo z chęcią bym wrócił, ale na razie nie ma po co ;C
[Obrazek: 983oV6D.png]

Bo wygasło stare Duży uśmiech
fajne Uśmiech
Widze tanie lopaty na ebayu wychaczyles ze tak je rozdajesz xdd
Podpatrzył w innym temacie, jak to ma w zwyczaju.
A co do tematu to pytanie do Nighta: Gdzie są te cudne balle? Czemu ich tu nie ma? ;c Wiem, że to Master Ball, ale skoro tam był jako taki "zwykły", to tu też mógłby być Uśmiech
meh ithurielu to tylko prank bo ten screen jest przerabiany, stary dobry joke koggusia
Ale takie balle ogólnie są, więc mogłyby i tu być ;p
Pomarzyć zawsze można, ale za parę lat  Duży uśmiech
(23-06-2018, 22:15 )Ithuriel napisał(a): [ -> ]Ale takie balle ogólnie są, więc mogłyby i tu być ;p

nie.
Stron: 1 2