PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Forum dyskusyjne dla uczestników Ligi Typera MŚ 2018
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
4 mecze do końca coś mi się wydaje że będą miejsca ex aequo Uśmiech ciekawe jak to organizator rozstrzygnie xd
Czyzby mi pierwszy wynik wszedl? :O
Juz wiadomo czemu Sane nie pojechal z Niemcami na mundial Duży uśmiech Bo pojechal z Senegalem Duży uśmiech
1.Asalios 14pkt
2.Xspojler 13pkt
3.Ada6 11pkt
4.Stefan Krół Żydowski 11pkt
5.Szipet 11pkt
6.Egiliam 11pkt
7.Bayu 10pkt
Janka14 10pkt
Osadnikfans 10pkt
Shany 10pkt
11.Heniu 9pkt
Ithuriel 9pkt
Kisame 9pkt
Krystiziom 9pkt
True 9pkt
15.International 8pkt
Negatywny 8pkt
Belzzii 8pkt
18.Kiwi163 7pkt
Davin 7pkt
Dawidera 7pkt
Carismo 7pkt
Marian11 7pkt


O trzecim miejscu decydowały dokładniejsze wyniki, zwycięzcy pierwszej części (top 3) mają 2 dni na odebranie nagrody.

Ową informacje zaczerpnąłem i skopiowałem od organizatora "Wayne" Uśmiech
Szkoda, że liderzy olali druga część xD nie żebym się nie cieszył hehe Egi wyrasta na faworyta Uśmiech
(19-06-2018, 20:02 )osadnik napisał(a): [ -> ]Szkoda, że liderzy olali druga część xD nie żebym się nie cieszył hehe Egi wyrasta na faworyta Uśmiech

A nasz serwerowy typer olal cala zabawe :Duży uśmiech
pewnie Bukmacherzy nie chcieli pomoc Cyklop Cyklop Cyklop
https://www.youtube.com/watch?v=gYQ4owdG3ao  teraz już nie mogą przegrać  O matko O matko O matko
Hahaha typerzy i co powiecie o Argentynie ? 3;1 ? 2:0 ? jak oni nie umieja w bramke dobrze kopnac xdd
jaki byl wynik bo oglądałem tylko początek meczu?
3:0 dla Chorwacji
;__________;
Teraz tylko dwa remisy i żyjemy Uśmiech
farciaz :p
Chyba idziemy łeb w łeb XD
czar prysł xD
Brawo Stefan trafienia wyniku Duży uśmiech bylo blisko by Egi wszystkim odjechal :p
i cyk 13 pkt <3, dzięki Heniu ^^
Co ta Anglia ... 35minuta i juz 3;0 :c
Stefan chyba 12 bardziej chyba, że już Anglię wczoraj podliczyłeś xD
nawet nie pamietam co liczylem, pisalem sobie w sms'ie do jakiejs laski 1 / 0 / 2 i podlicajac wyszlo 13 XD
Stron: 1 2 3 4 5 6 7