PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Forum dyskusyjne dla uczestników Ligi Typera MŚ 2018
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
(01-07-2018, 18:14 )Egiliam napisał(a): [ -> ]Nie wiem po co grają, skoro wiadomo, że Rosja wygra -.-
A idź Ty  O matko
Dla każdego, kto typował wygraną Rosji, dostaje w prezencie punkty do sklepiku SMS Uśmiech
Ale gest <3 administracja zawsze potrafi docenić graczy xD
Hahaha oj Osa,Osa wielka Hiszpania pokonana.Przez 120 min nie mogli pokonać Rosji jedna bramka samobójcza. Nawet w rzutach karnych nie dali rady wielki czempion premier league ''De Gea'' im nie pomógł, to jest porażka na całej lini. A Rosja oczywiście zasłużenie w ćwierć finale.
ja specjalnie tak dałem żeby wszyscy obstawili na Hiszpanów aby nikt mnie z punktami nie gonił xD taka taktyka hehe Egi się wyłamał tylko Smutny
Oj ty, myślałeś, że się dam złapać na takie proste sztuczki?
Ty to za pierogami poleciałeś już dawno xD
Trochę spóźnione, ale muszę Uśmiech
Ten Heniek i Osa to pijani jak nic są. Wayne jak byk napisał "Wyniki meczów proszę podawać w oparciu o regulaminowy czas gry bez dogrywki i rzutów karnych" a ci się pytają czy punkciki będą xD
(01-07-2018, 20:30 )Ithuriel napisał(a): [ -> ]Trochę spóźnione, ale muszę Uśmiech

Ciiii to miala byc tajemnica a ty to tak na cale forum oglaszasz   Niezdecydowany Niezdecydowany O matko O matko
a juz myslalem ze mi meczyk wpadnie ;c.
a tu dupa z karnego ;c
Jak ci wpadnie Duży uśmiech jak dogrywka juz sie nie liczy Duży uśmiech wiec i tak masz 0 pkt za ten mecz xd