PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Zmiana Czasu bana
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, 
Wnioskuję o skrócenie okresu karencji dla gracza Rumunek Pokemaniak. Swoją prośbę uzasadniam wzorowym zachowaniem oraz koleżeńska postawa w/w gracza. Warto także wspomnieć że jest on  uprzejmy dla nowych graczy których często wyposaża w startowe pokemony. 

Każdy zasługuje na drugą szansę. Cytując ojca Rydzyka "a kto nie ma pokus". 
Pozdrawiam, 
Rumunek TDI
Jeśli dostałeś delete to nie zmienią Ci tego na zwykłego bana, bo musieli by zrobić to też w przypadku innych osób, co jest nierealne hahaha a jeśli tak zrobią to też żądam tego samego w tym samym czasie....
(08-12-2020, 23:51 )Smiercionosny Smog napisał(a): [ -> ]Jeśli dostałeś delete to nie zmienią Ci tego na zwykłego bana, bo musieli by zrobić to też w przypadku innych osób, co jest nierealne hahaha a jeśli tak zrobią to też żądam tego samego w tym samym czasie....
Myślę że Ci się należy. Odczekałes już swoje, a widać że stałeś się lepszym człowiekiem.
(09-12-2020, 18:12 )Rumunek napisał(a): [ -> ]
(08-12-2020, 23:51 )Smiercionosny Smog napisał(a): [ -> ]Jeśli dostałeś delete to nie zmienią Ci tego na zwykłego bana, bo musieli by zrobić to też w przypadku innych osób, co jest nierealne hahaha a jeśli tak zrobią to też żądam tego samego w tym samym czasie....
Myślę że Ci się należy. Odczekałes już swoje, a widać że stałeś się lepszym człowiekiem.

Co prawda to prawda.. Minęło sporo czasu i to bardzo sporo, zachowanie myślę że poprawiłem na lepsze i administracja chyba dobrze o tym wie... Ale już przywykłem do tego że tutaj dzieje się co się dzieje i administracja ludzi traktuje bez sprawiedliwości... Jednych tak a drugich tak, także wątpię aby ktoś kto dostał delete dostał unbana ( chociaż już było pare takich sytuacji ) i nie rozumiem dlaczego tak się działo/dzieje, ze jedni dostają unbany po kilku dniach a inni przez kilka lat nie mogą dostać mimo znacznych popraw w zachowaniu...
Ban zostaje w takiej formie jakiej jest. Usłyszałem za wiele od ciebie na PW.

Pozdrawiam serdecznie.