Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana Czasu bana
Offline Rumunek
#1
Banned



Liczba postów: 56
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2019
Napisano 08-12-2020, 19:54
Witam, 
Wnioskuję o skrócenie okresu karencji dla gracza Rumunek Pokemaniak. Swoją prośbę uzasadniam wzorowym zachowaniem oraz koleżeńska postawa w/w gracza. Warto także wspomnieć że jest on  uprzejmy dla nowych graczy których często wyposaża w startowe pokemony. 

Każdy zasługuje na drugą szansę. Cytując ojca Rydzyka "a kto nie ma pokus". 
Pozdrawiam, 
Rumunek TDI

Niedostępny Smiercionosny Smog
#2
Banned



Liczba postów: 47
Liczba wątków: 4
Dołączył: Jan 2020
Napisano 08-12-2020, 23:51
Jeśli dostałeś delete to nie zmienią Ci tego na zwykłego bana, bo musieli by zrobić to też w przypadku innych osób, co jest nierealne hahaha a jeśli tak zrobią to też żądam tego samego w tym samym czasie....

Offline Rumunek
#3
Banned



Liczba postów: 56
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jun 2019
Napisano 09-12-2020, 18:12
(08-12-2020, 23:51 )Smiercionosny Smog napisał(a): Jeśli dostałeś delete to nie zmienią Ci tego na zwykłego bana, bo musieli by zrobić to też w przypadku innych osób, co jest nierealne hahaha a jeśli tak zrobią to też żądam tego samego w tym samym czasie....
Myślę że Ci się należy. Odczekałes już swoje, a widać że stałeś się lepszym człowiekiem.

Niedostępny Smiercionosny Smog
#4
Banned



Liczba postów: 47
Liczba wątków: 4
Dołączył: Jan 2020
Napisano 09-12-2020, 18:46
(09-12-2020, 18:12 )Rumunek napisał(a):
(08-12-2020, 23:51 )Smiercionosny Smog napisał(a): Jeśli dostałeś delete to nie zmienią Ci tego na zwykłego bana, bo musieli by zrobić to też w przypadku innych osób, co jest nierealne hahaha a jeśli tak zrobią to też żądam tego samego w tym samym czasie....
Myślę że Ci się należy. Odczekałes już swoje, a widać że stałeś się lepszym człowiekiem.

Co prawda to prawda.. Minęło sporo czasu i to bardzo sporo, zachowanie myślę że poprawiłem na lepsze i administracja chyba dobrze o tym wie... Ale już przywykłem do tego że tutaj dzieje się co się dzieje i administracja ludzi traktuje bez sprawiedliwości... Jednych tak a drugich tak, także wątpię aby ktoś kto dostał delete dostał unbana ( chociaż już było pare takich sytuacji ) i nie rozumiem dlaczego tak się działo/dzieje, ze jedni dostają unbany po kilku dniach a inni przez kilka lat nie mogą dostać mimo znacznych popraw w zachowaniu...

Offline Egiliam
#5
Administrator
*******



Liczba postów: 278
Liczba wątków: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 53
Napisano 09-12-2020, 19:46
Ban zostaje w takiej formie jakiej jest. Usłyszałem za wiele od ciebie na PW.

Pozdrawiam serdecznie.


[Obrazek: yUYXYpo.gif]
« Starszy wątek | Nowszy wątek »


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Odwołanie od bana Arek Bonaventura 23 37,017 07-12-2020, 20:02
Ostatni post: Rumunek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości