PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM

Pełna wersja: Błyszczące kamienie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam Panowie i Panie,

Przychodzą tutaj z propozycją, żeby zwiększyć % szans na zdropienie błyszczących kamieni. Dla informacji obecnie % na zdropienie kamyka to znacznie poniżej 5%
Fakt jest taki, że ten procent jest zdecydowanie za mały i zabiera to jakąkolwiek przyjemność z dropienia tych kamieni, więc przychodzę z propozycją, żeby podnieść ten %. Długo się zastanawiałem oraz konsultowałem jaka liczba będzie idealna i doszedłem do wniosku z paroma graczami, że bardzo uczciwym i godnym procentem będzie równe 10%. Pewnie zapytacie dlaczego akurat 10%? Z wszystkich wyliczeń matematycznych wywnioskowaliśmy, że właśnie 10% będzie najbardziej uczciwym procentem gdyż, nie jest on za wysoki oraz za niski. W naszym mniemaniu 5% to zdecydowanie za niski procent, a 15% lub więcej to zdecydowanie za dużo, dlatego w końcowym rozrachunku 10% jest bardzo uczciwe.

Pozdrawiam i mamy nadzieje, że ta propozycja zostanie rozpatrzona pozytywnie. 
Proszę o zaznaczenie odpowiedzi w ankiecie!
Popieram zdecydownie! ~Reboot
Jestem za
Jestem na NIE
skoro inni mogli wyboostowac poki przy obecnej szansie to dlaczego mamy promowac graczy chcacych obecnie dropic blyski ? kiedys bylo duzo trudniej masa ludzi respy zajete a i tak dla was za malo ... zenada
gdzie fun z gry ? i tak vip zepsul mega gre ale kolejne ulatwienia chcecie LOL ...
Zagłosowałem na nie, ponieważ 10% to zdecydowanie za dużo, obecna szansa jest odpowiednia, a zmienianie tego byłoby niesprawiedliwe w stosunku do graczy, którzy już spędzili dużo czasu dropiąc te kamienie i ulepszając nimi swoje legendy.
Pozdrawiam
Poke Polak
"Starzy gracze" się odezwali, gracze, którzy już nie grają, porozdawali pokemony, albo kiszą je w swoich domkach, których nie można kupić... mówię z perspektywy aktywnego gracza, którzy zjadł zęby na grach mmorpg... niech Ci "starzy gracze" zamkną usta i nie odzywają się, jeśli nie grają obecnie, tylko logują raz na 4 miesiące, aby pokazać innym owoce swojej pracy czyt. P2W, które uprawiali, kiedy była masa graczy i była szeroko pojęta RYWALIZACJA. Obecne pokexgames.pl nie ma nic wspólnego z dawną obleganą grą, a jest cieniem dawnej świetności... Tym samym zasady gry się zmieniły, a mechanika powinna oddawać. Gadamy o podwyżce 5% na jeden banalny aspekt gry. Zasada jest jedna... nie grasz i nie zamierzasz grać, a siedzisz na forum... Nie wypowiadaj się i nie rozpamiętuj jak to kiedyś było. Wydaliście setki, niektórzy tysiące złoty, gdy była rywalizacja. Obecnie w godzinach szczytu jest 3-7 aktywnych graczy, którzy próbują cokolwiek kupić, sprzedać, pokręcić się w kółko po PC, nie licząc na "łał" gdy ktoś wypuści z balla Raikou. Zasady się zmieniły i zarówno gracze jak i Twórcy powinni się dostosować. PS. gra jest martwa od 3lat jakby kto pytał Język
Jestem na NIE
Bezsens ułatwiania bardziej gry. Trzymam się tego zdania co Heniu, pozdrawiam cieplutko
Zgadzam się w 100% z prodekszyn@gmail.com. Nie mówimy tutaj o przeskoku z 5% do 50% tylko o lekkim podkręceniu % do 10%, żeby drop był lepszy i żeby trochę to zdynamizowało rozgrywkę, która i tak jest tak wolna jak flaki z olejem i kończy się na 300lvlu. Nie oszukujmy się znaczna większość pokemonów, które na +30 czy nawet trochę mniej, opierało się na kupnie błysków z SMS shopy lub od innych graczy, gdzie teraz takiej możliwości nie ma. Rozmawiałem ostatnio z graczem, który zabił 3600 legend i zdropił 300 błysków czyli nawet jednego pokemona nie zrobił do +30. Przypominam, aktualnie jest teraz poniżej 5% na drop kamyczka
nie wiem co bieresz ale bierz pol bo widze styki ci ladnie wypalilo xD pozdrawiam wbijajacy raz na 4 msc Język GM Poke Polak tez nie ma prawa sie wypowiadac bo malolat zeby zjadl xD
Problem jest taki, ze handel w tej grze nie istnieje, i trzeba zrobić zmiany, żeby sens gry był dalszy, bo nikomu nie widzi się wydawania prawdziwego $, żeby zrobić poka +30 i dalej expić.
(02-10-2023, 21:06 )grubas123 napisał(a): [ -> ]Problem jest taki, ze handel w tej grze nie istnieje, i trzeba zrobić zmiany, żeby sens gry był dalszy, bo nikomu nie widzi się wydawania prawdziwego $, żeby zrobić poka +30 i dalej expić.

Poznałem na wakacjach pare osób gdzie było na serwerze 3/4 osoby, i wywalali Real hajs dla samej przyjemności zeby sobie cokolwiek zrobić na + 30 czy tam nawet zeby sobie boxy pootwierac. Nie wiem po co iść aż na taką łatwiznę zeby podkręcać drop kamyczków z 5% do 10%, same wyexpienie postaci od 08 do 200 zajmuje 13h z przerwami lekkimi, od 200 do 300 lvla +\- 3-4 dni jak komus się nudzi i nie ma co robić.
grubas123 i ja argumentujemy całkiem poprawnie, osoby przeze mnie nazwane "starymi graczami" szczekają nierównomiernie. Synek, to ty powinieneś brać czegoś mniej, a czegoś więcej @Tarble Bezczelne odzywki zostaw sobie "stary graczu".
(02-10-2023, 21:15 )prodekszyn@gmail.com napisał(a): [ -> ]grubas123 i ja argumentujemy całkiem poprawnie, osoby przeze mnie nazwane "starymi graczami" szczekają nierównomiernie. Synek, to ty powinieneś brać czegoś mniej, a czegoś więcej @Tarble Bezczelne odzywki zostaw sobie "stary graczu".

Ale mógłbyś trochę ogarnąć język :p widzę ze boli Cię to jak jakiś 300+ wejdzie do gierki po roku i wyjmie swojego suia +30 xD Nie wiem po co robić taką gownoburzę w poście, według mnie post jest bezsensowny.
Arek, to trzeba być niepoprawnie uderzony obuchem, aby dla "samej przyjemności" na pustym serwerze robić poki na +30 kupując błyszczące w item shopie xDD
Dobra ja kończę temat, swoje dorzuciłem, a nie widząc mord na żywo forumowiczów nie zamierzam tracić więcej czasu na pisanie z byle kim. Elo 3-2-0
Arek Bonaventura, "Nie wiem po co iść aż na taką łatwiznę zeby podkręcać drop kamyczków z 5% do 10%"
Pójście na łatwiznę to jest jak z 5% damy 25% lub więcej, a nie lekki boost o 5% żeby zdynamizowało to rozgrywkę.

"same wyexpienie postaci od 08 do 200 zajmuje 13h z przerwami lekkimi, od 200 do 300 lvla +\- 3-4 dni jak komus się nudzi i nie ma co robić."

Co ma to zdanie do tematu o którym piszemy? XD
(02-10-2023, 21:03 )grubas123 napisał(a): [ -> ]Zgadzam się w 100% z prodekszyn@gmail.com. Nie mówimy tutaj o przeskoku z 5% do 50% tylko o lekkim podkręceniu % do 10%, żeby drop był lepszy i żeby trochę to zdynamizowało rozgrywkę, która i tak jest tak wolna jak flaki z olejem i kończy się na 300lvlu. Nie oszukujmy się znaczna większość pokemonów, które na +30 czy nawet trochę mniej, opierało się na kupnie błysków z SMS shopy lub od innych graczy, gdzie teraz takiej możliwości nie ma. Rozmawiałem ostatnio z graczem, który zabił 3600 legend i zdropił 300 błysków czyli nawet jednego pokemona nie zrobił do +30. Przypominam, aktualnie jest teraz poniżej 5% na drop kamyczka

ciekawe ciekawe 3600 legend i nie dal rady zrobic poka na +30
ja lapac zapa zrobilem 2 legi na +30 i zaczalem kolejna ale przeciez opinia jednej osoby jest wazniejsza niz popytac wiecej osob
w takim razie w tym miejscu ja rzadam zwiekszenia szansy na molcie gdyz wywalilem 1400sfb a raper zlapal go w mniej balli. argument tak samo logiczny jak twoj.
pozdrawiam xD
Heniu z tego co wiem, to około 10k bali na zakpu straciłeś, więc matematycznie jeżeli przyjmiemy że 300 blyskow w 3600 legend, to matematycznie wychodzi nawet ze uda sie dwa poki zrobic na +30
znacza czesc balli na zapku byla przed przerwa gdy nie zbieralem blyskow wiec swoja matematyke mozesz sobie wlozyc miedzy bajki z jednorozcami takze zajmij sie gra a nie szukasz kolejnych ulatwiej bo jak juz powiedzialem na poczatku ulatwili wam gre dzieki vipom i innym tego typu rzecza ale wam nadal za malo...
Nie.
Jak sie chce miec wyboostowanego pokemona na +30 to trzeba sie troche nameczyc z loceniem. Inni jakos dali rade wybostowac w ten sposob wszystkie swoje legendy, wiec i teraz tez da rade.

ps. jak dobrze pamietam i sie nie myle to blyski mialy 15% na dropniecie.
No niestety to co napisałem jest prawdą, jak sobie policzysz to około 5k legend potrzebujesz zabić żeby zrobić jednego pokemona na plus +30. I tak jest to za dużo na moment w którym ots się znajduje, a przypominam, większość osób zrobiła swoje pokemony na +30 nie dropiąc i zabijając hekto-godzinami legendy lecz handel który kiedyś istniał a w tym momencie go po prostu nie ma.
Stron: 1 2