PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM
Pomarańcze - Wersja do druku

+- PokeXGames.pl & Poke-Evo.com FORUM by SHARP#TEAM (https://forum.pokexgames.pl)
+-- Dział: Forum (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Propozycje (https://forum.pokexgames.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Pomarańcze (/showthread.php?tid=2985)

Strony: 1 2


Pomarańcze - Monty - 02-02-2019

Witam wszystkich!

Ostatnio została dodana upragniona możliwość sprzedaży przedmiotów pochodzących ze snorlaxów (lemoniada, hamburgery, hot dogi), za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Jednakże wciąż nie możemy zapominać o jakże istotnych przedmiotach, które to zostają niestety, niesprawiedliwie pomijane.
Mowa tutaj o pomarańczach...

DRODZY ADMINI!

W dzisiejszych czasach nie możemy zapominać o zdrowym odżywianiu... nie samymi hamburgerami i hot dogami człowiek żyje, a lemoniada musi być z czegoś produkowana. Apeluję zatem o dodanie możliwości sprzedaży pomarańczy u Marka - obudźmy w sobie dusze sadowników! Pomarańcze na nas czekają na wielu drzewach egzotycznych krain tego pokemonowego świata!

Mam nadzieję, że moja propozycja zostanie ciepło przyjęta oraz pomyślnie wprowadzona w najbliższym odcinku "Zmiany dotyczące gry".

Z poważaniem,
Monty

PS: Dla niewtajemniczonych: pomarańcze można zdobyć klikając lewym przyciskiem myszy na drzewkach takich jak oznaczone na poniższym screenie.

[attachment=624]


RE: Pomarańcze - osadnik - 02-02-2019

"Ona lubi pomarańcze"


RE: Pomarańcze - Czesia - 02-02-2019

(02-02-2019, 00:53 )Monty napisał(a):
DRODZY ADMINI!

W dzisiejszych czasach nie możemy zapominać o zdrowym odżywianiu... nie samymi hamburgerami i hot dogami człowiek żyje, a lemoniada musi być z czegoś produkowana. Apeluję zatem o dodanie możliwości sprzedaży pomarańczy u Marka - obudźmy w sobie dusze sadowników! Pomarańcze na nas czekają na wielu drzewach egzotycznych krain tego pokemonowego świata!

Jestem za wprowadzeniem selania pomarańczy ale...
co ma zdrowe odżywianie do sprzedaży? Oczko


RE: Pomarańcze - Monty - 02-02-2019

(02-02-2019, 01:03 )Czesia napisał(a):
(02-02-2019, 00:53 )Monty napisał(a):
DRODZY ADMINI!

W dzisiejszych czasach nie możemy zapominać o zdrowym odżywianiu... nie samymi hamburgerami i hot dogami człowiek żyje, a lemoniada musi być z czegoś produkowana. Apeluję zatem o dodanie możliwości sprzedaży pomarańczy u Marka - obudźmy w sobie dusze sadowników! Pomarańcze na nas czekają na wielu drzewach egzotycznych krain tego pokemonowego świata!

Jestem za wprowadzeniem selania pomarańczy ale...
co ma zdrowe odżywianie do sprzedaży? Oczko

Marek ostatnio mi się skarżył na brak ruchu... mówił że cały czas tkwi za ladą i chętnie by odkupił od nas chociaż świeżutkie owoce Uśmiech


RE: Pomarańcze - Czesia - 02-02-2019

Nadal jednak nie odpowiedziałeś na pytanie Oczko


RE: Pomarańcze - Lampa Nocna - 02-02-2019

Ja bym proponował dodać jakas salate, pomidory no i ewentualnie mandarynki ? myślę że pod wpływem otoczenia Marek sam dobrowolnie przejdzie na dietę i będzie przeciw ubijaniu bezbronnych miltankow i taurosow? ?


RE: Pomarańcze - Shany - 02-02-2019

Ja jestem za tym zeby mozna bylo zjesc pomarancze gdy sie ma malo hp na Postaci i nam ja regeneruje. 1 pomarancza = 25%. Mowie o Postaci nie o Pokemonach.


RE: Pomarańcze - osadnik - 02-02-2019

Jakie pomarańcze jak teraz "Jagoda z Bikini Dolnego" robi show na serwerze Duży uśmiech Tych nazw to po niespotykanie dużym stadzie żubrów bym nie wymyślił nawet xD


RE: Pomarańcze - Egiliam - 02-02-2019

Nie przesadzajmy już z tym...


RE: Pomarańcze - Naxer - 02-02-2019

Przecież pomarańcze biegasz i zbierasz a z potem z laxow trzeba się chwilę pomęczyć więc lepiej niech zostanie tak jak jest


RE: Pomarańcze - Stefan Krol Zydowski - 02-02-2019

(02-02-2019, 10:48 )Shany napisał(a): Ja jestem za tym zeby mozna bylo zjesc pomarancze gdy sie ma malo hp na Postaci i nam ja regeneruje. 1 pomarancza = 25%. Mowie o Postaci nie o Pokemonach.

ewentualnie system "'food" z tibii i np 10 pomarańczy = 20min food'a.
Co 2 sek regeneracja 1 hp postaci xD

ALE

Idąc w tym kierunku trzeba by wyłączyć działanie potek / heal area na postać ^^


RE: Pomarańcze - Shany - 02-02-2019

Ale heal area jest bardziej na hight lvl wiec to nie jest problem


RE: Pomarańcze - Stefan Krol Zydowski - 02-02-2019

(02-02-2019, 16:23 )Shany napisał(a): Ale heal area jest bardziej na hight lvl wiec to nie jest problem

te heale postaci są zbyt wygodne, gra jest az za bardzo uproszczona....


RE: Pomarańcze - Shany - 02-02-2019

Gra bardzo została uproszczona gdy zostały dodane legendy Duży uśmiech


RE: Pomarańcze - Stefan Krol Zydowski - 02-02-2019

(02-02-2019, 16:55 )Shany napisał(a): Gra bardzo została uproszczona gdy zostały dodane legendy Duży uśmiech

legendy są od początku....
powiedzialbym predzej ze od mommentu dodania "nowych" shiny, boostow i witamin

edit:
a i prem2 ofc


RE: Pomarańcze - Ithuriel - 02-02-2019

(02-02-2019, 16:55 )Shany napisał(a): Gra bardzo została uproszczona gdy zostały dodane legendy Duży uśmiech


Bzdura i to ogromna. Gra została "znoobiona" gdy został dodany VIP i błyszczące kamyczki. Wcześniej raptem kilkanaście osób miało legendy a komplety można było policzyć na palcach jednej ręki.


RE: Pomarańcze - Davin - 02-02-2019

Wyrażę swoje zdanie w 2 punktach
1.Ithuriel ma racje w tym co napisał nad moim postem.
2. Temat jest tak głupi ze aż śmieszy.

Jeszcze trochę a zaczniemy sprzedawać wodę w wiaderkach przy saffron do npc.
Skasujcie ten temat, proszę XD


RE: Pomarańcze - Shany - 02-02-2019

@Davin
1.Ithuriel ma racje w tym co napisał nad "moim" postem.
Nie czaje tego xD


RE: Pomarańcze - Monty - 02-02-2019

Oj oj oj... temat zaczął wkraczać na grząski teren dlatego proponuję wrócić do głównego wątku Uśmiech

Cytat:Napisane przez Lampa Nocna - Dzisiaj, 06:49 Ja bym proponował dodać jakas salate, pomidory no i ewentualnie mandarynki ? myślę że pod wpływem otoczenia Marek sam dobrowolnie przejdzie na dietę i będzie przeciw ubijaniu bezbronnych miltankow i taurosow? ?

Jestem jak najbardziej za! Więcej zdrowego jedzenia musi zostać wprowadzone i to jak najszybciej!

Dodatkowo przypadkowo odkryłem jeszcze jeden obiekt z wielkim potencjałem... mowa o krzakach z jagodami (widać je na screenie poniżej), które to zgrywają niedostępne i nie chcą nam odstąpić swoich owoców... Tak nie można!

Apeluję zatem o dodanie również jagód wraz z możliwością ich zrywania z krzaków, a z czasem może i sztućców jak i talerzy... Myślę, że komplet nowych noży widelców, i łyżek wpłynąłby niesamowicie pozytywnie na server jak i poprawił atmosferę ponieważ można by wydawać własne kolacje Uśmiech

[attachment=626]

PS:
Kącik kucharza: Pamiętajmy aby nasze owoce i warzywa przechowywać w lodówce, którą można zakupić w sklepie IKEA za jedyne 500$. Pozwoli to na dłuższe zachowanie świeżości i wspaniałego aromatu.


RE: Pomarańcze - Ithuriel - 02-02-2019

To są gumijagody, nie jesteśmy godni żeby je zrywać ;c