Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Elveres, Nigdzie nie pisałem że Togetic ma złą ilość HP, ale jak widać rożnica między nim a Kissem jest dziwna, więc jeśli jeden jest git to drugiemu trzeba dodać Uśmiech
avatar
Kisame, ja to wiem ale jak już wspomnieli poniżej, balans zajmuje sporo czasu. Ja nikogo w tej kwestii nie popędzam, jak coś zauważę to to zgłaszam do poprawy i tyle :p
avatar
Zrób screena i zgłoś jak chcesz ale pojedyńczego wyrazu nie zgłaszaj bo nie ma sensu
avatar
Nie ma żadnej kary bo żaden resp nie jest przypisany jednej osobie tylko całemu serwerowi.
avatar
w dodatku przeklinanie na handlu
avatar
Jest jakaś kara za wbijanie na respa?
avatar
Zgodzę się z davin'em,żeby zrobić balans to potrzeba od groma czasu jak i testów pózniej.
avatar
Kisame mówić i popędzać to każdy potrafi. Myślisz ze to można zrobić na pstrykniecie palcami?
avatar
Togetic to pokemon na 70 lvl i na 1 lvlu ma tylko 4k hp więcej niż zwykły Skarmory. Leczenie im zamieniłem. Togekissa ja nie balansowałem.
avatar
@King Poke tu masz racje,zresztą mówiłem już o tym wielokrotnie balans się kłania.
avatar
Dzieki za event Regis ! Duży uśmiech
avatar
Togekiss 180k HP, togetic 202k. Leczenie: 19840 togekiss / 14590 togetic / 17840 togepi. Tak to raczej nie powinno wyglądać Język
avatar
Spoczko. Chciałem się upewnić, że coś z tym zrobicie. Uśmiech
avatar
Zgłosiłem na naprawę trzeba zaczekać. Jest w końcu środek tygodnia.
avatar
@Elveres i co z tym bugiem co pisałem wczoraj?
avatar
Ogólnie ogarnij drogi do miejsc, nie każdy będzie je znał, szczególnie Ci co grają 1 raz. Poradnik robisz z założeniem, że przeczyta go także nowy gracz, który nie wie nic.
avatar
Dobra, dodaj mapkę do drogi do zagadki.
avatar
Elve zrobilem kawalek poradnika do abry, wrzuce go bo nie wiem jak tam go zapisac zeby mi nie znikl, jakos do konca tygodnia go dokoncze.
avatar
kupie bixbity
avatar
Poprawione. Widzę, że Ty też się walnąłeś to "Dewgong". No nic błędy się zdarzają.