Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Ding Dong xD
avatar
Jest błąd w jednym plecaku zamiast Dewong jest Dugong XD
avatar
Panterka, Tak to już jest, że raz masz więcej szczęścia a raz mniej Język Mi raz na 200 ub wpadły 2 snorlaxy a kolejnym razem wywaliłem 800 i nic.
avatar
Panterka: do sklepu.
avatar
Wszystkie zmiany są wpisywane w temacie "Zmiany dotyczące gry", jeżeli nie ma info znaczy, że nikt nic nie zmieniał.
avatar
mowisz o łapaniu dla ludzi czy do sklepu?
avatar
A co ma być? Działa i ma się dobrze. A charizardy to słabe źródło zarobku. Dobry współczynnik do łapania ma hitmonlee, hitmonchan.
avatar
Pany co jest z systemem łapania poków ogolnie dobrze zarabiałem na łapaniu charizardow a teraz 500 bali i 3/4 poki?
avatar
Jeżeli ktoś chce stać w centrum to jego wybór. Każdy ma własną wolę i może robić co chce. Nie wiem Purple przekazałem dalej.
avatar
Dlaczego na stronie serwera podczas zmiany nazwt postaci poprzez smsSHOP nie można postawić spacji?
avatar
@Otoito dokladnie tak Duży uśmiech
avatar
Ale po co wyzywać ludzi z mniejszym lvl o 100, a nie np: wyższym? Poza tym nie każdy chce duelować.
avatar
Czy tak trudno jest przyjąć wyzwanie na duell, jak ktoś cie wyzywa.A nie tylko stać bez czynnie w pc i czekać nie wiadomo za czym.
avatar
Proszę o nie spamowanie duelami, następnym razem warn.
avatar
Siemanko. Posiada ktoś odkrytą mapę w większości i podzielił by się pliczkiem? Uśmiech
avatar
Ja się z tym Panem męczyłem 40 minut a Asz tyle zaproszeń narobił ,że ten komunikat to tak migał ,ataku można było dostać ;p
avatar
mozesz Duży uśmiech ale to lekka przesada Duży uśmiech chociaz jak widac tylko dla niektorych Duży uśmiech
avatar
Nie moge zaprosic ziomka do duela? :c
avatar
Duży uśmiech
avatar