Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Bedzie wieksza szansa na zlapanie legendy?
avatar
Jeżeli nie robicie z tym nic złego, to nic się nie dzieje.
avatar
Czyli do screena mogę, git Język
avatar
Pamiętajcie, że to moja interpretacja Zygz myśli podobnie co do Regisa i Egiliama nie wiem jak oni to postrzegają. Ja za głupoty warnów czy banów nie daje.
avatar
Z MC jest tak, jesteśmy ludźmi jeżeli osoba nie oprowadza swoich postaci, nic się nie dzieje. Stoi sobie rzeczy przekłada też nie. Bany są za oprowadzanie postaci po questach na MC i za MC na eventach.
avatar
Pewnie mu sie upieklo bo nikt nie sprawdzal w danej chwili MC xd
avatar
No jak widać jednak "może jest" skoro nie dostał, dlatego wole się podpytać.
avatar
MC nie jest Legalne i nie bylo Duży uśmiech wiec nw czemu ja dostalem bana a stefan nie Duży uśmiech
avatar
Jak to w końcu tymi mc jest? Bo stefek ostatnio na 2 postaciach był i niby było okay, ale regulamin tego zabrania. Coś się zmieniło w tej kwestii? Bo nie chciałbym przy okazji screena na konkurs zarobić jakiegoś bana.
avatar
Na pewno jutro, o której godzinie nie mam pojęcia.
avatar
O ktorej zostanie usuniety caly event?
avatar
A czy tu jakiś płacz jest? Napisałem tylko że opcja samego łapania mija się z celem w obecnym czasie i tyle.
avatar
Ja czekam zaintrygowany Duży uśmiech juz wiem w co moje 100 sfb z eventu przeznacze xd
avatar
Ale po co ten płacz? Mam fajny pomysł i tyle. Legend box sobie będzie tak jak był. Ktoś będzie chciał to sobie będzie łapał, tyle w temacie.
avatar
Fascynujące, nigdy bym na to nie wpadł.
avatar
Krótko i na temat łapie się 3 miesiące i można nie złapać a wyexpić z vipem można w tydzień. Dlatego tym samym łapanie jest nieopłacalne. Pozdrawiam
avatar
Napisałem ogólnie o legendach, zarówno tych dostępnych jak i tych pozostałych.
avatar
na te 8 legend tak ale nie kazda legenda jest dostepna w misji jak napisalem o lugii palki i dialdze Duży uśmiech wiec moze isc bardziej w tym kierunku xd
avatar
Ale ja nie mówię że nie mogą być te 2 rzeczy jednocześnie, chodzi mi tylko o to że samo łapanie w obecnym czasie (co opisałem wyżej) mija się z celem.
avatar
To ,że Elveresowi podoba się aktualny sposób zdobycia Legendy to nie oznacza ,że "nie popiera" łapania. A to jak kto będzie je zdobywał zalezy od niego ,moze isc i zlapac lege na 100lvl a może iść zrobić LB.