Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
No i przez to "zwlekanie" na początku było łatwiej a teraz trzeba się męczyć Smutny
avatar
da sie jak widac Duży uśmiech
avatar
00:25 Gratulacje! Zlapa³eœ pokemona Stantler! W sumie to ju¿ 6.
avatar
Więc bugu żadnego nie ma. Po prostu tak ma być. Dodałem więcej Stantlerów i zmieniłem im czas respu więc powinniście spokojnie dać radę. Na ub wiadomo zadanie jest trudniejsze, ale wykonalne.
avatar
Już wszystko jasne, ja edytowałem plik przed eventem, jednak ja tego pliku nie mogę dodać sam. Zygz dodał go dopiero po 2 dniach. Więc tak miałeś z tym racje, ale od samego początku miało być tak jak jest teraz. Dopiero to ustaliliśmy.
avatar
Tylko ja mogę edytować wasze tematy.
avatar
Niech mi podeśle link do zdjęć, to dodam.
avatar
ja jej pisalem ze jak nie bedzie umiec to niech podesle zdjecia i jej to wrzuce xd
avatar
Tu nie chodzi o to kto wie lepiej a kto nie, po prostu jestem pewny że w Wigilie jak łapałem to na pewno nie było tam 1% bo wpadły tak szybko że nawet duże szczęście przy obecnym % by nie pomogło, następnym razem sobie machnę screena na wszelki wypadek żeby nie było problemu.
avatar
Napisałem jej pw, jak to poprawnie zrobić.
avatar
elii o tym wie tylko jakos nie umie poprawnie dodac tych zdjec Duży uśmiech
avatar
Gracz o nicku "ada6" proszony jest o edytowanie obrazków. Nie widać ich.
avatar
Jeżeli wiesz lepiej to ok, ale ja widzę wszystkie komunikaty, jeżeli ktokolwiek ja czy Zygz czy Egiliam by ruszył ten plik to by było widoczne. A nic takiego nie ma.
avatar
Taki % był przed zwiększonym catchem i taki był od początku, nikt tutaj nic nie zmieniał. Ja też łapałem w ub i też było ciężko. Bez przesady. Przecież widzę zmiany, które były wprowadzane, ze Stantlerem nikt nic nie robił od początku eventu.
avatar
ciezko zlapac jest nie powiem Duży uśmiech siedzi sie niekiedy po 2-3h i nic z tego nie wynika a przedtem do godziny i 2 byly wiec lekko dziwne ale ok damy rade jakos jeszcze kilka dni event trwa
avatar
Był większy % niż na delibirda bo 2 stantlery w ub złapałem tak samo szybko jak 2 deilibirdy w sfb a teraz nie idzie tego złapać
avatar
A resp Stantlerów poprawiony z 900sec na 60, dodatkowo zwiększony.
avatar
Nikt nic nie zmieniał... Szansę były obniżone jeszcze przed eventem.
avatar
Otoito, w takim razie powinno się o tym pomyśleć przed dodaniem a nie po 2-3 dniach to zmieniać, wtedy byłoby to zrozumiałe
avatar
25 minut ? A kto normalny idzie z gałązkami przez 25 minut nie mówiąc o Prezentach + łapaniu Stantlera ,którego łapie już 2h ....