Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Jak się ma czym expić na tyrkach to tak.
avatar
Ładnie leci ten exp Duży uśmiech http://prntscr.com/htehrj
avatar
Cześć Wayne
avatar
zaorane korwin 2k17
avatar
Osa [*]
avatar
Iks de
avatar
kto się przezywa tak się sam nazywa.
avatar
Sprawa wyjaśniona.
avatar
Napisz do mnie na priv
avatar
Daj mi pare minut i jestem
avatar
Trener Janusz
avatar
Nie mam żadnej postaci
avatar
A gdzie był twój pokój kiedy pisałeś i wyzywałeś mnie od najgorszych śmiejąc się w twarz, chcesz pogadać ok, zapraszam do gry.
avatar
Elveres to co teraz napisze będzie zupełnie neutralne i nie mające na celu cie urazić. Bulwersujesz się o to że wróciłem i nie przeprosiłem popatrz na to logicznie kiedy miałem to zrobić skoro od razu zostałem zgnojony. Nie dałeś mi nic powiedzieć narzucająć kolejne bany. Czemu nie potrafisz normalnie ze mną porozmawiac i dojść do wspólnego porozumienia. Jesteśmy kolego tylko ludźmi i toczenie takich wojen pokazuje tylko że nie potrafimy normalnie pogadać i podać sobie ręki Uśmiech
avatar
Tą odpowiedzią właśnie udowodniłeś, że nic przez ten ban nie zrozumiałeś. A jeżeli myślisz, że wyzywanie, któregoś z nas ujdzie Ci płazem to się mylisz. Możesz mnie nie lubić, ale to co robiłeś to było poniżej norm społecznych, a mam prawo ukarać Cię tak jak uważam i zgodnie z regulaminem tak zrobiłem.
avatar
Zostałem ukarany za to 2 raz sprawa nie jest zakończona i uwierz że tak łatwo się ze mną nie pożegnasz Uśmiech
avatar
Zostałeś ukarany za wyzywanie admin = mnie od najgorszych (publicznie). Nie przeprosiłeś za swoje zachowanie i napisałeś, że tego nie zrobisz dla mnie sprawa jest jasna. Myślisz, że wrócisz po jakimś czasie i jest wszystko ok? Nie, nie jest, jeżeli to był twój plan to zawiodłeś. Nie wróciłeś jako nowy gracz, ale zacząłeś się chwalić, że wróciłeś. Z Zygzem rozmawiałem na ten temat, zapytał czy przeprosiłeś odpowiedź była następująca, a na odchodne napisałeś, że jestem pusty. Życzę Ci wszystkiego dobrego. Żegnam.
avatar
A mnie bardziej interesuje jak wyglada sytuacja z oddawaniem legend ? Dozwolone w 100% czy sa jakies ograniczenia tego Duży uśmiech
avatar
Czekam na nowe podpunkty w regulaminie dotyczące wypowiadania nicku Vatasha... Może pora stworzyć czarną liste jak w Most Wanted chętnie zajme wysoką pozycje na niej. A co do wczoraj Night już dostał info
avatar
Dokładnie xD