Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Zgadzam się z Tarble Oczko
avatar
Stefcio super event Duży uśmiech kostka ciekawa aczkolwiek ciezka do ogarniecia byla Duży uśmiech
avatar
Już
avatar
Nick:Arus
avatar
Zbugowałem się w mapie mogę prosić o tp do pc ?
avatar
to juz lepiej sie jakiegos itemka zmienic xD
avatar
ciekawiej sie go robi jak jestes gm'em, zmieniasz sb wyglad na jakiegos poka to w wyzszej wysokosci gracze cie nie poznają Język wtedy jest zabawa
avatar
standardowy find me event
avatar
ja pamietam jak kiedys gralem na jakis serwach pokemon to robilem event w chowanego i wskazowki dawalem xD raz mnie znalezli = 1 pokemon Duży uśmiech
avatar
PRZYPOMINAM do wygrania będą również pokemony (nie gówna a dobre poki w każdej nagrodzie) poza nimi itemki które każdego gracza zainteresują Uśmiech ahhh no tak i w jakichs sześciu nagrodach umieściłem po bonusowym shiny Uśmiech więc radze zrobic duzo miejsca na poczki XD
avatar
jaki event XD
avatar
Event odbêdzie siê jutro kolo godzin wieczornych
avatar
Tak zamazal mistrz painta ze i tak widac kto co pisal Duży uśmiech Brawoooo
avatar
Daj porządny screen.
avatar
http://imgur.com/a/AfvNF reklamowanie serwera?
avatar
Daj plik "pxg" ten z logiem to Nightmare zobaczy co jest nie tak, wyślij mu dzisiaj na pw.
avatar
tak ale mi przerywa pobieranie mozecie zaktualizowac ta opcje bez aktualizatora? xd
avatar
Client z updeterem działa tak, że nie trzeba pobierać nowych wersji sam się aktualizuje Język
avatar
Ja tam z cientem nie ma problemu a jak bedzie nowa aktualizacja to co to za problem nowego clienta sciagnac Język u mnie wszystko smiga fajnie
avatar
Nightmare priv Uśmiech