Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
chłopie, liczy sie dobry gest raczej ups
avatar
Aaaa, i nie chcielibyśmy chyba oglądać Twojego poradnika, który również jest średnio estetyczny, jest pełno błędów ortograficznych, a zdjęcia sa w formie linków z zapodaj xD
avatar
nie chce Język
avatar
Takze chcesz cos jeszcze wiedziec albo napisać, zapraszam priv albo w grze pisz priv bo nie siedze 24h na forum
avatar
Ale ty jesteś miły, dziekuje ze mamy tutaj takiego kogoś jak ty
avatar
Po prostu jestem miły i na każdą wiadomość odpisuję każdemu...
avatar
Zaraz będzie, ze ci reputacje niszcze xD
avatar
Miałeś juz skończyc i znowu Raper się włacza, szukasz argumentów czy jak?
avatar
Chciałbym chociaż zobaczyć gdzie Cie sprowokowałem, normalna moim zdaniem konwersacja
avatar
a czy ja tak powiedziałem?? Napisalem znajdz kogoś kto takiego sprzedaje... Czytanie ze zrozumieniem
avatar
Db kończę rozmowę z Tb, bo, w dalszym ciągu nie umiesz pisać na priv tylko wszystko publicznie, a jakoś nie mam zamiaru wyłapać bana za twoje prowokacje mn
avatar
Twoim zdaniem tylko ty jesteś tak mocny ze masz takiego pokemona?
avatar
to znajdz kogos kto sprzedaje gallade 130+30 2 x taniej to sam kupie xd zresztą znajdz kogoś podczas gry kto wgl sprzedaje gallade
avatar
Osiągniecie nr 1. Tego pokemona miał gracz o nicku Raper - cena 1000% podniesiona Osiągniecie nr 2. Niczym sie nie rózni od innych Gallade 130lvl +30, ale czemu nie podnieśc ceny +200%
avatar
Ciebie może śmieszy dla mn jest dobrze wyliczona ze względu na osiągi tego pokemona... i ze względu na wartość użytych kamieni... Po za tym, nie zależy mi zeby sprzedać ja jak najszybciej takze no, w domku ładnie wygląda xD
avatar
ludzie 130 +30 Gallade sprzedają o 2 razy taniej, ale ty to jestes jakis odosobniony przypadek widzę, zresztą od zawsze masz takie chore ceny Język
avatar
bo moim zdaniem i tak nikt tego nie kupi, a twoja cena jest poprostu smieszna
avatar
To po co piszesz o tym xD
avatar
Akurat to ostatnia rzecz która mnie interesuje
avatar
ale Ciebie nie powinno interesować komu sprzedam i za ile xD aż tak bardzo chcesz wiedzieć jaki mam dobytek xD