Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
zabiłeś po to aby tylko i wyłącznie rzucić na nie balle by próbować złapać xxx raz..... Browarek a kto powiedział że ja będę pomagał ?? wtedy kiedy mam postać to idę i robię, a nie że mam postać ciągle na 200 lvlu, i czekam tylko aż ktoś będzie szedł żeby sobie rzucić balla na diagle....
avatar
wlasnieinaczej bylo Uśmiech
avatar
xenok
avatar
i o co ta burza człowiek pomaga zbijając legi to jeszcze pretensję ze padł czy cos było nie robić i czekać na inna ekipę
avatar
skoro zabija dialge i palkie to wywiązuje się z pomagania, a to czy chce odebrac lboxa czy nie to jego sprawa xd
avatar
nie wiem o co wam chodzi nawe t
avatar
zabiłem wam palkie i dialgie xddd
avatar
od jutra ty bedzies pomagał i tyle juz mnie to wali Język i tobie juz tez nie pomoge nara JęzykPP
avatar
sorry ja idąc na l boxa z ludźmi, którzy go chcą wykonać aby odebrać legend boxa, też go odbieram Uśmiech tym się różnimy browarek, ty tam idziesz tylko po to aby rzucić balla na dialge i to nazywasz pomocą ?? to że kończą questa to inna kwestia... bez chętnych ludzi do expienia 200 lvli dla legend, nie rzuciłbyś więcej niz 1 balla, bo nie miałbyś możliwości... siemanko
avatar
a kto mówił aby o legend boxa xdd
avatar
niee pomagam okyy zobacze jak ty pomagasz zobaczymy twoja pomoc ")
avatar
Browarek nie żeby coś, ale Ty ludzią nie pomagasz w robieniu legend boxa Smutny to ludzie pomagają tobie w zdobyciu Dialgi, bo nie wchodząc tyle razy na l box nie miałbyś innej możliwości jej łapania.... także sorry nie oszukuj ludzi mówiąc że pomagasz w l boxie... żegnam
avatar
jak ciebie nie bedzie to bedzie o wiele lepszy serwer pewnie z 40 osob bedzie grac
avatar
no jk chesz to browaka moze nie byc masz helpertuów do pomocy xd
avatar
oj co to bedzie jak nie broowarek on i tak duzo ludziom pomoaga ale tez moze nie pomogac
avatar
nie polecam sie zadawac z browarkiem poniewaz jestZdezorientowanycammerem,atencjuszem."Pomaga" ludziom w robieniu lb a cel w tym jest taki by złapac dialge, on nawet nie odbiera legendary boxa. po prostu zalezy mu tylko i wylacznie na dialdze...
avatar
no to tka
avatar
ja teraz raczej nie zrobie bo nie ma ekipy a o 19 odpadam
avatar
Browarek, oni robią chyba teraz l box
avatar
17:32 Przedmioty z Elder Blastoise: Lalka Blastoise, 37 Cząstek wody.