Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
ps. nie bylo "zaczynamy losowanie" przed losowaniem w ktorym wygral patros takze ten no.. mozna je uznac tez za niewazne jesli juz tzrymac sie tego co napisales
avatar
czyli niech zrobi sobie xx losowan i i wybierze to ktore jej sie spodoba, a wczesniejsze odzuci, to jest sprawiedliwe losowanie, no chyba nie xD
avatar
@Kanopus "Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad pod konkretne losowanie." - Losowanie zaczyna się dopiero wtedy jak osoba prowadząca napisze "zaczynamy losowanie". To czy wcześniej sobie przeroluje kostkę to tylko w jej gestii. Czasami jednego dnia jest też kilka losowań. Widocznie tego dnia podczas "ważnego" losowania o którym decyduje organizator wygrał Patros.
avatar
a to ze byl w grze ten bartosz nie oznacza ze stal przy jej domku i widzial to losowanie, a na boardcascie zostaly wypisane liczby z drugiego losowania a nie pierwszego w ktorym on wygral
avatar
gdyby byl przeprowadzony sprawiedliwie to wylosowane bylyby pierwsze 3 liczby w ktorych wygral pogromca, ale z niewiadomych przyczyn zostaly one odrzucone, tyle sprawiedliwosci w tym losowaniu bylo
avatar
był w trakcie losowania i nagle go nie ma i nie ma nic do powiedzenia xD xD a kto powiedział po za tobą ze nie przebiegło sprawiedliwie ? nikt.... nikt inny nie ma problemu do tego tylko jak zawsze tylko ty płaczesz.. siemanko
avatar
nie odzywa sie bo go widocznie nie ma. temat bedzie zamkniety jak zostanie to sprawdzone. a to ze sie zgodzila nie oznacza ze losowanie przebieglo w uczciwy i sprawiedliwy sposob, bo gdyby tak ylo to wygral by pogromca a nie ty
avatar
daj se siana naprawde xD ty tylko placzesz jesli chodzi o ciebie takze jestem pewny w 90 % ze placzesz bo nie wygrales.... temat uwazam za zamkniety , dziekuje dowidzenia
avatar
od kiedy ty stajesz za innymi xD xD jakos bartek nic sie nie odzywa na ten temat, no chyba ze to twoja postac i temu tyle placzesz xD
avatar
chlopie, napisalem ze powinna kilka razy przelosowac kostka , i zgodziła sie na to i tak zrobila , wiec nwm o co sie plujesz....
avatar
Night/Egiliam prosze o sprawdzenie nagrania z losowania i wyjasnienie sprawy kto wygral podczas wylosowanych pierwszych 3 liczb
avatar
jak juz wylosowala pierwsza liczbe, ktora wykluczyla cie z wygranej
avatar
pisalem jak losowala pierwsza liczbe XD
avatar
Nie wiem jak to wyglądało, bo mnie nie było na kostce, ale jeśli faktycznie w pierwszym losowaniu ktoś wygrał to powinien dostać nagrodę.
avatar
" gdyż pisalem w czasie losowania, zeby kostka zostala kilka razy uzyta" no wlasnie. mogles to napisac przed losowaniem a nie w trakcie gdzie juz wiedziales, ze przegrales
avatar
sory nie chce mi sie z Tb dyskutować... zajmij się sobą i tym że musisz mieć wszystko i nikomu nigdzie nie pozwalasz wejść do póki nie zdobędziesz jakieś itemki bądź pokemona... z fartem
avatar
pierwsze liczby jakie padly to 1,4,5 wiec wygrana osoba jest bartosz pogromca, ale tak o z dupy zostalo to uniewaznione i zrobiono kolejne losowanie xD
avatar
bylem w gze na innej postaci tak dla jasnosci i widzialem ten cyrk Oczko
avatar
gdybys znal matematyke to bys wiedzial ze to nie ma znaczenia, gdyz za kazdym razem losowana jest losowa liczba. nie wygrales ty, tylko ktos inny wiec naklaniales ja by poklikala w kostke i jeszcze raz zrobila losowanie przez co losowanie w ktorym wygrala juz inna osoba zostalo uniewaznione tak o z dupy
avatar
wgl piszesz na temat losowania skoro nawet w grze cię nie było xD beka