Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
gdyż pisalem w czasie losowania, zeby kostka zostala kilka razy uzyta, a nie losowano nią jak stala tydzien bez uzytku..
avatar
czemu losowanie w ktorym wygral bartosz pogromca zastalo tak o z dupy uniewaznione i zrobiono nowe? xD
avatar
/ *
avatar
lalka slowpoke.slowbro tez stracila nazwe (y)
avatar
lalka poliwhirla -> 01:11 Przedmioty z Poliwhirl: przedmiot o numerze 8821, przekaz to dla administracji.
avatar
Siemanko Duo Uśmiech @Naxer Napisalem Ci na priv, ważna sprawa... Czekam na odpowiedź
avatar
Cześć
avatar
Chciałym wszystkim zaangażowanym w pomoc odzyskania mojej postaci serdecznie podziękować ? udało się? jesteście wielcy, dziękuję ?
avatar
kto to ten Dark Light ze kradnie ludziom domki w saffron? xD
avatar
gz Kanopus
avatar
Oddam - kto pierwszy ten lepszy. 19:37 Gratulacje! Zlapałeś pokemona Corsola! W sumie to już 4.
avatar
@Naxer nie chodziło mi o mnie, napisałem że ja mam wszystkimi postaciami zrobione , a chcieliśmy pomoc ziomkowie który szukał ekipy od miesiąca.
avatar
@Nimfoman przecież jeszcze 2 dni temu sam szukałeś ekipy.
avatar
@Naxer @Dark light @egiliam chętni na wbicie tepnac nas na legend boxa? Ja mam zrobione wszystkimi a ziomek czeka jakoś miesiąc i nie może nigdy trafić na ekipę a tak to byśmy pomogli
avatar
Punkty są tylko nie mam swojej postaci Smutny
avatar
Punkty masz na koncie, zaloz nowa postać na tym koncie i zobacz czy możesz kupić sb itemki
avatar
Hala Halo POMOCY! Kupowałem punkty i postać mi się usunęła Smutny RATUNKU!
avatar
Szukam osoby na legend boxa 2/3
avatar
Sprzedam 'Saffron House #245'
avatar