Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
No ale co zrobisz, Administracja się uwzięła na gracza ;p
avatar
@Ithuriel Jakie Ty miałeś tibijskie itemki?
avatar
No i stoly ktore sa u Npcta od ubran ¯\_(ツ)_/¯
avatar
zabieranie jednej osobie jakas choinke i straszeniem ja banem za naduzywanie bugow jest nie na miejscu, bo jesli juz tak na to patrzec to znaczna czesc graczy powinna zostac zbanowana + zabrane im te itemy ktore zbierali z mapy w depo podczas roznych swiatecznych eventow czy np krzesla ktore sie respia pod depo
avatar
No tu akurat racja (ogólnie z tymi itemkami). Mi egi przy wymianie legend z lboxa (stare, piękne czasy) zawinął tibijskie itemki, elvis piłki a inni sobie to trzymają do dziś.
avatar
No ja rozumiem, że masz bardzo "specyficzne" poczucie humoru, żeby nie powiedzieć dziecięce Uśmiech
avatar
Źle to interpretujesz, jak zapewne wiesz każdy ma inne poczucie humoru.
avatar
To bardziej żalenie się lub jak to wolicie nazywać płakanie, a nie wchodzenie, żeby sie pośmiać, no chyba ze źle to intepretuje, to sory Smutny
avatar
Nudzi mi się w życiu, dlatego wchodzę tutaj się pośmiać
avatar
a qq Duży uśmiech
avatar
A Ty sie nie żegnałes już przypadkiem?
avatar
Ale tak swoich to się klepie po plecach, a jak ktoś tylko wytknie palcem to trzeba mu go złamać
avatar
To fajnie ze graczowi zabierają itemy a tutor ma na swoim mainie w domku masę takich przedmiotów
avatar
jaki typ..... bayu mnie blokował na moście " zeby bylo ze ja mu blokuje respa "
avatar
swoja droga ten mostek taki przemyslany ze az wcale
avatar
Patros, gdybys pomyslal to bys postawil tego poka na wysepce (2 sqm wyzej) i tym nie blokowal dojscia
avatar
Dobra ewidentnie widać że ten *Pseudo Patros* ma 15 lat xDDDD
avatar
sory ale szkoda mi czasu na takich tłumoków
avatar
@"Smiercionosny Smog" Przeczytaj co napisalem jeszcze raz i pomysl
avatar
hahaha a jak mam stać inaczej jak się nie respi stojac blizej ?? logika