Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@"Smiercionosny Smog" glupi? to moja wina ze na respa chem sie odstac i to ty go blokujesz bo ty stoisz maksymalnie przy nim wiec Uśmiech
avatar
a ty blokuesz droge do jego respa
avatar
szczegolnie ze glupi bayu chodzi tam specjalnie i blokuje mi respa
avatar
no ten mostek to super, jedna osoba stanie i dojscie zablokowane xD
avatar
bayu ogarnij swoje zachowanie bo zachowujesz się jak kanopus....
avatar
@"Arek Bonaventura" z tego co mi wiadomo ludzie mówią / piszą xD do szkoły idź się czegoś nauczyć bo takimi tekstami to se możesz do rodzinki jechać Uśmiech nq
avatar
@"Smiercionosny Smog" Zastanów się, najpierw szczekasz potem żegnasz się i znów szczekasz
avatar
z tego co widać to potrafią tylko karać graczy bezpodstawnie ;/ a jak ludzie dostaja bana bo zasluzyli to co ?? zle ?? hahaha beka z cb
avatar
a ty dalej nie rozumiesz co to znaczy plakac..... brak słów siemanko
avatar
@Kanopus Wiedz to że "Administracja ma zawsze rację", z tego co widać to potrafią tylko karać graczy bezpodstawnie ;/
avatar
@"Smiercionosny Smog" Ty się spłakałeś bo nie dostałeś unbana więc nie wiem w czym problem, polecam Ci przeczytać całą moją wypowiedź na ten temat, potem się wypowiadać na ten temat
avatar
"branie itemek z mapki do domku jest traktowane jako bug bo nie powinno się dać ich przestawić. " czyli znaczna czesc graczy powinna skonczyc z banem bo zbierali takie itemki
avatar
ty płakałeś ze dostałeś bana xD
avatar
@"Arek Bonaventura" to nie jest płakanie.... płakać znaczy wylewać łzy z oczu xD to że zgłaszam ludzi, którzy łamią regulamin to nie jest płakanie xD
avatar
@"Smiercionosny Smog" No ja nie wiem, to ty ciąglę płakałeś pisząc cytuje: "ss, i do admina" ;X
avatar
@"Arek Bonaventura" polecam Ci zacząć czytać co piszesz
avatar
@"Arek Bonaventura" piszesz do mnie "Oj szmato szmato" lub "pizdeczko głupia" to co to nie jest obraza tak i mam normalnie to aceptować ?
avatar
@Naxer I no niestety nie, nie obrażałem Cię tylko pisałem całą prawdę więc nie wiem gdzie ty tam widziałeś obrażanie
avatar
@"Arek Bonaventura" a może poprostu coś jest z tobą nie tak ?? z każdego się " śmiejesz " a tak naprawde to się pogrążasz i ludzie cisną bekę z Cb xD xd
avatar
@"Smiercionosny Smog" A czy ja płacze? Po prostu cisnę beke z takich ludzi ;> @Naxer Po prostu masz za słabą psyche i prawda zabolała no nie? ;>