Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
@"Arek Bonaventura" Skoro mnie zacząłeś obrażać to zostałeś zablokowany na fb to chyba jasne nie ?
avatar
@"Arek Bonaventura" przykro mi aruś ale Naxer ma racje.... wykorzystywanie błedów gry skutkuje kara.... branie itemek z mapki do domku jest traktowane jako bug bo nie powinno się dać ich przestawić.. proste logiczne !! i nie płacz już tyle
avatar
W takim razie tak jak napisał Kanopus, Czaszki / wieńce / drzewka / kwiaty / oraz wiele innych rzeczy powinny być usuwane bo przecież to wykorzystywanie bugów w grze xD
avatar
@Naxer twoja odpowiedź cytuje : "Wykorzystywanie oczywistych błędów gry jest zabronione. Jeśli znajdziesz błąd, musisz natychmiast skontaktować się z administracją." I ty piszesz że robię to specjalnie, po prostu napisałem na FB co myślę o tobie i jak zawsze nic tylko blokować / banować bezpodstawnie :/
avatar
@"Smiercionosny Smog" robi to specjalnie bo myśli że mnie zdenerwuje jak tego próbował na fb tylko coś mu nie wyszło
avatar
@"Arek Bonaventura" aruś nie rozumiem cię teraz... dostałeś odpowiedź na fb to chcesz jeszcze ją uzyskać na forum ?? po co ?? skoro już wiesz ocb
avatar
@"Arek Bonaventura" dostałeś odpowiedź na fb tyle Ci powinno wystarczyć.
avatar
@"Naxer" A co z tą choinką? może tutaj wytłumaczysz co z nią?
avatar
Mapka z omanyte poprawiona.
avatar
nie możecie się tak czepiać o wszystko... będzie miał czas to poprawi ta wyspę przecież xD
avatar
@"Naxer" Każdy czeka na odpowiedź twoją, Chyba że znów nie odpiszesz jak na różne inne tematy / posty :/
avatar
haha coraz śmieszniej sie tu robi xD
avatar
ciekawe, bo jak ludzie o 5 rano zabierali wieńce czy czaszki z depo to nic z tym nie robiono, a teraz afera i straszenie banami bo choinke ktos wytargał xD
avatar
@"Arek Bonaventura" widzisz, mówię to od bardzo dawna xD administracja jednych traktuje tak a drugich tak xD nie ma tu wgl traktowania na równi
avatar
@"Smiercionosny Smog" Tak samo jak inne osoby mają w domkach eventowe rzeczy, to poiwnno też pójść do usunięcia ;>
avatar
zabrali gdyż pewnie była niedozwolona dla graczy xD
avatar
Jestem ciekaw która osoba z administracji zabrała mi choinkę z domu xD To clean nie mógł wyczyścić ponieważ było testowane :3
avatar
Kupie stantlera
avatar
@"Poke Polak" Wejdź do gry Uśmiech
avatar
KUPIE MEW BP