Shoutbox archive

Go to last read | Mark all read

avatar
Tylko jeśli on już tak zatrzyma itemki, to licze, że administracja wytłumaczy np takiemu patrosowi dlaczego swego czasu jego wszystkie itemy były usuniete gdy mu deletowali postać
avatar
Ja nigdzie nie grzebie. Płacić Ci nikt nie kazał i nie przypominam sobie, żeby była o tym jakaś wzmianka w regulaminie, no chyba, że sie myle, to poprawcie mnie
avatar
Za moje itemki, zapłaciłem z własnej kieszeni. Ja Ci do twojej nie zaglądam, więc nie rozumiem czemu grzebiesz w mojej Xenoku.
avatar
@osadnik Mam nadzieje, że te wszystkie jego itemy zostaną jednak skonfiskowane przez administracje lub usuniete a nie, że sobie wejdzie i rozda/przerzuci jak to juz bylo w paru przypadkach
avatar
#freeRunun
avatar
No właśnie, ale chciałem rozdać swoje złote monety.
avatar
Jeszcze tu Ci przytoczę Twoje mądre słowa "Ja 2 grudnia wchodzę tylko oddać póki, dopuki takie nieudaczniki jak Osad mają tutaj władze moja noga tu nie powstanie."<< I tej wypowiedzi się trzymamy Rumunku. Twoja noga nie postanie na tym serwerze to nie pytaj do kiedy ban...
avatar
@Rumunek Jak już wcześniej napisałeś "Ja tu od dawna już wchodziłem tylko się pośmiać z takich jak Ty." Niestety nie możemy na to pozwolić abyś wchodził do gry tylko po to aby kogoś wyzwać i go wyśmiewać. Nie chcemy tu takich ludzi. Mimo bana wchodziłeś na inne konto i wyzywałeś dalej>> https://zapodaj.net/3bba902f63943.png.ht...LZDoi9DSy8
avatar
Do kiedy mam bana? Bo nie chce mi się wchodzić sprawdzać.
avatar
A no to wiele wyjaśnia
avatar
Xenok pisalem o sobie.
avatar
@Duocrash pytania zadac zwyklego juz nie można?
avatar
Xenok jestem Pan Maruda.
avatar
Ale jak dobrze pamiętam to już chyba miałeś nie grać ??
avatar
Nie jesteś królem gry xD
avatar
ja bynajmniej nie używam wulgaryzmów jak Ty xD
avatar
Dobra pisz sobie prawie co chcesz ale żeby mllo było a. Nie
avatar
@siwek od czegoś jest to forum.... Nie ma kogoś w grze to pisze na forum logika...
avatar
Mi się coś. Nie podoba a co wy robita na tym forum?
avatar
@siwek Jezeli nie potrafisz opanowac wlasnych emocji to nie wytykaj komus co robi zle/co tobie sie nie podoba Uśmiech